m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

KVARCITAS

Kietesni už granitą ir atrodantys kaip egzotiškas marmuras, natūralaus kvarcito stalviršiai – tai kas geriausia iš abiejų pasaulių. Jo tvirtumas užtikrins, kad natūralaus kvarcito stalviršiai bus ilgaamžiai ir gražūs, be trūkumų, pavyzdžiui, įbrėžimų ir dėmių. Natūralaus kvarcito asortimentą sudaro tradicinės, ramios spalvos ir modernios, stambiastruktūrės kompozicijos.
AKMI kvarcito plokščių galerijoje rasite tiek ryškias spalvas su gyslomis, tiek šviesius variantus. Natūralus kvarcitas beveik nereikalauja priežiūros – jo ilgaamžiškumas yra vienas geriausių iš rinkoje esančių staviršių variantų.

Kvarcito rūšys

Quartzite countertop

KVARCITO SPALVOS IR PAVIRŠIAUS APDIRBIMAI

Kiekvienam stiliui

Natūralus akmuo pasižymi unikaliomis spalvomis, kupinomis savitumo ir originalumo, galinčiomis išpildyti bet kokio stiliaus ir tendencijų lūkesčius. Kreminiai, pilki ir oranžiniai atspalviai, klasikinės tekstūros ar ryškūs kontrastai. Siūlome begalę natūralaus akmens variantų įvairiausiems skoniams.

Prisilietimo malonumas

Dažniausiai pasirenkami šie natūralaus akmens apdirbimo variantai:

- Poliruotas. Veidrodiškai blizgus, ryškus, šviesą atspindintis paviršius

- Šlifuotas. Rafinuota, matinė tekstūra.

- Antika. Deimantinių šepečių pagalba išryškinta natūrali akmens faktūra. Šis apdirbimas išryškina akmens natūralią kilmę.

KVARCITO PRIVALUMAI

Atsparus ugniai ir karščiui

Kvarcitas yra atsparus aukštai paviršiaus temperatūrai. Dėl šios savybės akmuo dažnai naudojamas židinio apdailai bei virtuvės stalviršiams.

Atsparus dėmėms

Dėl mažo porėtumo ši medžiaga yra atspari dėmėms. Gamybos metu natūralaus akmens gaminiai yra impregnuojami.

Lengva priežiūra

Tinkamai parinktas akmuo reikalauja itin mažai priežiūros. Nenaudokite cheminių medžiagų, rūgštinių valiklių ir abrazyvinių šveitimo įrankių. Šiltas vanduo, švelnus indų ploviklis ir minkšta mikropluošto šluostė – tai viskas ko reikia.

Nekeičia spalvos

Kvarcitas atsparus ultravioletiniams spinduliams, todėl išlaiko savo spalvą kaip pirmą dieną.

Unikalus

Kadangi kvarcitas yra natūrali medžiaga, dviejų vienodų plokščių tiesiog nėra.

Quarztite slab

GAMINIAI IŠ KVARCITO

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę