m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Sienų apdaila iš akmens

Akmens sienų apdaila - unikalus dizaino išraiškos būdas, kuris transformuoja sienas į kūrinius ir tampa patraukliu akcentu. Tai itin tinka tiek komerciniuose objektuose, kaip SPA, baseinuose ar pirtyse, tiek gyvenamuose namuose.
Norint atlikti Jūsų norimus dizaino sprendimus - detales iš akmens pjaustome įvairiausiomis formomis, klijuojame mozaikas bei siūlome įvairius akmens paviršiaus apdirbimo būdus.
Siekiant užtikrinti geriausią rezultatą atliekame pilną sienų apdailos įrengimo darbų komplektą.

Sienos iš akmens plokščių pagal specialų užsakymą

Kadangi sienų detalės pjaunamos iš didelio formato plokščių, mes galime parengti siūles atsižvelgdami į paviršiuje montuojamus prietaisus. Tai užtikrina vientisumą ir išskirtinumą sienų apdailoje. Patyrusių specialistų apdaila projektuojama taip, kad siūlės būtų tikslingai įkomponuotos ir nepastebimos, kas yra neišvengiama įrengiant apdailą iš standartinio formato plytelių.

Akmuo sienoms - kaip išsirinkti?

Lauko akmens sienos

Lietuvos ir šiaurinio klimato zonose lauko sienoms geriausiai rinktis granitą, sertifikuotą kalkakmenį ir smiltainį. Taip pat populiarus pasirinkimas Lietuvoje - cokolio apdaila iš granito. Dažnai lauke aptaisomos sienos, kurios ribojasi su grindiniu. Akmens sienų didelis privalumas yra ilgaamžiškumas ir lengva priežiūra - jas lengva valyti (kitaip nei tinkuotas).

Vidaus akmens sienos

Interjerui galima rinktis įvairias natūralaus akmens rūšis. Dažniausiai užsakomos ši sienų apdaila: virtuvės sienelės apdaila, židinio apdaila, vonios sienų apdaila, akcentinės sienų apdailos iš išskirtinių marmuro, kvarcito rūšių.

Sienų dekoro elementai iš akmens

Akmens sienos vonios kambaryje

Akmens sienos neįgeria drėgmės ir nepakeičia spalvos. Jų lengvai prižiūrimas paviršius leidžia išlaikyti švarą ir higieną vonios patalpoje. Be to, akmens sienos suteikia natūralumo ir elegancijos vonios interjerui. Sukurkite stulbinantį vonios dizainą pasitelkdami natūralaus akmens galimybes.

Peršviečiamas akmuo

Tam tikro akmens ir šviesos kombinacija gali sukurti kvapą gniaužiantį dizainą erdvėje. Pavyzdžiui, onikso arba kvarcito permatoma struktūra su įvairių dydžių ir spalvų gyslomis sukuria unikalų ir nuostabų efektą naudojant LED apšvietimą.

Jeigu turite idėją įsirengti akcentinę natūralaus akmens sieną su pašvietimu - kreipkitės kuo anksčiau. Išsiaiškinę Jūsų ar dizainerio idėją, pasiūlysime tinkamiausią akmenį bei konkrečią plokštę užsakymui įgyvendinti. Suprojektuosime ir įrengsime kabinimo sistemas, padėsime išsirinkti tinkamiausią apšvietimą.

Akmens sienų mozaikos, raštai

Norint sukurti ant sienos tikrą meno kūrinį, galime atlikti gilius faktūrinius apdirbimus, suprojektuotus pagal individualų užsakymą - tai bus išskirtinis Jūsų namų dekoras. Galimi augalų ir kiti motyvai norimam dizainui sukurti.

Akmens sienos iš standartinių akmens plytelių

Siūlome standartinių matmenų plyteles, kurias vežame iš patikimų tiekėjų. Preliminarūs marmuro ir granito plytelių matmenys 300x300x12 mm; 600x300x15 mm; 600x600x20 mm. Matmenys gali skirtis priklausomai nuo kiekvienos akmens rūšies.

Įvairūs formatai

Siūlome standartinių matmenų plyteles, kurias vežame iš patikimų tiekėjų. Preliminarūs marmuro ir granito plytelių matmenys (gali skirtis priklausomai nuo akmens):
- 300x300x12 mm
- 600x300x15 mm
- 600x600x20 mm

Paprastas montavimas

Standartinių plytelių briaunos gali būti apdirbtos su nuožula – paprastesniam montavimui. Kadangi natūralaus akmens plytelės dažniausiai būna nedidelės, jas gali sumontuoti ir patyręs keramikinių, akmens masės, plytelių montuotojas (nebūtinos aukštos kvalifikacijos akmens gaminių montuotojų paslaugos).

Patraukli kaina

Akmens apdaila iš standartinių natūralaus akmens plytelių yra puikus sprendimas norintiems natūralaus akmens apdailos teikiamų privalumų už patrauklią kainą. Mažesnio formato plytelės pjaunamos iš mažesnių blokų, joms taikomi mažesni tikslumo reikalavimai nei gaminiams iš didelio formato plokščių.

Unikalus akmens sienų paviršius

ŠLIFUOTAS

Moderniuose ir minimalistiniuose interjeruose, dažniausiai pasirenkamas šlifuotas akmens sienų apdirbimas. Matinės sienos atrodys jaukios ir šiltos, mažiau matosi smulkūs įbrėžimai.

POLIRUOTAS

Nupoliruotas ir blizgantis akmens paviršius atrodo prabangiai, išgaunamas itin ryškus natūralaus akmens spindesys ir spalva.

ANTIKUOTAS

Visiems, kurie nori kuo natūralesnių akmens sienų, gali rinktis antikuotą, šukuotą natūralų akmenį. Šio akmens apdirbimo metu išryškinama natūrali akmens struktūra, išgaunamas gilus efektas.

Smėliuotas

Dekoratyvioms sienoms galima rinktis faktūrinius apdirbimus, tokius kaip smėliavimas ir bučardavimas. Specialiems užsakymams siūlome įvairius faktūrinius natūralaus akmens apdirbimus.

Konsultacija apie sienų apdailą iš akmens

Mūsų ekspertai yra sukaupę didelę patirtį šioje srityje ir esame pasirengę padėti jums realizuoti Jūsų akmens palangių viziją viduje ar lauke.

Per konsultaciją aptarsime Jūsų poreikius, stilių, skonį bei biudžetą. Patarsime dėl tinkamiausios akmens rūšies, spalvų, tekstūros ir dizaino sprendimų.

Papasakosime apie akmens privalumus, priežiūros reikalavimus ir galimus interjero ar eksterjero derinimo variantus.

Svarbi informacija užsakant

Norint pasirinkti Jūsų atvejui tinkančią akmens rūšį ir apdirbimo būdą, kuo ankstesniame darbų vykdymo etape, pasikonsultuokite su specialistais.

Užsakant reikalingi detalūs brėžiniai bei informacija (šalis, miestas, klimato zona, montavimo aukštas ir specialios įnešimo, įvežimo sąlygos. Kuo pilnesnė informacija - tuo teisingesnė darbų sąmata ir darbų planavimas).

Kodėl verta rinktis AKMI?

Ilgametė patirtis

Per daugiau nei 25 metus sukaupėme patirtį, kad suteiktume kokybiškiausias paslaugas.

Gamybiniai pajėgumai

Turime rankinius ir automatizuotus įrenginius, todėl galime kokybiškai ir greitai atlikti didelį užsakymą.

Kokybiškas akmuo

Tiekiame aukščiausios kokybės natūralų akmenį iš karjerų bei dirbame su pasaulinio lygio dirbtinio akmens tiekėjais.

Gamybos terminai

Mažus užsakymus atliekame per dvi savaites, o didesnius – pagal poreikį.

Susisiekite

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualų projektą – susisiekite su mumis. Vertiname Jūsų laiką, taigi prieš atvykstant būtinai susitarkite telefonu iš anksto.
0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę