m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

IŠSKIRTINIS SKONIS.
AUKŠTA KOKYBĖ. ILGAAMŽIS DIZAINAS.

Kai susijungia natūralus gamtos grožis ir meistrų įgūdžiai, gimsta nepaprasti projektai. Jūsų akiai ir patogumui namuose, viešam įspūdžiui sukurti ar puikiai reputacijai užtikrinti prieš klientus – akmens elementai diktuoja aukštos kokybės standartus.

Kviečiame pasidairyti AKMI įgyvendintų projektų galerijoje.

KOMERCINIAI PROJEKTAI

Salonai, biurai, parduotuvės, SPA ir viešbučiai. Kai Užsakovai pageidauja, kad jų erdvės spindėtų prabanga ir išskirtinumu, pasitelkę interjero ir eksterjero idėjas iš akmens sėkmingai sukuriame šį įvaizdį.

GYVENAMIEJI PROJEKTAI

Namai su akmens apdaila - tai vieta, kur persipina estetika, praktiškumas ir komfortas. Pagal individualaus Užsakovo norą elementai iš akmens tapo pagrindiniu interjero akcentu arba nedominavo ir sukūrė jaukią atmosferą. Apgalvojame kiekvieną detalę bendradarbiaujant su dizaineriais.

FASADAI

monės įvykdytų eksterjero darbų sąraše ne vienas ventiliuojamų fasadų projektas. AKMI darbų kokybe bei profesionalumu jau spėjo įsitikinti daugumos Europos valstybių Užsakovai, kuriose įvykdėme tiek valstybinių objektų, tiek individualių namų ventiliuojamų fasadų projektus.

LAIVAI

Vonios, virtuvės, erdvių apdaila ir kajučių interjeras. Suprantame, kad akmens gaminių svoris laivuose turi didžiulę įtaką, tad pasitelkiame akmens išlengvinimo procedūrą. Gaminant laivams naudojame įvairias sumanias idėjas, kad užtikrintume saugumą ir paprastą gaminių priežiūrą.

ARCHITEKTŪROS PAMINKLAI

Bendradarbiaujame su Lietuvoje ir pasaulyje pripažintais skulptoriais, architektais bei menininkais kurdami išskirtinius paminklus, skulptūras, meno instaliacijas, apdailą bažnyčiai ir kitus ypatingus elementus iš akmens. Kai norima įamžinti svarbų žmogų, įvykį ar vietą, Užsakovai pasitiki ilgaamžę patirtį turinčią AKMI komanda.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę