m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

MARMURAS

Marmuras yra metamorfinė uoliena, kurios kristalinė kalkakmenio struktūra susiformavo veikiant dideliam slėgiui ir labai aukštai temperatūrai. Marmuras gali būti grynas (metamorfinės kilmės) arba perkomponuotas (nuosėdinės kilmės). Marmuras nėra itin kietas (3-4 balai pagal Moso skalę), jam būdinga tam tikra sudedamųjų dalių granuliometrijos ir spalvinių atspalvių įvairovė. Marmuro spalva priklauso nuo mineralinių priemaišų (molio, dumblo, smėlio, geležies oksidų ir kreminio ir (arba) kerto gniužulų) buvimo; baltame marmure šių priemaišų nėra.
Šis natūralus akmuo žavi estetika ir elegancija. Labai svarbu pasirinkti tinkamą akmens rūšį, kad gaminiai teiktų džiaugsmą ilgus metus. AKMI specialistai padės Jums išsirinkti geriausiai Jūsų projektui tinkantį marmurą.

Marmuro rūšys

Marmuro panaudojimas

Platus pritaikomumas

Nors marmuras geriausiai atsiskleidžia dideliuose paviršiuose, pastaruoju metu dažnai naudojamas aksesuarams ir baldų apdailai. Jei kadaise medžiagos svoris galėjo būti kliūtis, šiuolaikiniai akmens išlengvinimo sprendimai leidžia jį dar lengviau pritaikyti.

Šiandien, derinant senovę ir modernumą, taip nebėra: naujos technologijos ir CNC įrengimai, leidžiantys itin tiksliai apdoroti akmens plokštes, kartu su šiuolaikinėmis natūralaus akmens interpretacijomis pagaliau atvėrė duris naujoms panaudojimo kryptims, kuriose marmuras yra pagrindinis arba papildantis veikėjas.

Elegancija

Marmuro laikui nepavaldi elegancija išliko nepakitusi. Iš tiesų, marmuras gali suteikti rafinuotumo bet kuriai patalpai: pakanka įterpti apdailos elementus ar marmurinius baldus, kad patalpa taptų išskirtinė.

Marmuras skirtingose erdvėse

Marmuras yra neprilygstamas – puikiai tinka tiek gyvenamosioms, tiek komercinėms patalpoms. Naudojamas laiptų apdailai, kolonoms ir sienoms, marmuras suteikia patalpoms išskirtinumo, elegancijos ir sukuria didesnės erdvės pojūtį. Klasikiniuose interjeruose galima sutikti drugelio efekto kompozicijas, tuo tarpu moderniose erdvėse itin svarbus natūralaus akmens rašto tęstinumo išlaikymas.

Marble stair and wall finishing

Marmuro faktūriniai paviršiaus apdirbimai

Šios tekstūros išgaunamos pritaikant mechaninio apdirbimo ciklus, naudojant įvairias technologijas, tiek tradicines, tiek sukurtas įmonėje. Kiekvienas proceso etapas yra ekologiškas, nenaudojant cheminių medžiagų ar kitų priedų.

Natūralios akmens faktūros nepavaldžios laikui ir traukia akį savo unikalumu.
Specialiais apdirbimais siekiama sugrąžinti akmenį prie jo natūralios kilmės, išryškinant jo grožį ir netobulumus: kiekviena plokštė tampa unikaliu ir nepakartojamu kūriniu.

Susipažinkite su „Organic Textures`` kolekcija - leiskite gamtai kalbėti pačiai už save.

GAMINIAI IŠ MARMURO

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę