m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

AKMUO

Akmuo interjere - tai garsiausių dizainerių ir kokybę vertinančių žmonių pasirinkimas. Akmi siūlo išskirtinę galimybę sukurti laikui nepavaldų interjerą ir eksterjerą su akmens apdaila gyvenamuose namuose ir kitose komercinėse erdvėse, kaip SPA ir viešbučiai.

Tiekiame akmenį pagal užsakymą ir įgyvendiname išskirtinius projektus su Jūsų objektui atrinkta ir atvežta žaliava. Patariame, kokį akmenį pasirinkti bei atrenkame tinkamiausios spalvos, rašto bei matmenų natūralų ir dirbtinį akmenį.

Dėl užsakymų pateikimo ir išsamesnės konsultacijos susisiekite telefonu − (+370) 655 64 056 arba el. paštu info@akmi.lt

Natūralus akmuo

Natūralaus akmens privalumai

VIENETINIAI GAMINIAI

Kiekviena natūralaus akmens plokštė yra unikalus ir vienetinis gamtos kūrinys, turintis savo spalvą, struktūrą ir gyslas.

NATŪRALI ŽALIAVA

Akmenį sukūrė gamta ir jame nėra kenksmingų medžiagų, todėl natūralūs akmenys gali saugiai liestis su maistu.

UNIVERSALUS

Natūralus akmuo gali būti tiekiamas beveik bet kokių matmenų, storio ir formos bei harmoningai derinamas su metalu, medžiu ir stiklo detalėmis.

AMŽINAS

Dėl savo ilgaamžiškumo natūralus akmuo net ir po daugelio naudojimo metų vis dar atrodo naujai.

TVARI MEDŽIAGA

Šiuolaikinių technologijų dėka natūralaus akmens gavyba ir apdirbimas tampa vis tvaresni. Visos apdirbimo atliekos pakartotinai naudojamos kraštovaizdžio formavimui ar sodininkystei.

Populiariausias natūralus akmuo

MARMURAS

Viena iš marmuro labiausiai vertinamų savybių – estetinis išskirtinumas. Kiekvienas marmuro gabalas yra unikalus, turintis savo spalvą, raštą ir tekstūrą.

Labiausiai vertinamas marmuras yra baltos arba šviesiai pilkos spalvos (rūšys Calacatta, Carrara), tačiau gamtoje randama įvairių spalvų ir atspalvių.

Marmuras yra pakankamai minkštas ir gana lengvai apdirbamas, todėl jis yra populiarus statybų, skulptūrų ir interjero dekoravimo srityse. Be to, marmuras yra populiarus skulptūrų ir kitų meno kūrinių gamyboje, nes jis leidžia išreikšti subtilias ir detalias formas.

Granitas

Viena iš granito labiausiai vertinamų savybių yra tvirtumas ir atsparumas. Granitas yra vienas iš kiečiausių natūralių akmenų, todėl jis yra itin atsparus įbrėžimams, šilumai ir drėgmei.

Tai reiškia, kad granitas yra ilgaamžis ir tinkamas naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje.

Granitas paprastai yra grūdėtas: grūdelių dydis gali būti nuo labai smulkių, beveik nematomų iki didelių, stambiagrūdžių raštų.

Granitas dažnai naudojamas virtuvės stalviršiams, nes jis yra atsparus dėmėms, rūgštims ir yra lengvai valomas. Iš granito gaminami architektūros elementai laukui: neslidūs, faktūrinio paviršiaus apdirbimo laiptai, palangės, cokolio apdaila.

Natūralus granitas yra naudojamas paminklų gamyboje, nes puikiai atlaiko šiaurinio klimato oro sąlygas

Kvarcitas

Kvarcitas yra žinomas dėl savo unikalios struktūros bei spalvų įvairovės. Kvarcitas gali būti įvairių spalvų, nuo baltos iki juodos, bei turėti skirtingas tekstūras, raštus bei grūdėtumus.

Unikali kvarcito savybė – peršviečiamumas. Dažnai galite sutikti interjero dekoro sprendinius, kur šis natūralus akmuo naudojamas apšviestas.

Jo kietumas ir atsparumas leidžia jį naudoti apdailos gaminiams, kur reikalinga tvirta ir patvari medžiaga. Dėl kietumo, šios medžiagos gavybos ir apdirbimo kaštai yra didesni nei kitų natūralaus akmens rūšių.

Oniksas

Oniksas yra nuosėdinė uoliena, garsėjanti išskirtiniais juostų raštais. Onikso karjeruose išgaunamas įvairių spalvų akmuo, įskaitant baltą, žalią, švelniai rožinę ir oranžinę.

Oniksas naudojamas įvairiems tikslams, įskaitant dekoratyvinius daiktus, pavyzdžiui, stalviršius, plokštes ir vazas. Permatomas akmuo leidžia kurti nuostabias instaliacijas su apšvietimu, kai pro akmenį sklinda šviesa, išryškinanti jo įspūdingus raštus.

Travertinas

Travertinas tūkstančius metų besiformuojantis kalkakmenis, kuris tampa tvirta ir išraiškingos struktūros medžiaga. Išskirtinis travertino ženklas – įvairaus dydžio skylutės. O travertino pritaikymo prie įvairių architektūros stilių universalumas yra dar viena jo populiarumo priežastis.

Dėl savo išvaizdos, šiltų žemės atspalvių ir unikalių raštų jis tapo paklausia statybų ir interjero dizaino medžiaga, pamėgta architektų ir dizainerių.

Apdirbant travertino skylutes galima užglaistyti arba palikti atviras, o paviršių – antikuoti šepečiais, poliruoti arba šlifuoti, kad būtų išgauta skirtinga apdaila, o tai suteikia dar platesnes dizaino galimybes.

Kalkakmenis

Kalkakmenį – nuosėdinę uolieną, susidariusią iš jūros organizmų liekanų – dėl tvirtumo, estetinio patrauklumo ir praktinio pritaikymo naudojo civilizacijos per visą istoriją.

Dėl švelnių – pilkšvai kreminių spalvų ir neintensyvaus, gana monotoniško rašto, kalkakmenis yra dažnas pasirinkimas standartinio matmens grindų, sienų plytelėms.

Kalkakmenis tinka skulptūroms ir panašioms detalėms iš akmens masyvo. O specialius sertifikatus turinčios kalkakmenio rūšys yra tinkamos vertikaliai ventiliuojamų fasadų apdailai.

atrinktos natūralaus akmens rūšys virtuvės stalviršiams.

PRABANGŪS, UNIKALŪS IR ILGAAMŽIAI AKMENYS JŪSŲ VIRTUVĖS STALVIRŠIAMS.

AKMI pristato išskirtinę, tikslingai atrinktų natūralių akmenų kolekciją, skirtą autentiškam ir rafinuotam virtuvės interjerui.

Dėl savo puikių mechaninių savybių ir sudėties šie akmenys iš prigimties yra labai atsparūs kasdieniam naudojimui, todėl techniniu ir estetiniu požiūriu yra idealus pasirinkimas virtuvės stalviršiams.

Kvarcitai

Granitai

Dirbtinis akmuo

Dirbtinio akmens privalumai

IŠSKIRTINAI HIGIENIŠKAS

Dirbtinis akmuo yra vienalytis ir labai mažai įgeriantis, todėl yra puikus pasirinkimas padidinto naudojimo ir sterilumo reikalaujančiose vietose, tokiose kaip: virtuvės stalviršiai, laboratorijų stalviršiai, viešojo maitinimo įstaigų paviršiai, recepcijos ir panašiai.

PRITAIKYMAS LAUKUI

Kai kurios dirbtinio akmens rūšys yra ypač atsparios UV spinduliams ir karščiui, todėl gali būti naudojamos lauko gaminiams. Iš šių akmens rūšių pagaminti lauko gaminiai nekeis savo pradinės išvaizdos nei pietinio, nei šiaurinio klimato šalyse.

ĮVAIRUS FORMATAS
IR STORIS

Dirbtinio akmens gamintojai gamina įvairių dydžių ir storių plokštes: nuo 4 mm storio iki 3000x1400, ar net itin didelio formato 3500x1585. Taip atsiveria galimybės įvairiems dizaino projektams.

UNIVERSALUMAS

Sienos, durys, baldų fasadai su dirbtinio akmens apdaila - ne tik vizualizacijose, bet ir AKMI įgyvendintuose projektuose, kurie jau ilgus metus džiugina mūsų Klientus.

PLATUS SPALVŲ
PASIRINKIMAS

Platus palvų asortimentas atliepia į naujausias interjero ir eksterjero dizaino tendencijas. Asortimente rasite tiek vienspalvių rūšių, kurios įsilies į kuriamą aplinką ir neblaško dėmesio, tiek ekstravagantiškų raštų, kurie taps Jūsų erdvės pagrindiniu akcentu.

PAVIRŠIAUS TEKSTŪRŲ
ĮVAIROVĖ

Galima rinktis blizgų, matinį arba faktūrinį dirbtinio akmens paviršiaus apdirbimą. Specialiu faktūriniu apdirbimu apdirbtas akmuo tampa neslidus, todėl tai puikus pasirinkimas laiptams ar baseino grindims.

Populiariausias dirbtinis akmuo

Silestone

SPALVOS IR TEKSTŪROS

Silestone yra kvarco akmuo, pagamintas iš aukščiausios kokybės natūralių mineralų ir perdirbtų medžiagų. Silestone pristato ne tik itin platų spalvų asortimentą, bet ir įvairius paviršiaus apdirbimo būdus.

MAŽAS ĮGERIAMUMAS

Silestone labai tinkamas virtuvės darbastaliams bei stalviršiams viešojo naudojimo erdvėse: restoranuose, recepcijose ir panašiai.

IŠSKIRTINĖS KRIAUKLĖS

Šis ženklas taip pat gamina įspūdingo grožio virtuvės ir vonios kriaukles INTEGRITY, kurių spalva idealiai atitinka stalviršio spalvai.

PILNAVIDURĖS PLOKŠTĖS

Visos Silestone plokštės yra pilnavidurės, todėl akmens raštas prasitęsia ne tik plokštumoje, bet ir gaminio briaunoje. Todėl puikiai atrodo tiek moderniuose, tiek klasikinio stiliaus interjeruose.

ITIN PLONAS

Dekton išsiskiria įvairių storių asortimentu. Visas spalvas galima rinktis iš 4, 8, 12, 20 ir 30 mm storio plokščių, kurių formatas 3200×1440 mm. Itin plonas plokštes galima naudoti durų, baldų apdailai – Jūsų idėjai įgyvendinti nereikia specialių konstrukcinių sprendimų.

LABAI ATSPARUS

Dekton atsparus dėvėjimuisi, UV spinduliams ir karščiui. Dėl šių savybių Dekton akmenį galima naudoti komercinės paskirties objektuose bei lauko apdailai.

IŠRAIŠKINGOS SPALVOS

Gamintojas pristato tiek nuoslaikias, minimalistines spalvas, tiek ypač ryškius ir drąsius marmuro raštus.

LENGVA PRIEŽIŪRA

Lengva paviršių priežiūra, puikus atsparumas ir natūralaus akmens vaizdas – Dekton siūlo tai, ko trokšta estetiką ir lengvą eksploataciją vertinantys Klientai.

Caesarstone

PUIKŪS STALVIRŠIAI

Caesarstone tinkamas dažno naudojimo paviršiams, kurie sąveikauja su vandeniu, rūgštimis bei dažančiomis medžiagomis (uogos, burokėliai ir pan.).

LENGVA PRIEŽIŪRA

Šarminis valiklis ir drėgna šluostė – tai viskas ko reikia kasdienei Caesarstone gaminio priežiūrai. Akmens nereikia impregnuoti, o jie ilgus metus tarnauja ir atrodo kaip nauji.

IŠSKIRTINĖS SPALVOS IR FAKTŪROS

Caesarstone spalvų asortimente sutiksite išskirtines, organiškas ir nepavaldžias laikui spalvas. Rasite gamtoje vyraujančių spalvų ir faktūrų, tad spalvos organiškai įsilieja į bet kokį interjerą ir nepabosta bėgant laikui.

Lapitec

PASLĖPTOS KAITLENTĖS SISTEMA

„Lapitec Chef System” yra naujoviškas ir universalus kepimo paviršius, turintis daugybę privalumų tiek profesionaliems virėjams, tiek namų šefams. Tai vienintelis aglomeruoto akmens gamintojas, patentavęs aglomeruoto akmens ir nematomos kaitlentės sistemą.

ATSPARUMAS KARŠČIUI

Aglomeruoto akmens medžiaga atlaiko aukštą temperatūrą, nesikraipydama ir nesutrūkinėdama, todėl idealiai tinka stalviršiui ir fasado apdailai įvairaus klimato šalyse.

HIGIENIŠKA

Atspari dėmėms, kvapams ir bakterijoms – Lapitec yra neįtikėtinai higieniška ir lengvai valoma. Profesionaliose virtuvėse neporėtas paviršius užtikrina, kad skoniai ir aromatai neįsiskverbia bei nėra kryžminės taršos.

YPATINGOS MONOCHROMINĖS SPALVOS

Lapitec siūlo platų monochromatinių spalvų asortimentą, kuris suteikia elegantišką ir modernią estetiką. Pavyzdžiui, gryna balta, sodriai juoda ir pilki atspalviai, padeda sukurti vientisą ir rafinuotą dizainą.

UNIVERSALUS PANAUDOJIMAS

Šis akmuo lengvai dera prie bet kokio dizaino stiliaus – nuo minimalistinio iki pramoninio. Jis suteikia švarią ir nesenstančią išvaizdą, kuri gali papildyti tiek šiuolaikines, tiek tradicines erdves. Nesvarbu, ar tai būtų virtuvės stalviršis, vonios kambario praustuvas ar grindų danga.

Susisiekite

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualų projektą – susisiekite su mumis. Vertiname Jūsų laiką, taigi prieš atvykstant būtinai susitarkite telefonu iš anksto.

Akmuo Interjere ir eksterjere - Konsultacija

Mūsų ekspertai yra sukaupę didelę patirtį šioje srityje ir pasirengę padėti jums realizuoti Jūsų interjero viziją su akmens apdailos elementais. Labai svarbu kreiptis kuo anksčiau projektavimo stadijoje, kad galėtume pakankamai laiko parinkti tinkamiausią akmenį Jūsų idėjai įgyvendinti.

Per konsultaciją aptarsime Jūsų poreikius, stilių ir skonį bei biudžetą. Patarsime dėl tinkamiausios akmens rūšies, spalvų, tekstūros ir dizaino sprendimų.

Papasakosime apie akmens privalumus, priežiūros reikalavimus ir galimus interjero derinimo variantus. Kviečiame architektus, dizainerius, Užsakovus bei baldininkus siekiant įgyvendinti jų idėjas.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę