m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Skylių gręžimas

Ieškote kas profesionaliai išgręš skyles įvairiose kietose medžiagose? Statybų ar renovacijos metu pristigote įrangos ar įgūdžių skylėms gręžti?

Jei dirbate su statybos projektais, privačiai teikiate statybos, apdailos paslaugas ar savarankiškai atsinaujinate namų erdves - mes Jums padėsime.

AKMI profesionaliai gali atlikti skylių gręžimo paslaugą pagal Jūsų keliamus reikalavimus. Turime ilgametę patirtį ir pažangią techniką.

Skylių gręžimas, angų pjovimas atliekamas Kaune – AKMI gamykloje – adresu Drobės g. 73b, Kaunas. Dėl užsakymų pateikimo ir išsamesnės konsultacijos susisiekite elektroniniu paštu info@akmi.lt arba telefonu (+370) 655 64 056.

Skyles gręžiame šiose medžiagose:

– Akmens masės plytelėse, gaminiuose ir detalėse;

– Akmens plokštėse ir detalėse (marmuro, granito, kvarco, smiltainio, travertino);

– Dirbtinio akmens plokštėse ir detalėse (kvarco Silestone, Caesarstone, Technistone, anglomeruoto akmens Dekton, Lapitec, Laminam);

– Akmens masyvo gaminiuose;

– Keramikinėse plytelėse, kriauklėse ir kituose gaminiuose;

– Didelių matmenų, XXL, plačiaformatėse plytelėse;

– Betono plokštėse ir masyvo gaminiuose.

Plačios skylių gręžimo galimybės:

– Gręžiame įvairaus storio medžiagas (iki 1500 mm);

– Gręžiame ne tik statmenai, bet ir kampu;

– Gręžiame ir nestandartinio skersmens, formos angas;

– Išgręžiame ar išpjauname skylę ar angą itin storo masyvo gaminiuose kiaurai arba iki pageidaujamo gylio;

– Išpjauname ne tik apvalias, bet ir bet kokios formos angas.

Profesionali skylių gręžimo įranga

Naudojame įvairią gręžimo įrangą: deimantinius įrankius – grąžtus skylėms gręžti rankiniu būdu, CNC įrangą ar vandens srovę priklausomai nuo individualaus poreikio. Gręžimo metu detalės tvirtai pritvirtinamos prie pagrindo. Gręždami aušiname vandeniu. Taip užkertame kelią medžiagos perkaitimui ir sumažiname briaunų atskilimo, kraštų trupėjimo riziką.

Kur atliekame darbus?

Skylių gręžimo paslaugas kietose medžiagose atliekame išskirtinai mūsų gamykloje, Kaune. Taip užtikriname efektyvų ir kokybišką rezultatą. Proceso metu naudojame aušinimą vandeniu, o tai apsaugo nuo detalių perkaitimo ir užtikrina tikslų darbą nepažeidžiant medžiagos.

Skylių gręžimo paslaugos procesas

Užklausos pateikimas

Pirminis projekto aptarimas telefonu ar el. laišku dėl reikiamų paslaugų kiekio, tipo, reikalavimų.

Kainos įvertinimas.

Informuojame Jus apie preliminarią užsakymo kainą.

Užsakymo priėmimas

Kuomet atvykstate į mūsų gamyklą, mes priimame Jūsų užsakymą, aptariame detales.

Brėžinio pateikimas

Užsakovas pateikia iš anksto paruoštą brėžinį ar eskizą arba mes jį nubraižome ir patvirtiname gaminio brėžinį užsakymo formoje.

Gamyba

Atliekame užsakymą pagal numatytą susitarimą.

Apmokėjimas

Apmokėjimui išsiunčiame sąskaitą faktūrą. Apmokėjimas prieš atsiimant gaminį.

Gaminio pakavimas ir atidavimas.

Gaminį išdžioviname, supakuojame ir perduodame Jums.

Dviejų lygių kontrolė

Kadangi įmonėje taikoma dviejų lygių kokybės kontrolė − meistro ir gamybos vadovo, taip išsaugome nepriekaištingą kokybę ir greitai reaguojame į iškilusias problemas.

Skylių gręžimo privalumai AKMI gamykloje

Moderni įranga

Statybų ar renovacijos metu specialistai dažnai neturi pakankamų kompetencijų, sąlygų ar įrankių (deimantinių grąžtų, CNC ar vandens pjovimo įrengimų) darbams atlikti. Kviečiame netipinius darbus patikėti specialistams.

Mažesnė defektų galimybė

neretai pasitaiko, kai neįgudę meistrai sugadina didelės vertės gaminį. Pasirinkę AKMI, sumažinsite tikimybę defektams.

Įvairios apimties užsakymai

Padėsime, jei prireikė skylių gręžimo dideliu kiekiu ar kasdienėje buityje atnaujinant namų erdves. Mes gręžiame skyles plytelėse ir kitose medžiagose, kad galėtumėte turėti tinkamas skyles elektros lizdams, gartraukiams, turėklams ir santechnikos jungtims nepažeidžiant turimų medžiagų.

Kokybė

Kadangi įmonėje taikoma dviejų lygių kokybės kontrolė − meistro ir gamybos vadovo, taip išsaugome nepriekaištingą kokybę ir greitai reaguojame į iškilusias problemas.

Aukščiausia kompetencija

Mes sukaupėme daugiau nei 25 metų patirtį tam, kad skylių gręžimo AKMI paslaugos Jums būtų atliktos kokybiškai ir iš pirmo karto.

Vadovai užtikrina, kad darbai būtų atliekami pagal suderintą darbų vykdymo planą. O procesą nuolat tobulina inovacijų ieškantys technologai. Dirbsite su įgudusia komanda, tad komunikacija bus lengva ir sklandi.

Esame įgyvendinę daug įvairaus sudėtingumo projektų, todėl priimame geriausius sprendimus numatytiems darbams atlikti. Projektai atliekami kokybiškai ir iš pirmo karto – šis požiūris taupo Jūsų laiką ir pinigus.

Susisiekite dėl skylių gręžimo

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualius projektus – susisiekite su mumis. Prieš atvykstant būtinai susitarkite telefonu iš anksto.

Telefonas: (+370) 655 64056

El. paštas: info@akmi.lt

Adresas: Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas (iš anksto susitarus)

Darbo laikas: I – V 7:30 – 16:00

AKMI gamybiniai pajėgumai

AKMI sudetingas akmnens frezavimas

Didžiuojamės įmonei priklausančiais gamybiniais pajėgumais, kurie leidžia greitai ir kokybiškai įgyvendinti įvairaus sudėtingumo projektus. AKMI gamybinė bazė suteikia galimybę atlikti visus natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimo darbus vienoje vietoje.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę