m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Paminklai ir skulptūros iš akmens

Natūralus akmuo - kokybiškas, amžinas, didingas ir brangus. Nenuostabu, kad ši medžiaga buvo naudojama ištisus amžius: nuo senovės graikų ir romėnų statulų, architektūros ir daugelio žymiausių istorijos paminklų.

Iš akmens išgaunami visiškai unikalūs savo spalva, gyslomis ir struktūra kūriniai. Jie iš karto suteikia viloms, bažnyčioms ir kitiems pastatams kilnumo ir leidžia suprasti jų ypatingą reikšmę.

Džiaugiamės galėdami dirbti su skulptoriais, architektais ir menininkais bei realizuoti turimą viziją, natūralaus akmens masyvą paversdami įspūdingais bei aukštą meninę vertę turinčiais meno kūriniais. Dėl užsakymų pateikimo ir išsamesnės konsultacijos - susisiekite.

Įvairaus sudėtingumo gaminiai iš akmens

Bendradarbiaudami su žymiais Lietuvos skulptoriais, dailininkais ir menininkais bei realizuojame įvairaus sudėtingumo kūrinius iš granito, marmuro bei kitų kietųjų medžiagų:

- Vienetiniai paminklai nusipelniusiems asmenims ir įvykiams atminti
- Ypatingos skulptūros
- Architektūriniai elementai visuomeninės reikšmės ir privatiems objektams
- Vienetiniai prabangūs antkapiai ar memorialai

Unikali paslauga - vienetinių paminklų projektavimas

Suprantame, kad paminklas yra ypatingas ir asmeninis simbolis, todėl stengiamės perteikti Jūsų mylimo žmogaus nuopelnus ir gyvenimo istoriją juose.

Vizitas

Mūsų paslauga prasideda skulptoriaus atvykimu į montavimo vietą. Jis atidžiai įvertina aplinką, kurioje bus pastatytas paminklas. Remdamasis gauta informacija, skulptorius sukurs keletą kompozicinių eskizų, kuriuose bus išreikštos Jūsų pageidaujamos idėjos ir stilistika.

Kompozicija

Kitame etape atliekama teksto kompozicija ir derinimas. Mes suprantame, kad žodžiai gali būti labai svarbūs paminklo prasmės ir skleidžiamos žinutės atžvilgiu. Atidžiai dirbame su Jumis, kad sukurtume tinkamą ir prasmingą tekstą, kuris atspindėtų Jūsų mylimo žmogaus vertybes ir prisiminimus.

Projektavimas

Kai eskizas yra patvirtintas, 3D programų pagalba suprojektuojame akmens paminklą bei kapavietės apdailos elementus. Tai leidžia Jums vizualiai įsivaizduoti, kaip atrodys galutinis rezultatas. Be to, mes pateikiame sąmatą, kurioje nurodoma suprojektuoto gaminio realizacijos kaina. Norime, kad mūsų Klientai būtų visiškai informuoti apie visus procesus ir išlaidas.

Kaina

Projektavimo paslaugos kaina prasideda nuo 2000€. Mes tikime, kad Jūsų mylimi žmonės nusipelno skoningų ir subtilių paminklų, kurie atspindėtų jų gyvenimo svarbą ir palikimą. Mes dedame visas pastangas, kad sukurtume išskirtinius ir prasmingus paminklus, kurie bus ilgam prisimenami ir simbolizuos pagarbą Jūsų artimiesiems.

Pasirūpinsime visais projekto etapais

Esame pajėgūs įgyvendinti įvairaus sudėtingumo vienetinius užsakymus. Atliekame visus objekto įrengimo etapus:

Projektavimas ir kompozicija

3D modeliavimas, akmens tiekimas

Gamyba, montavimas, gaminių priežiūra

Akmens parinkimas

Per ilgametę įmonės veiklą įgyvendinome labai daug sudėtingų užsakymų. Esame įsitikinę, kad pirmarūšė žaliava yra kokybiško natūralaus akmens gaminio pagrindas ir projekto įgyvendinimo sėkmės garantas.

Kiekviena natūralaus akmens rūšis turi skirtingas savybes, kurios gali paveikti darbo techniką ir rezultatą. Puikiai išmanome visų natūralaus akmens tipų stiprybes bei trūkumus, todėl tikime, kad geriausiai galime padėti išsirinkti akmenį išskirtiniams projektams. Tiekiame tiek plokštes, tiek masyvo blokus ar ruošinius konkretiems užsakymams.

Patikimas partneris

AKMI jau virš 25 metų teikia vienas kokybiškiausių skulptūrų ir paminklų gamybos paslaugų Lietuvoje. Galime pasirūpinti visais procesais vienoje vietoje.

3D brėžiniais suderinsime projektą, padėsime parinkti akmens rūšį bei atvešime akmenį iš partnerių karjerų. Pasitelkdami pačias pažangiausias natūralaus akmens apdirbimo stakles, apdirbsime natūralaus akmens masyvo frezavimą penkiose ašyse.

Įvairių akmens apdirbimo įrengimų dėka atliekame visas gamybines operacijas, kad natūralaus akmens masyvas įgautų pageidaujamą idėjos autoriaus formą.

Akmens apdirbimas skulptūrai, paminklui ar memorialui

Akmens pjovimas

Pjauname tiek įvairaus storio natūralaus akmens plokštes, tiek masyvą. Galime išpjauti ne tik tiesius gaminius, bet ir lenktus ar profiliuotus.

Klijavimas

Ruošiniai gamyboje klijuojami į elementus. Pagal akmens rūšį parenkami kokybiški, spalvos nekeičiantys klijai tinkantys konkrečiai paskirčiai, pavyzdžiui laukui ar drėgnoms patalpoms.

Tekinimas

Akmens tekinimą yra atliekamas su specialia įranga, programuojamais CNC įrengimais. Jų dėka galime ištekinti įvairaus diametro ir ilgio paprastas ar kintančio storio, įvairaus profilio ir matmenų gaminius kaip skulptūros elementai, ruošiniai, kolonos, baliustros.

Frezavimas

Įgyvendiname įvairias formas pagal iš anksto suderintus 3D modelius - skulptūras, paminklus, ruošinius skulptoriams. Galime įgyvendinti itin didelio sudėtingumo ir apimties objektus, nes turime įsidiegę 3 ir 5 ašių kompiuterizuoto valdymo akmens apdirbimo centrus (CNC stakles).

Paviršiaus apdirbimas

Gaminiai gali būti įvairaus paviršiaus apdirbimo: veidrodiškai poliruoti, šlifuoti (matiniai), apdirbti šepečiais (antikinis apdirbimas), smėliuoti, bučarduoti, šratuoti.

Impregnavimas, priežiūra

Išmanome natūralaus akmens stiprinimo būdus naudojant specialius kietintojus, glaistus. Parenkame tinkamiausius natūralaus akmens impregnantus bei supažindiname Užsakovus su natūralaus akmens gaminių priežiūra.

Projektai Lietuvoje ir užsienyje

Turime visas sąlygas užtikrinti tinkamą gaminių taravimą ir saugią galimybę juos gabenti į užsienį. Galime transportuoti pagamintus paminklus, skulptūras, memorialus ar ruošinius tiek Lietuvoje, tiek į kitas Europos šalis.

Suprantame, kad akmens gaminių transportavimas yra svarbi proceso dalis, todėl pasirūpiname aukšta kokybe ir krovinio saugumu.

Susisiekite

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualius projektus – susisiekite su mumis. Vertiname Jūsų laiką, taigi prieš atvykstant konsultacijai būtinai susitarkite telefonu iš anksto.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę