m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

GRANITAS

Granitas susiformavo kietėjant magmai aukštoje temperatūroje ir veikiant dideliam slėgiui. Granulės yra vidutinio dydžio, kartais pasitaiko labai didelių kristalų. Fizikiniu požiūriu granitas yra labai tvirtas ir pasižymi dideliu kietumu (6-7 pagal Moso skalę) bei mechaniniu atsparumu. Granitas yra atsparus dilimui, atmosferos veiksnių poveikiui ir nešvarumams. Granitas plačiai naudojamas šiuolaikinėje statybos pramonėje, ypač grindims, grindiniui bei paminklams. Poliruota, antikuota arba šlifuota, ši patvari ir patraukli medžiaga dažnai naudojama virtuvės stalviršiams gaminti.

Granito rūšys

GRANITO SAVYBĖS

Stalvirsis is granito

AKMI natūralus granitas yra kur kas daugiau nei tradicinės vienodos, vidutinio grūdėtumo baltos ir pilkos spalvos versijos. Prieš akis atsiveria platus natūralaus akmens rūšių spektras apimantis nuosaikius ir netikėtus spalvų derinius bei ypatingus raštus.

Įspūdingi, pasižymintys magnetine estetine galia, pavyzdžiui, granitai su didelio dydžio gyslomis. Intensyvios raudonos spalvos, panašios į vulkaninę lavą; juodi akmenys, integruoti kaip skulptūros kūriniai; daugybė žalių, įspūdingų atspalvių, primenančių augmeniją, rausvų akmenų su kristaliniais efektais; pusiau permatomų ar labiau nepermatomų geltonų, kurie yra tikras energijos ir šilumos sprogimas, spektras; įspūdingo intensyvumo mėlyni akmenys ir pakiliai elegantiškos rudos spalvos.

Šio asortimento platumas ir įvairovė suteikia beribes pritaikymo ir integravimo į reikliausius eksterjero ir interjero dekorus galimybes. Be to, yra daugybė apdailos variantų: poliruoti, šlifuoti, šratuoti, sendinti, satinuoti ir deginti.

GRANITO PRIVALUMAI

Atsparus ugniai ir karščiui

Granitai yra atsparūs aukštai paviršiaus temperatūrai. Dėl šios savybės akmuo dažnai naudojamas židinio apdailai bei virtuvės stalviršiams.

Atsparus dėmėms

Dėl mažo porėtumo ši medžiaga yra atspari dėmėms. Gamybos metu natūralaus akmens gaminiai yra impregnuojami.

Lengva priežiūra

Tinkamai parinktas akmuo reikalauja itin mažai priežiūros. Nenaudokite cheminių medžiagų, rūgštinių valiklių ir abrazyvinių šveitimo įrankių. Šiltas vanduo, švelnus indų ploviklis ir minkšta mikropluošto šluostė – tai viskas ko reikia.

Nekeičia spalvos

Granitas atsparus ultravioletiniams spinduliams, todėl išlaiko savo spalvą kaip pirmą dieną.

Unikalus

Kadangi granitas yra natūrali medžiaga, dviejų vienodų plokščių tiesiog nėra.

Granite countertop

GAMINIAI IŠ GRANITO

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę