m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Praustuvai ir kriauklės

Šiuo metu itin aktuali tendencija yra įsirengti praustuvus ir kriaukles iš natūralaus ar dirbtinio akmens: marmuro, granito, kvarcito, anglomeruoto akmens ar kvarco.

AKMI gali įgyvendinti įvairaus tipo vienetinius ar tiražinius užsakymus iš įvairių kietųjų medžiagų. Gaminame laisvai pastatomas kriaukles virtuvei ir praustuvus voniai arba paklijuojame į stalviršį vientisam dizainui sukurti.

Vienetiniai ir tiražiniai užsakymai

Galime atlikti tiek individualius užsakymus, tiek didesnės apimties projektus. Gaminame tiražinius gaminius pagal gamybinius brėžinius. Vykdome serijinę gamybą viešbučiams, kruiziniams laivams, biurams ir panašiai. Galite užsakyti gaminius firminėms parduotuvėms.

Vonios praustuvai

Praustuvai voniai iš natūralaus akmens

Praustuvas iš natūralaus akmens puikiai atrodo kaip unikalus elementas Jūsų vonioje. Taip pat galite vonią įsirengti kartu su akmens grindų, sienų ir stalviršio apdaila bei sukurti tikrai ypatingą bei vientisą vonios dizainą.

Natūralus akmuo yra unikali ir prabangi medžiaga, kuri žavi savo formų galimybėmis, tad galimi ir nestandartiniai praustuvai iš akmens.

Kokį natūralų akmenį rinktis praustuvams?

Renkantis kriauklę ar praustuvą norite, kad paviršius atlaikytų kasdienius iššūkius: purvą, muilo likučius ir kalkes bei jų valiklius.

Granito ir kvarco praustuvai yra atsparesni nei marmuro, todėl rekomenduojame rinktis juos.

Jeigu vis dėlto Jūsų akį patraukė marmuro praustuvai - svarbu atlikti specialų apdirbimo būdą su UV technologija. Taip apdirbtas akmeninis praustuvas tampa atsparesnis rūgštims, tad galėsite mėgausitės paprastesne priežiūra.

Natūralaus akmens praustuvų privalumai

PRAUSTUVAI APVALINTAIS KAMPAIS

Apvalinti kampai praustuve yra daug patogesni nei stačios jungtys, nes juose nesikaupia nuosėdos ir purvo likučiai - juos lengva išvalyti.

UNIKALI AKMENS PLOKŠTĖS PLAUTUVĖ

Kiekviena natūralaus akmens plokštė yra nepakartojamas ir unikalus gamtos galios kūrinys pagal spalvą, struktūrą ir gyslas. Ši natūrali įvairovė derinama su įvairiausia paviršiaus apdaila, tad tokia plautuvė Jūsų namuose tampa vienetinė.

NATŪRALIOS MEDŽIAGOS BE CHEMIJOS

Akmuo yra natūraliai išgaunamas iš gamtos palyginus su dirbtinio akmens praustuvais, kurių gamybos procesas reikalauja didelių energijos sąnaudų įvairioms žaliavoms, dervoms ir cheminėms medžiagoms surinkti.

GALIMI NESTANDARTINIAI PRAUSTUVAI IR VONIOS DIZAINAS

Natūralus akmuo yra beformis ir visiškai pritaikomas pagal dizainą. Kadangi tai nėra masinės gamybos, standartizuotas produktas, jis gali būti tiekiamas beveik visų matmenų, storių ir formų. Šis nuostabus privalumas dar labiau išryškėja, kai akmuo derinamas su metalu, mediena ir stiklu. Taip galite įsirengti unikalų vonios dizainą derindami įvairias medžiagas.

LYGIŲ NETURINTIS PATVARUMAS

Tinkamai prižiūrint natūralus akmuo net ir po daugelio metų naudojimo atrodo beveik kaip naujas. Jeigu siekiate įsirengti vonios kambarį kokybiškai ir orientuodamiesi į ilgaamžiškumą, tuomet nedvejodami rinkitės natūralų akmenį praustuvui ar net visai vonios kambario apdailai.

TVARUMAS IR NEDIDELIS POVEIKIS APLINKAI

Šiuolaikinių technologijų dėka natūralaus akmens gavyba ir apdirbimas tampa vis tvaresni. Visos apdirbimo atliekos naudojamos pakartotinai, pavyzdžiui, kraštovaizdžio formavimui ir sodininkystei. Įvairūs moksliniai tyrimai rodo, kad natūralaus akmens stalviršio galimas indėlis į pasaulinį atšilimą (GWP) yra maždaug 74 % mažesnis nei keramikos.

Dirbtinio akmens praustuvai

Kai siekiate išlaikyti erdvių vientisumą minimalistiniuose ir moderniuose interjeruose, puikiai tinka dirbtinio akmens kriauklės.

Rekomenduojame vietoje standartinių plytelių, kurios nėra tinkamos praustuvų ir stalviršių gamybai, rinktis specializuotas medžiagas - Silestone, Dekton, Lapitec, Caesarstone.

Praustuvai iš šių dirbtinių medžiagų yra lengvai prižiūrimi ir itin atsparūs kasdieniam naudojimui. Jie džiugins Jus ilgus metus.

Aglomeruoto akmens kriauklių gamintojai nuolat atnaujina spalvų paletes atsiliepdami į naujausias interjero tendencijas, todėl nesunkiai priderinsite spalvą prie kitų interjero apdailos elementų - grindų, sienų ar stalviršių.

Praustuvas voniai iš dirbtinio akmens

Dirbtinio akmens rūšys skirstomos į du tipus: pilnavidurės (angl. fullbody), kuomet dirbtinio akmens raštas, kaip ir natūralaus akmens, prasitęsia per visą plokštės storį, ir laminuotos (angl. print), kuomet dirbtinio akmens paviršius yra padengtas specialiu akmens dekoru.

Pilnavidurės dirbtinio akmens rūšys: Silestone, Caesarstone, Lapitec

Praustuvo dugno paviršiuje CNC įrengimų pagalba galime išmodeliuoti nuolydį link trapo bei pagaminti ventilio apdailą iš to paties akmens (žiūrėti pavyzdį). Šios rūšys yra tinkamos formuojant apvalintus praustuvų kampus.

Laminuotos dirbtinio akmens rūšys: Dekton, Laminam, Neolith

Šių dirbtinio akmens rūšių praustuvo funkcionalumas įgyvendinamas ``suverčiant`` dugną į pageidaujamą pusę ir vizualiai paslepiant ventilį.

Dirbtinio akmens praustuvų privalumai

MAŽAS ĮGERIAMUMAS IR HIGIENA

Dirbtinis akmuo, skirtas praustuvų gamybai, yra itin didelio tankio ir mažo porėtumo. Todėl yra atsparus vandeniui ir nesugeria bakterijų bei nešvarumų. Tai padeda užtikrinti geresnę higieną ir lengvesnę priežiūrą, nes nereikalauja specialių priemonių ar stiprių chemikalų.

ATSPARUMAS

Mažas porėtumas padaro gaminį atsparų dėmėms, riebalams, įbrėžimams ir kitiems kasdieniniams pažeidimams. Jis išlaiko savo originalią išvaizdą ilgą laiką ir nereikalauja dažno remonto.

ESTETIKA IR SPALVŲ ĮVAIROVĖ

Dirbtinio akmens praustuvai sukuria elegantišką ir modernią išvaizdą Jūsų vonios kambaryje. Praustuvų lygus paviršius, švarios linijos ir įvairios spalvų galimybės suteikia galimybę pritaikyti praustuvą prie bet kokio interjero stiliaus.

LANKSTUMAS

Dirbtinio akmens praustuvas gali būti pagamintas pagal individualius matmenis ir dizaino pageidavimus. Tai leidžia pritaikyti praustuvą prie Jūsų vonios kambario dydžio, stiliaus ir funkcionalumo poreikių. Taip pat galima priderinti ir stalviršius (nuoroda?) bei sukurti unikalų vonios interjerą.

Virtuvės kriauklės

Virtuvės kriauklės iš natūralaus akmens

Gaminame virtuvės kriaukles iš natūralaus akmens pagal individualius užsakymus. Natūralaus akmens gaminiai suteikia unikalios estetikos ir praktiškumo Jūsų virtuvei.

Tinkamiausios akmens rūšys kriauklėms virtuvėje yra smulkiastruktūriai granitai ir stambiastruktūriai kvarcitai. Dėl lengvesnės priežiūros rekomenduojame rinktis kriaukles su apvalintais kampais. Tai brangesnis pasirinkimas, tačiau lengva priežiūra yra verta investicijos.

Dėl padidintų rizikos faktorių virtuvėje: kaip temperatūros skirtumai, įvairus akmens porėtumas ir daug kitų - labai rekomenduojame konsultuotis renkantis natūralaus akmens rūšį, kriauklės formą, montavimo ypatumus bei stalviršį.

Populiaru: natūralaus akmens kriauklė montuojama iš apačios

Ne retai pasirenkama gaminti virtuvės kriauklę iš to paties natūralaus akmens kaip ir virtuvės stalviršis, kad būtų sukurtas įspūdingas vientisas vaizdas. Akmi meistrai gamybos metu šlifuoja po stalviršiu paklijuotą kriauklę, todėl nelieka tarpų, kuriuose kauptųsi nešvarumai.

Dirbtinio akmens virtuvės kriauklės

Dirbtinio akmens kriauklės dažniausiai gaminamos iš specialiai sukurtų akmens mišinių, kuriuose yra įvairių komponentų, kaip akmens dalelės, derva sukibimui ir pigmentai spalvai išgauti. Dirbtinis akmuo yra itin tvirtas, atsparus įbrėžimams ir dėmėms, o jo paviršius yra glotnus ir higieniškas. Tokios medžiagos yra sertifikuotos ir tinkamos sąlyčiui su maistu.

Populiaru: dirbtinio akmens kriauklė montuojama iš apačios

Siūlome vienų iš populiariausių dirbtinio akmens gamintojų Lapitec ir Silestone virtuvės kriaukles, klijuojamas iš apačios. Savo klientams ne tik tiekiame tokias kriaukles, bet ir suklijuojame jas į stalviršį gamybos metu.

INTEGRITY PRAUSTUVAI

ORION KRIAUKLĖS

Praustuvų ir kriauklių gamybos paslaugos procesai

1. Užklausos gavimas.

Pirminis projekto aptarimas telefonu ar el. laišku dėl reikiamų paslaugų kiekio, tipo ir reikalavimų.

2. Susitikimas gamykloje.

Iš anksto sutarus laiką ir datą, susitinkame mūsų gamykloje Kaune. Konsultuojame Jus dėl sprendimų praustuvams, kriauklėms, stalviršiams ar visam kambario dizainui. Aptariame komercinį pasiūlymą bei darbų apimį. Galima konsultacija nuotoliniu būdu.

3. Pasirašome darbų sutartį.

4. Gamybinių brėžinių derinimas.

Pagal sutartį atsivežame akmenį skirtą užsakymui įgyvendinti. Projektuojame, deriname gamybinius brėžinius.

5. Gamyba.

Atliekame gamybos darbus, vyksta pasiruošimas montavimo darbams.

6. Montavimas.

Koduojame ir taruojame detales pagal suderintą sistemą, kad būtų patogu montuoti arba sumontuojame mes.

7. Gaminių priežiūros instrukcija.

Suteikiame raštišką instrukciją bei rekomenduojame tinkamiausias gaminių priežiūros priemones.

8. Papildomos paslaugos.

Suteikiame gaminių priežiūros paslaugas.

Konsultacija apie praustuvus ir kriaukles

Suprantame, kad yra labai daug pasirinkimo variantų su savais privalumais ir kitais svarbiais aspektais, todėl išsirinkti gali būti nelengva, o sprendimas trukti ilgiau negu norisi.

Todėl kviečiame Jus registruotis konsultacijai mūsų gamykloje. Susitikimo metu išanalizuosime Jūsų projektą, parodysime natūralaus bei dirbtinio akmens pavyzdžius bei padėsime išsirinkti tinkamiausią akmenį, montavimo bei dizaino galimybes.

Atkreipiame dėmesį, kad visus gaminius iš natūralaus ar dirbtinio akmens privalu prižiūrėti pagal gaminių priežiūros instrukciją. Susitikus papasakosime Jums apie priežiūros reikalavimus, kad galėtumėte padaryti protingą sprendimą.

Susisiekite

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualius projektus – susisiekite su mumis. Vertiname Jūsų laiką, taigi prieš atvykstant konsultacijai būtinai susitarkite telefonu iš anksto.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę