m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Lapitec

Anglomeruotas akmuo.
Iš tikrųjų Lapitec® - 100 % natūrali mineralinė medžiaga. Lapitec yra kvarco akmuo, kurį dizaineriai dažnai renkasi, norėdami naujai interpretuoti sienų ir grindų apdailą, fasadus, SPA zonas, baseinus, virtuvės stalviršius, jachtas ir vonios kambarius.

LAPITEC PRIVALUMAI

- Atsparus UV spinduliams
- Atsparus drėgmei
- Neįgeriantis vandens ir kitų skysčių
- Atsparus ugniai
- Labai atsparus dėmėms
- Labai atsparus įbrėžimams
- Labai atsparus smūgiams, įdaužoms ir įbrėžimams
- Labai atsparus karščiui ir aukštai temperatūrai
- Atsparus šalčiui
- Jo matmenys nekinta veikiant temperatūrai ir drėgmei
- Visiškai neporėtas
- Labai atsparus bakterijoms
- Atsparus rūgštims, šarmams ir tirpikliams

Lapitec spalvos

LAPITEC PLOKŠČIŲ MATMENYS IR STORIAI

Lapitec yra pilnavidurė medžiaga, t. y. jos išorė ir vidus yra vienodi, paviršiuje nėra jokių atspaudų; ji gaminama didelėmis, įvairaus storio plokštėmis. Kiekviena plokštė yra daugiau kaip 5 kvadratinių metrų ploto, ją galima pjaustyti ir apdirbti įvairiais būdais, priklausomai nuo konkretaus projekto: galima pjaustyti kreivėmis, frezuoti paviršius ir daryti įvairias angas.

lapitec-spec-thickness

Kalibruotas storis

12 mm | 20 mm | 30 mm

lapitec-spec-size

XXL formatas

3440 mm x 1540 mm

lapitec-Labai universalus ir patogus naudoti

Universalus

Įvairios formos ir daug kompozicijų variantų

lapitec-FULLBODY

Pilnaviduris

Akmens raštas tęsiasi ne tik plokštumoje, bet ir briaunoje.

Lapitec panaudojimas

„Lapitec Chef System“ – nematomos kaitlentės

„Lapitec Chef System“ yra naujoviškas ir universalus kepimo paviršius, turintis daugybę privalumų tiek profesionaliems virėjams, tiek namų šefams. Ši sistema sujungia „Lapitec“ medžiagos ilgaamžiškumą ir estetinį patrauklumą su pažangiomis maisto gaminimo technologijomis.

MAŽAS PORĖTUMAS

Dar vienas „Lapitec Chef System“ sistemos privalumas - jos mažas porėtumas. Lapitec akmens medžiaga atspari dėmėms, kvapams ir bakterijoms, todėl yra neįtikėtinai higieniška ir lengvai valoma. Tai ypač svarbu profesionaliose virtuvėse, kur švara yra svarbiausia. Virtuvės šefai gali ruošti įvairius ingredientus nesijaudindami dėl kryžminės taršos ar besilaikančių kvapų. Be to, neporėtas paviršius užtikrina, kad skoniai ir aromatai neįsiskverbs, todėl kiekvienas patiekalas išliks išraiškingo skonio.

ATSPARUMAS KARŠČIUI

Vienas iš pagrindinių „Lapitec Chef System“ privalumų - išskirtinis atsparumas karščiui. Lapitec medžiaga gali atlaikyti aukštą temperatūrą, todėl idealiai tinka maisto ruošimui. Toks atsparumas karščiui leidžia virėjams gaminti maistą esant tiksliai temperatūrai ir pasiekti pastovių rezultatų. Nesvarbu, ar kepsite kepsnį, ar purius pyragaičius, „Lapitec Chef System“ užtikrina patikimą ir stabilią kepimo proceso kokybę.

ATSPARUS DĖVĖJIMUISI

„Lapitec Chef System“ pasižymi puikiu patvarumu ir atsparumu nusidėvėjimui. Lapitec akmuo yra labai atspari įbrėžimams, todėl maisto gaminimo paviršius išlieka lygus ir lengvai valomas net ir po intensyvaus naudojimo. Dėl tokio patvarumo „Lapitec Chef System“ yra ilgalaikė investicija tiek profesionalioms virtuvėms, tiek namų maisto gaminimo entuziastams.

TOBULAI TIKS JŪSŲ VIRTUVEI

„Lapitec Chef System“ galima pritaikyti pagal individualius pageidavimus ir poreikius. Lapitec akmuo yra įvairių spalvų ir paviršiaus apdailos, todėl virėjai gali susikurti virtuvės paviršių, kuris papildytų jų virtuvės dizainą. Be to, „Lapitec Chef System“ galima sklandžiai integruoti į jau esamus stalviršius arba naudoti kaip atskirą maisto gaminimo paviršių, taip užtikrinant virtuvės išplanavimo lankstumą ir universalumą.

PANAUDOJIMO PAVYZDYS

„Lapitec Chef System“ gali būti naudojama profesionalioje restorano virtuvėje, kad būtų sukurta speciali maisto gaminimo vieta. Virėjai gali turėti kelis kepimo paviršius su skirtingomis kaitinimo zonomis, kad vienu metu būtų galima gaminti įvairius patiekalus. Tokia sąranka padidina virtuvės efektyvumą ir našumą, todėl virėjai gali greitai ir efektyviai paruošti patiekalus.

„Lapitec Chef System“ suteikia daug privalumų profesionaliems šefams ir namų virėjams. „Lapitec“ akmens atsparumas karščiui, mažas porėtumas, ilgaamžiškumas ir pritaikymo galimybės daro ją puikiu maisto ruošimo paviršių pasirinkimu.

Orion virtuvės plautuvės

Įvairių spalvų, modelių ir praustuvų „Orion“ virtuvės plautuvės - tai „Lapitec“ pasiūlymas sukurti vientisus sprendimus virtuvėse, vonios kambariuose ir laboratorijose. Jos gali būti montuojamos kaip į stalviršį arba po juo integruotos plautuvės. Nedideli kampų spinduliai sušvelnina jų formas ir palengvina valymą, o dėl savo sudėties jos yra tokios pat atsparios kaip Lapitec akmuo.

GALIMI MATMENYS IR SPALVOS

Orion 130 (70x40 cm)
Orion 105 (50x40 cm)

- Bianco Polare -
- Bianco Assoluto -
- Grigio Cemento -
- Nero Assoluto -

SKIRTA PATOGIAI PLOVIMO ZONAI

„Orion“- tai sprendimas, supaprastinantis stalviršių projektavimą ir užtikrinantis sertifikuotos pramoninės gamybos kokybę bei tikslumą. Galimi kelių dydžių variantai, kuriuos taip pat galima sujungti, kad būtų galima sukurti virtuvės plautuvę su dviem praustuvais. „Orion“ tiekiama su nuotekų išleidimo, perpylimo ir sifono sistema.

LAPITEC PAVIRŠIAUS APDIRBIMAI

Nero Antracite - Arena

ARENA

Glotnus, smulkios faktūros smėliuotas paviršius.

Lapitec Lithos

Lithos

Velvetinis, mikro - bučarduotas, faktūrinis.

Nero Antracite - Lux

Lux

Poliruotas, veidrodiškai blizgus.

Nero Antracite - Vesuvio

Vesuvio

Neslidus, gilios faktūros apdirbimas.

Nero Antracite Lapitec Satin

Satin

Lygus, matinis.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę