m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Akmuo interjere: Baldų apdaila

Akmuo interjere - tai garsiausių dizainerių ir kokybę vertinančių žmonių pasirinkimas. Akmi siūlo išskirtinę galimybę sukurti laikui nepavaldų interjerą su akmens apdaila gyvenamuose namuose ar kitose komercinėse erdvėse, kaip SPA ar viešbučiai.

Mūsų gamykloje atliekamas akmens išlengvinimas įgalina mus tiekti aukštos kokybės baldų apdailą: spintas, slankiojamas duris, fasadus, stalus ir kita. Praktiškai visus baldų ir interjero bei eksterjero apdailos elementus galima apdirbti ar apklijuoti akmeniu.

Akmens išlengvinimas

UAB AKMI technologai ir projektuotojai domisi rinkos naujovėmis bei naujausiais sprendiniais. Galime išlengvinti tiek dirbtinį, tiek natūralų akmenį taip, kad jis būtų tinkamas fasadams. Taip pat galimas mechaninis lankstų ir stalčių bėgelių tvirtinimas tiesiai į akmens plokštes. CNC įrengimų dėka tiksliai įfrezuojame angas specialiems tvirtinimo elementams.

Durų apdaila iš akmens

Durys gali būti pagamintos iš įvairių akmens rūšių - kiekviena jų suteikia unikalų spalvų ir raštų derinį. Akmens paviršius gali būti apdirbtas ir dekoruotas įvairiomis briaunomis, reljefiniais elementais ar graviruotais dizainais, suteikiant individualumą ir išskirtinumą.

SPINTOS FASADAS IŠ AKMENS

Spintos fasadas iš akmens gali būti tiek išskirtinis ir elegantiškas, tiek minimalistinis ir pranykstantis erdvėje. Akmens spintos papildo moderniasias erdves ir pritraukia dėmesį savo unikalia struktūra, spalvomis bei raštais. Išlengvinus ir apdirbus akmenį galima pasiekti norimą išvaizdos efektą bei glotnumą.

BALDO FASADAS IŠ AKMENS

Akmens gaminių spalvų ir raštų įvairovė leidžia kurti unikalius ir individualius dizaino sprendimus. Akmens fasado pjovimas, apdirbimas, poliravimas ir tekstūrizavimas suteikia baldams norimą formą ir eleganciją. Be to, akmens fasadas yra ilgaamžis, atsparus dilimui ir lengvai prižiūrimas. Akmens paviršiuje galima išpjauti įvairias angas prietaisams.

Akmuo interjere: Sienos iš akmens

Sienos iš akmens, be abejo, sukuria įspūdingą charakterį ir natūralumo pojūtį erdvėje. Galite pasirinkti iš įvairių akmens rūšių, kurios yra skirtingų spalvų, raštų ir tekstūrų. Akmens sienų paviršius gali būti apdirbtas įvairiais būdais arba paliktas savo natūraliame būvyje, sukurdamas organišką ir autentišką išvaizdą.

Akmuo interjere: Grindys iš akmens

Siekiant įgyvendinti grindų projektą, grindų detales iš akmens pjaustome įvairiausiomis formomis, klijuojame mozaikas bei atliekame įvairius akmens paviršiaus apdirbimo būdus. Norėdami užtikrinti geriausią rezultatą atliekame pilną akmeninių grindų įrengimo darbų komplektą.

Židinio apdaila iš akmens

Įgyvendiname išskirtinio stiliaus židinių projektus, kurie gali tapti interjero dėmesio centru arba įsilieti į interjerą atnešdamas erdvei jaukumą. Kuriame tradicinių ir modernių židinių sprendinius bei padedame išsirinkti tinkamiausią žaliavą. Akmens židinys gali būti skulptūriškai apdailintas ir sukurti įspūdingą vizualinį efektą.

Populiaru: Baldų apdaila su dirbtiniu akmeniu

Populiaru itin plonos, didelio formato dirbtinio akmens ir keramikos plytelės (2800x1500x6 mm). Dažnu atveju šios plytelės gali būti pjaustomos, matomi kantai - šlifuojami. Tokia apdaila gali būti klijuojama ant baldų fasadų. Taip pat iš plytelių gali būti formuojama baldų korpusų apdaila.

Akmens baldų fasado privalumai:

Natūralumas

Akmens baldo fasadas yra natūralus ir tvarus sprendimas.

Unikalumas

Kiekviena natūralaus akmens detalė turi savo unikalų spalvų ir raštų derinį.

Atsparumas

Akmens baldo fasadas yra atsparus dėvėjimui, įbrėžimams ir drėgmei.

Ilgaamžiškumas

Tinkamai sumontuotas atlaiko kasdienį naudojimą be pastebimų pažeidimų ar deformacijų.

Lengva priežiūra

Akmeniu apdirbtas baldo paviršius neįgeria purvo ir yra lengvai valomas.

Akmuo Interjere - Konsultacija

Mūsų ekspertai yra sukaupę didelę patirtį šioje srityje ir pasirengę padėti jums realizuoti Jūsų interjero viziją su akmens elementais. Labai svarbu kreiptis kuo anksčiau projektavimo stadijoje, kad paruoštume tinkamus pagrindus akmens apdailos elementams.

Per konsultaciją aptarsime Jūsų poreikius, stilių ir skonį bei biudžetą. Patarsime dėl tinkamiausios akmens rūšies, spalvų, tekstūros ir dizaino sprendimų.

Papasakosime apie akmens privalumus, priežiūros reikalavimus ir galimus interjero derinimo variantus. Kviečiame architektus, dizainerius, Užsakovus bei baldininkus siekiant įgyvendinti jų idėjas.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę