m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

CAESARSTONE

Caesarstone yra kvarcas, naudojamas tiek gyvenamuosiuose, tiek komerciniuose projektuose. Iš šios medžiagos gaminami virtuvės ir vonios stalviršiai, sienų, grindų paviršiai, interjero elementai. Caesarstone dera praktiškumas su nuostabiu dizainu.

CAESARSTONE PRIVALUMAI

- Patvarus. Kvarcas yra patvaresnis už daugumą natūralių akmenų. Jis atsparus įbrėžimams ir įtrūkimams, atsparus karščiui ir šalčiui.

- Atsparus dėmėms. Neįgeriantis - atlaikys beveik visus kasdienio gyvenimo iššūkius.

- Lengva priežiūra ir aptarnavimas. Caesarstone nereikia impregnuoti, poliruoti ar kitaip prižiūrėti, išskyrus paprastą valymą įprastu plovikliu ir vandeniu.

- Lengva montuoti. Kvarciniai paviršiai yra labai lengvai pritaikomi ir gali būti supjaustyti taip, kad tiktų beveik bet kokiai erdvei.

Caesarstone dizaino galimybės

Caesarstone bendradarbiauja su pasaulyje pripažintais dizaineriais ir architektais. Šis prekinis ženklas nuolat pristato kolekcijas atliepiančias naujausias interjero dizaino tendencijas.

PLOKŠČIŲ DYDŽIAI

Regular formatas: 3040 x 1440 mm | Jumbo formatas: 3340 x 1640 mm

STORIAI

20 mm | 30 mm

PAVIRŠIAUS APDIRBIMAI

Poliruotas, matinis, faktūrinis (kolekcija METROPOLITAN)

BRIAUNŲ APDIRBIMAI

Caesarstone yra pilnavidurė medžiaga, todėl briaunas galima frezuoti tiek klasikiniais, tiek moderniais profiliais.

CAESARSTONE SPALVOS

AKMI GAMINIAI IŠ KVARCO

Silestone stalvirsiai (5)

Dirbtinis akmuo – tai kietoji medžiaga, kuri savo techninėmis charakteristikomis nenusileidžia, o kai kuriomis savybėmis netgi pranoksta natūralaus akmens gaminius. Rinkoje dirbtinis akmuo dar vadinamas kvarcu arba anglomeruotu akmeniu. AKMI dirba tik su aukščiausios kokybės, itin gerų techninių charakteristikų, kietosiomis […]

Silestone stalvirsiai (2)
0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę