m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Akmens stalai

Akmens stalai kuria nepaprastą dermę tarp šiuolaikiško dizaino ir gamtos sukurto unikalumo, kuriame atsispindi elegancija ir neprarandantis savo žavesio akmens ilgaamžiškumas. Kadangi kiekvienas akmuo turi savo išskirtinį charakterį, galima sukurti itin unikalius funkcinius akmens elementus - pavyzdžiui, stalus.

Akmi specializuojasi akmens stalų gamyboje, įskaitant vienetinių stalų kūrimą, naudojant įvairias akmens rūšis ir apdirbimo technikas. Apdirbame gaminį UV technologija apsaugai nuo rūgščių, kas užtikrina gaminių ilgaamžiškumą, lengvą eksploataciją bei paprastą priežiūrą.

Akmens stalo formos ir apdirbimas

Akmi gamykloje turime visus reikiamus įrenginius ir aukštos kvalifikacijos meistrus net ir sudėtingiausioms formoms įgyvendinti. Stalo formos gali būti: taisyklingų formų, lenktos, tekintos, frezuotos, įvairių matmenų ir profiliuotomis briaunomis.

Natūralaus akmens stalai

Stalas iš natūralaus akmens namuose ar biure neabejotinai taps traukos objektu. Bėgant laikui gamtos sukurti raštai ir spalvų dermė žavi ir nepabosta, o natūralias medžiagas malonu liesti.

Kiekvienas stalas iš natūralaus akmens plokščių yra unikalus. Naudodami natūralaus akmens masyvą galime išgauti lenktas formas, kurios suteikia gaminiams minkštumo ir prabangos pojūtį. Akmuo yra puikus laidininkas ir dėl šios savybės galima gaminti šildomus arba šaldomus stalviršius.

Dirbtinio akmens stalai

Gaminame stalus iš dirbtinių kvarcų. Šie pasaulyje garsūs dirbtinių medžiagų gamintojai kuria dirbtinio akmens plokštes atliepiančias naujausias interjero dizaino tendencijas. Iš dirbtinių medžiagų pagaminti stalai yra antibakteriniai, atsparūs karščiui, rūgštims, riebalams, natūralios ir cheminės kilmės dažančioms medžiagoms.

Išskleidžiami akmens stalai - transformeriai

Akmens stalai - transformeriai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia suderinti stilių ir funkcionalumą interjere ar eksterjere.

Išskleidžiamiems stalams naudojami vokiečių gamintojo mechanizmai yra itin tvirti bei ergonomiški ir tuo pačiu gražūs bei elegantiški. Mechanizmai tinkami naudojimui lauke bei yra pritaikyti didesniam svoriui. Jie gali būti slepiami stalo konstrukcijoje.

Stalo kojos gali būti metalinės ir apdirbtos įvairiais būdais: anoduotos, dažytos milteliniu būdu ir panašiai.

Saugūs, stabilūs ir atsparūs

Pasidalinkite stalo eskizu, o patyrusi konstruktorių komanda užtikrins, kad stalas būtų tvirtas, patikimas, neklibantis ir nelinguojantis. Dėka turimų technologijų ir apdirbimo galimybių AKMI gamykloje, mes pasirūpiname ne tik stalų grožiu, bet ir funkcionalumu. Pavyzdžiui, marmuriniai stalai yra apdirbami UV technologija ir taip tampa atsparūs rūgštims, ilgam išlaikant jų grožį.

Stalų briaunų apdirbimas

Profesionali komanda gali apdirbdami briaunas pasiekti Jūsų norimą akmens stalo dizainą. Briaunias poliruojame, klijuojame ir frezuojame įvairiais profiliais. Galime nupoliruoti mechaniškai arba nušlifuoti ir impregnuoti spalvą ryškinančiu impregnantu.

Konsultacija apie stalus iš akmens

Mūsų ekspertai yra sukaupę didelę patirtį šioje srityje ir esame pasirengę padėti jums realizuoti Jūsų akmens stalo viziją tiek viduje, tiek lauke.

Per konsultaciją aptarsime Jūsų poreikius, stilių bei biudžetą. Patarsime dėl tinkamiausios akmens rūšies, spalvų, tekstūros ir dizaino sprendimų.

Papasakosime apie akmens privalumus, priežiūros reikalavimus ir galimus interjero ar eksterjero derinimo variantus.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę