m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

AKMI PASLAUGOS

AKMI - Jūsų partneris akmens tiekimo, apdirbimo, gaminių interjerui ir eksterjerui gamybos, montavimo ir kitais klausimais.

Pasitelkę itin stiprią meistrų komandą ir naujovišką gamybinę įrangą, siūlome platų paslaugų spektrą vienoje vietoje - nuo akmens pjaustymo iki skylių gręžimo ir briaunų apdirbimo.

Bendradarbiaujame tiek dėl komercinių ar gyvenamųjų erdvių projektų, tiek dėl išlengvintų gaminių laivams. Mumis pasitiki architektai, dizaineriai, skulptoriai bei projektų vadovai įgyvendinti įvairias akmens apdirbimo idėjas.

Turėdami dešimtmečius patirties ir gamybinius pajėgumus, padėsime Jums įvykdyti projektus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Kviečiame kreiptis ir dėl vienos paslaugos, ir patikėti mums įvykdyti pilną projektą.

PATIKIMAS AKMENS APDAILOS RANGOVAS

Turėdami pažangiausią kompiuterizuotą projektavimo ir gamybos įrangą, ilgametę patirtį, kvalifikuotus darbininkus ir administracinį-techninį personalą įgyvendiname net ir sudėtingiausius projektus.

MATAVIMAS

Jau pradiniame projekto etape skaitmenizuojame darbo procesus inovatyviu 3D skenavimo būdu, kuris taupo Jūsų laiką ir lėšas bei garantuoja gerus rezultatus.

PROJEKTAVIMAS

Projektavimo metu išsiaiškinami Jūsų lūkesčiai, suteikiama konsultacija ir sprendžiami aktualūs techniniai klausimai. Siekiame suteikti Jums teigiamą patirtį įsigyjant ir naudojant akmens gaminius.

Akmens kasimas

AKMENS TIEKIMAS

Atsakingai įvertiname žaliavos matmenis, rašto intensyvumą, kryptį, paviršiaus apdirbimą ir tinkamumą konkretiems gaminiams. Atvežame tinkamiausią, kokybišką, Europos standartus atitinkančią žaliavą Jūsų užsakymui pagal biudžetą.

CNC milling AKMI

GAMYBA

Įmonėje vykdomi sudėtingi užsakymai, naudojant tradicinius akmens apdirbimo būdus ir CNC programinio valdymo įrengimus. Siekdami Jums pateikti produkciją, kurios kokybė atitiktų kainą, įmonė dirba su pažangiausiomis technologijomis bei geriausiomis akmens priežiūros ir apdirbimo priemonėmis.

MONTAVIMAS

Pasitelkiant darbuotojų meistriškumą, profesionalius įrenginius ir atitinkamas priemones, akmens gaminių montavimo darbai atliekami pagal specialistų parengtą akmens gaminių pristatymo ir montavimo planą.

PLYTŲ PJOVIMAS

Pjaustome skirtingų dydžių, matmenų ir įvairių medžiagų plytas, kaip pavyzdžiui klinkerines, keramines, silikatines, akmens masės ir daugelį kitų. Plytos gali būti išpjaunamos fasadui, pastato kampui, kraštams ar pagal individualią dizaino užklausą. Privalumai - tikslūs pjūviai, mažesnė skilimo tikimybė, neperkaitintos plytos, mažiau dulkių ir puiki Jūsų reputacija.

NATŪRALAUS AKMENS PJOVIMAS

Pjaustome visų rūšių natūralų akmenį į įvairias formas ir į interjero bei eksterjero detalėms skirtus gaminius. Profesionaliai parengtoje erdvėje su aukščiausios klasės vandeniu aušinamais deimantiniais įrankiais atliekame gražius ir tikslius pjūvius bei minimalizuojame skylimo galimybę.

PJOVIMAS VANDENS SROVE

Vandens srove atliekame detalius pjūvius pagal dizainą, išpjauname netaisyklingos formos angas, mozaikas ir kitas sudėtingas formas pagal skaitmeninį failą. Specialia įranga pjauname natūralų akmenį, akmens masės ir keramikines plyteles, keramikos gaminius bei metalą 1mm tikslumu.

PLYTELIŲ PJOVIMAS

Atliekame profesionalią akmens masės, keraminių, glazūruotų bei mozaikinių plytelių pjaustymo paslaugą. Nuo mažų iki storų plytelių. Nuo taisyklingų iki lenktų ar apvalių formų. Dirbame tikslingai, kad Jūsų plytelės nesuduštų, neįtrūktų, gražiai atrodytų montuojant ir atitiktų keliamus reikalavimus.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę