m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

APIE MUS

AKMI

Įkvėpti Gamtos galios ir išskirtinio grožio, mes įvaldėme akmens apdailos meną, kad padėtume Jums statyti laikui nepavaldžius pastatus, kurti įkvepiantį interjerą, eksterjerą bei realizuoti vienetinius akmens kūrinius.

AKMI Istorija

UAB „AKMI“ savo veiklą pradėjo 1995 metais nuo nedidelių interjero-eksterjero detalių gamybos, bei montavimo. Šiuo metu įmonėje vykdomi sudėtingi užsakymai, naudojant tradicinius akmens apdirbimo būdus, priemones ir CNC programinio valdymo įrenginius.

Savo veiklos srityje orientuodamiesi į kokybę, ilgaamžiškumą ir kurdami pasitikėjimą su kiekvienu Užsakovu, dabar išaugome į vieną didžiausių kompanijų Lietuvoje, į kurią kreipiasi projektų vykdytojai iš viso pasaulio.

MISIJA

Kiekvienam Užsakovui suteikti ilgaamžiškus, gerai eksploatuojamus, kokybiškus, stilingus, patikimai sumontuotus gaminius, užtikrinančius išskirtinumą, harmoniją ir nepriekaištingą estetinį vaizdą.

Siekiame išlaikyti užsibrėžtą stabilų kokybės lygį, įsigilinti į objektų specifiką, perprasti Užsakovo poreikius bei sėkmingai toliau vykdyti visus Užsakovų sumanymus. Tuo tarpu su Klientu glaudžiai kuriant abipuse pagarba ir pasitikėjimu paremtą ryšį.

VIZIJA

Pranešimai apie mus

Mūsų ir parnerių atlikti darbai ir įžvalgos masinėse informavimo priemonėse:

Aukščiausi Meistrystės Standartai

Siekiame nuolatos Užsakovams teikti ES standartus atitinkančią produkciją, kurios kokybė tenkintų abi puses. UAB „AKMI“ nuolat investuoja į pažangiausias technologijas, geriausias akmens priežiūros bei apdirbimo priemones.

Visi įmonės gaminiai atitinka LST EN 12058:2015; LST EN15388:2020 reikalavimus.

Gaminių kelias: nuo karjero iki šedevro

Kiekviename AKMI proceso žingsnyje atspindi kokybė ir profesionalumas.

Visi natūralūs akmenys - granitas, marmuras, travertinas, oniksas, smiltainis yra vežami iš tiesioginių kilmės karjerų. Atrenkame akmenį specialiai pagal Užsakovo viziją, reikalavimus ir atsižvelgdami į gaminių eksploatavimo sąlygas.

Akmuo, patekęs į patyrusios meistrų komandos rankas, yra kruopščiai ir atsakingai apdirbamas bei pavirsta laikui nepavaldžiu šedevru.

Estetikos ir funkcionalumo harmonija

Atkreipkite dėmesį kaip AKMI įvykdytuose projektuose atsiskleidžia ne tik gamtos grožis, bet ir komandos dėmesys detalėms, suderintos proporcijos bei išpuoselėtas estetikos jausmas.

AKMI išsiskiria iš kitų kompanijų tuom, kad akmens apdailos projektai yra ne tik meistriškai išpildomi funkciškai, bet ir įgyvendinami subtiliai kuriant subalansuotą harmoniją.

AKMI - visiems akmens apdirbimo ir priežiūros klausimams

Pastatų eksterjere bei interjere įgyvendiname plačiausią natūralaus akmens paviršių, formų, konfigūracijų ir techninių sprendimų įvairovę. Pažangiausių akmens apdirbimo technologijų naudojimas leidžia mums prisitaikyti prie išskirtinio projektuotojų bei užsakovų stiliaus ir poreikių.

AKMI Darbų Galerija

Bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio šalių užsakovais ir architektais, per visus veiklos metus įgyvendinome ir itin sudėtingus užsakymus.

MES ĮSIKŪRĘ

UAB „AKMI“ gamyba įsikūrusi Žemuosiuose Šančiuose esančioje uždaroje teritorijoje, Kaune. Įmonės pastato antrame aukšte yra klientų priėmimo - aptarnavimo skyrius.

Norintiems bendradarbiauti dėl projekto už Kauno ribų, siūlome saugų transportavimą visoje Lietuvoje ir eksportą į užsienį.

SUSISIEKITE

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualų projektą – susisiekite su mumis. Siųskite brėžinius el. paštu ir mes paskaičiuosime paslaugų kaštus. Vertiname Jūsų laiką, taigi prieš atvykstant būtinai susitarkite telefonu iš anksto.

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę