m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Akmens stalviršiai

Akmens stalviršiai yra idealus pasirinkimas norint sukurti aukštos kokybės ir unikalų dizainą. Šis pasirinkimas yra itin mėgiamas dėl praktiškumo, ilgažiškumo ir išskirtinumo.

Turintiems specifinę projekto idėją, padėsime įgyvendinti Jūsų projektą nuo A iki Z. O jei numanote erdvės dizainą, tačiau nežinote kokį akmenį, spalvą ar apdirbimo būdą rinktis, pakonsultuosime Jus asmeniškai.

Akmens stalviršiai puikiai tinka:

Namuose:

Virtuvės stalviršiai, sienų apdaila;

Virtuvės sala ir jos apdaila;

Vonios stalviršiai;

Baldų stalviršiai;

Komercinėse ar viešose erdvėse (viešbučiuose, restoranuose, laivuose):

„Švediško stalo“ tipo maitinimo stotelės;

Serviravimo stalai;

Registratūros stalviršiai ir jų apdaila;

Vonių stalviršiai viešbučio kambariuose ir pan.

AKMI natūralaus akmens stalviršių darbų galerija

AKMI sukaupta ilgametė patirtis bei gamybiniai pajėgumai leidžia greitai ir kokybiškai įgyvendinti įvairaus sudėtingumo ir apimties užsakymus. Gaminome tiek vienetinius gaminius tiek didelės apimties, tiražinius užsakymus viešbučiams, kruiziniams laivams, restoranams. Kviečiame peržvelgti mūsų atliktų darbų galeriją.

Granito stalviršiai

Granito stalviršiai išsiskiria savo taškuota, lyg grūdeliais padengta struktūra. Grūdelių dydis ir jų išsidėstymas lemia natūralaus akmens spalvą ir „charakterį“. Kontrastingos struktūros natūralios granito rūšys yra išraiškingų raštų, tuo tarpu smulkiagrūdės, vienspalvės granito rūšys yra labai monotoniškos ir lengvai pritaikomos.

Kvarcito stalviršiai

Dėl sunkesnio apdirbimo proceso kvarcito gaminių kaina yra didesnė nei granito. Tačiau tai yra puikus pasirinkimas, jei ieškote išskirtinio interjero akcento, su išraiškingais, kaip marmuras, raštais.

Marmuro stalviršiai

Marmuras yra ypatingai gražus natūralus akmuo, bet prieš įsirengiant marmurinį stalviršį reikėtų kritiškai įvertinti jo eksploataciją. Marmurinis stalviršis yra jautrus dažančioms medžiagoms (burokėliai, uogos), rūgštims, riebalams bei braižymuisi. Siekdami pagerinti gaminių technines savybes juos impregnuojame specialiomis priemonėmis bei galime apdirbti UV technologija, kuri padidina akmens atsparumą rūgštims.

Vonios stalviršiai

Renkantis akmens rūšį vonios stalviršiui, svarbu atsižvelgti į tokias savybes kaip atsparumas drėgmei, patvarumas, estetika, priežiūros lengvumas ir montavimo galimybės.

Vonios stalviršiui iš marmuro galime panaudoti UV technologiją. Tada akmuo tampa atsparus rūgštims ir galima saugiai naudoti stalviršį negalvojant apie išskirtinę jo priežiūrą.

Siekiant išgauti vientisą dizainą vonioje, stalviršyje galima įmontuoti ir vonios praustuvą iš tos pačios akmens rūšies.

Kokius akmenis geriausia rinktis stalviršiams?

Funkcionalūs akmens stalviršiai

Renkantis akmens rūšį virtuvei, svarbu, kad paviršius netaptų pažeistas nuo dažančių maisto medžiagų, rūgšties, didelės drėgmės ir riebalų kiekio. Dėl to verta naudoti atsparias medžiagas:

Natūralus akmuo – granitas, kvarcitas;

Dirbtinis akmuo – anglomeruotas akmuo, kvarcas

Estetiški akmens stalviršiai

Gamtoje galime rasti daugybę natūralaus akmens rūšių su įvairiausiais raštais ir spalvomis. Išskirtinių techninių charakteristikų ir atsparumo nereikalaujantiems gaminiams tiks:

Stalviršių iš natūralaus akmens privalumai

Kiečiausios ir atspariausios natūralaus akmens rūšys – granitas ir kvarcitas. Šių medžiagų bendri privalumai:

Atsparumas braižymuisi. Natūralus granitas ir kvarcitas mažai braižosi;

Atsparumas karščiui. Ant natūralaus akmens galite nesijaudindami dėti karštą puodą ar keptuvę;

Atsparumas dažančioms medžiagoms. Visus natūralaus akmens gaminius yra privaloma impregnuoti specialiais, sąlyčiui su maistu tinkamais impregnantais. Impregnuoti gaminiai yra daug atsparesni ir per trumpą laiką neįgeria dažančių medžiagų (burokėlių, uogų sulčių ir pan.);

Atsparumas rūgštims. Natūralūs granito ir kvarcito gaminiai yra daug atsparesni rūgštims negu natūralus marmuras. Dažnai virtuvės zonoje esantys rūgštinės kilmės produktai (citrusiniai vaisiai, vynas, šampanas, jogurtas, kalkių valikliai ir t.t.) gali pažeisti minkštesnių, lengviau absorbuojančių natūralaus akmens rūšių poliruotą paviršių;

Ilgaamžiškumas. Nors natūralaus akmens gaminiai reikalauja didesnės investicijos, jie tikrai džiugins ilgus metus. Tinkamai parinkus akmens rūšį, kokybiškai pagamintą ir sumontuotą gaminį bus lengva prižiūrėti.

Unikalumas. Kiekviena natūralaus akmens plokštė, naudojama stalviršiui yra vienintelė ir nepakartojama. Dėl itin plataus natūralaus akmens rūšių pasirinkimo tikrai rasite Jums tinkamiausią. Natūralus akmuo gali būti tiek pagrindiniu namų interjero akcentu, tiek neišsikiriančiu ir funkciją atliekančiu elementu;

Natūralaus akmens paviršiaus apdirbimas stalviršiui

Veidrodiškai blizgus

Nupoliruotas ir blizgantis akmens paviršius atrodo prabangiai, išgaunamas itin aiškus natūralaus akmens spindesys ir ryški, natūrali spalva.

Matinis

Moderniuose ir minimalistiniuose interjeruose, dažniausiai pasirenkamas šlifuotas akmens stalviršių apdirbimas.

Antikuotas, šukuotas

Antikuojant, apdirbant šepečiais akmenį išryškinama natūrali jo struktūra, pasiekiamas gilus efektas.

Dirbtinio akmens stalviršiai

Dirbtinis akmuo – tai kietoji medžiaga, kuri savo techninėmis charakteristikomis nenusileidžia, o kai kuriomis savybėmis netgi pranoksta natūralaus akmens gaminius. Rinkoje dirbtinis akmuo dar vadinamas kvarcu arba anglomeruotu akmeniu.

AKMI dirba tik su aukščiausios kokybės, itin gerų techninių charakteristikų, kietosiomis medžiagomis. Bendradarbiaujame su patikimais, visame pasaulyje pripažintais, rinkoje jau ilgą laiką lyderiaujančiais, gamintojais. Dėl to klientai džiaugiasi kokybiškais, Europoje galiojančius standartus atitinkančiais gaminiais.

Kvarcas dažniausiai parduodamas plokštėmis (preliminarūs matmenys, kurie kinta pagal gamintoją, 3250x1590, storis – 12, 20, 30 mm).

UAB AKMI daug metų dirba su šiais pasaulyje žinomais prekiniais ženklais:

Dirbtinio akmens kvarco privalumai

Lengvai derinamas ir nekintantis. Patikimų gamintojų kvarco spalvų asortimentas yra labai platus. Dizaineriai ir architektai susipažinę su spalvynu gali lengvai kurti derinius su kitomis medžiagomis ir pasirinktas spalvas įtraukti į savo interjero, eksterjero projektus. Užsakovas gali įsigyti visą derinį vienam ar keliems projektams ir rezultatas bus prognozuojamas, stabilus;

Spalvos. Žinomų prekės ženklų gamintojai nuolat investuoja kurdami naujas spalvas ir paviršius, kurie paremti populiariausiomis interjero ir eksterjero tendencijomis. Asortimente galima rasti ne tik monochromines spalvas, bet ir išraiškingų marmurų raštus, kalkakmenio, travertino, smiltainio, betono raštus ir faktūras. Tai puikus sprendimas visiems norintiems marmuro stalviršio virtuvėje ir abejojantiems dėl daug dėmesio reikalaujančios priežiūros;

Nereikia impregnuoti. Kvarco struktūra yra labai tanki, jis neįgeria dažančių medžiagų, jo nereikia impregnuoti. Kvarco gaminių priežiūra itin paprasta;

Plokščių formatas bei storis. Gamintojai, pagal naujausias mados tendencijas, pristato itin plonas plokštes (pvz. 4 mm). Tai leidžia baldų gamintojams ir dizaineriams gaminti baldus su kvarco fasadais. Tokie fasadai yra atsparūs, lengvai valomi ir eksploatuojami. Dėl lengvo svorio nereikia specialių baldo konstrukcinių sprendimų. Dizaineriai gali kurti vientisas erdves;

Kriauklės, praustuvai. Kai kurie gamintojai pristato kriaukles, pagamintas iš tos pačios medžiagos kaip ir stalviršiai. Tai puikus sprendimas ieškantiems vientisumo ir lengvai prižiūrimų paviršių. Kriauklės yra atsparios karščiui, termošokui. Paklijavus kriauklę po stalviršiu, AKMI briauną nušlifuoja ir taip išgaunamas vientiso gaminio vaizdas.

Individualus stalviršio dizainas Jums

Dėl ilgametės patirties ir didelių gamybinių pajėgumų, AKMI gali įgyvendinti sudėtingus ir nestandartinius stalviršių dizaino sprendimus.

Projektuojame ir gaminame metalinius nešančius konstruktyvus natūralaus akmens gamininiams (rekomenduojame);

Apdirbame matomas gaminių briaunas – frezuojame tiek tiesias tiek lenktas briaunas įvairiais profiliais;

Pjauname angas plautuvėms, kriauklėms ir pan;

Vizualiai storiname gaminių briaunas klijuodami jas 45° kampu;

Išlaikome rašto tęstinumą pjaudami, klijuodami gaminius.

Pilnas erdvės įrengimas ir montavimas

Dėl ilgametės patirties ir didelių gamybinių pajėgumų, AKMI gali įgyvendinti sudėtingus ir nestandartinius stalviršių dizaino sprendimus.

Projektuojame ir gaminame metalinius nešančius konstruktyvus natūralaus akmens gamininiams (rekomenduojame);

Apdirbame matomas gaminių briaunas – frezuojame tiek tiesias tiek lenktas briaunas įvairiais profiliais;

Pjauname angas plautuvėms, kriauklėms ir pan;

Vizualiai storiname gaminių briaunas klijuodami jas 45° kampu;

Išlaikome rašto tęstinumą pjaudami, klijuodami gaminius.

Kaip prižiūrėti stalviršius?

Visi natūralaus akmens gaminiai turi būti prižiūrimi pagal gamintojo pateiktas priežiūros instrukcijas bei reguliariai impregnuojami. Rekomenduojame:

1. Švelnų valymą su šiltu vandeniu sudrėkinta šluoste;

2. Profesionalios akmens priežiūros priemones AKEMI – intensyvioms dėmėms šalinti;

3. Prieš naudojant naujus valiklius ar impregnantus išbandykite juos nematomoje, natūralaus akmens gaminio, vietoje.

4. Vengti naudoti nespecializuotus valiklius iš prekybos centrų ar pagamintų namuose;

Išsamią stalviršių priežiūros instrukciją rasite čia:

Konsultacija: išsirinkite tinkamiausią akmens rūšį stalviršiui

Renkantis stalviršį iš natūralaus akmens labai svarbu pasikonsultuoti su šios srities profesionalais. Visada kviečiame susitikti iš anksto sutartu laiku. Susitikimo metu mes:

1. Aptarsime Jūsų svajonių stalviršio įgyvendinimo galimybes;

2. Parodysime medžiagų pavyzdžius;

3. Apibūdinsime technines medžiagų charakteristikas (atsparumas braižymuisi, įsigeriamumas ir pan.)

4. Papasakosime apie galimas briaunų apdirbimo technikas;

5. Pateiksime medžiagų privalumus ir trūkumus;

6. Jei reikia supažindinsime su statybininkais, rangovais, architektais ir dizaineriais;

Pasiūlysime akmens apdailos galimybes.

Siekiant, kad susitikimas būtų produktyvesnis, prašome iš anksto atsiųsti arba atsinešti preliminarų projektą, situacijos planą ar nuotrauką. Galite pasidalinti Jums patinkančiais jau įgyvendintais darbais/projektais arba vizualizacijomis.

Akmens stalviršių paslaugos procesai

1. Užklausos gavimas. Pirminis projekto aptarimas telefonu ar el. laišku dėl reikiamų paslaugų kiekio, tipo, reikalavimų.

2. Brėžinio pateikimas. Prieš atvykimą el. Paštu atsiunčiate norimo Stalviršio ar kito gaminio projektą/brėžinį/eskizą. Idealiu atveju brėžinys turėtų būti DWG arba DXF formato, galima ir PDF.

3. Susitikimas gamykloje. Iš anksto sutarus laiką ir datą, susitinkame mūsų gamykloje Kaune. Pirma konsultacija trunka apie valandą. Aptariame medžiagos rūšies, paviršiaus apdirbimo pasirinkimą; Paskaičiuojama sąmata ir pasirašoma darbų sutartis. GALIMA KONSULTACIJA NUOTOLINIU BŪDU.

4. Apsimatavimas ir gamybiniai brėžiniai. Pagal sutartį atsivežame akmenį skirtą užsakymui įgyvendinti. Esant galimybei apsimatuojame ir paruošiame gamybinius brėžinius, juos suderiname su Jumis;

5. Gamybos darbai. Atliekame gaminius pagal gamybinius brėžinius. Detales koduojame, kad montavimo metu būtų paprasta montuoti. Pagamintus gaminius saugiai taruojame pagal aptartas sistemas eksportavimui tinkamoje taroje,

6. Montavimas. Montuojame gaminius Lietuvoje arba užsienyje.

7. Papildomos paslaugos. Pateikiame gaminių priežiūros instrukcija ir rekomenduojame gaminių priežiūros priemones.

Svarbi informacija užsakant

Preliminarus užsakymo įvykdymo terminas – 2 mėnesiai nuo sutarties pasirašymo. Rekomenduojame kreiptis kuo anksčiau, kad turėtume galimybę pasirūpinti Jums labiausiai patikusia žaliava iš anksto.

Norint pasirinkti Jūsų atvejui tinkančią akmens rūšį ir apdirbimo būdą, kuo ankstesniame darbų vykdymo etape, pasikonsultuokite su specialistais.

Mažesnės apimties užsakymams (pavyzdžiui vonios stalviršiams) turime sandėliuojamų žaliavų. Gaminiams iš sandėlyje esančios žaliavos taikomi trumpesni gamybos terminai.

Vežame žaliavą iš mūsų ilgamečių ir patikimų tiekėjų, vežimus komplektuojame, tad turime galimybę atvežti natūralaus akmens plokštes iš Italijos (minimalus užsakymas - 1 plokštė).

Prieš atvažiuojant į gamyklą, būtina susitarti laiką iš anksto telefonu (+370) 655 64 056, o brėžinius atsiųsti el. paštu info@akmi.lt

Kokia akmens stalviršių kaina?

Norėdami kuo tiksliau paskaičiuoti gaminio kainą, prašome pateikti išsamią gaminio sąmatos užklausą. Brėžinyje (braižytame ranka arba dizainerio/baldininko jau paruoštame projekte) turi būti pažymėta:

1. Matmenys;

2. Visa gaminių apimtis;

3. Matomos briaunos (kurios nesiribos su siena);

4. Briaunų apdirbimo būdas (stati, frezuota, storina);

5. Stalviršio storis (12, 20, 30 ir 42 mm);

6. Angos gaminiuose instaliuojamiems prietaisams (kriauklėms, maišytuvams, dozatoriams, kaitletėms ir pan.);

7. Prietaisų montavimo tipas (pvz. kriauklė montuojama iš apačios, kaitlentė – įfrezuojama vienoje plokštumoje su stalviršiu);

8. Akmens rūšis. Parašykite natūralaus arba dirbtinio akmens pavadinimą bei paviršiaus apdirbimą būdą. Jeigu nežinote konkretaus rūšies pavadinimo – prisekite nuotraukas su Jums patinkančia akmens rūšimi;

9. Adresas;

10. Objekto aprašymas (pvz. 8 aukštas, nešimas laiptais);

Susisiekite

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualius projektus – susisiekite su mumis. Siųskite brėžinius el. paštu ir mes paskaičiuosime paslaugų kainą. Prieš atvykstant būtinai susitarkite telefonu iš anksto.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę