m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Pagrindinis » Akmuo » Caesarstone » Caesarstone Shitake 4230

Caesarstone Shitake 4230

Caesarstone - Classico kolekcija

Galimi paviršiaus apdirbimai

-Poliruota (veidrodiškai blizgi)

Storis

20 mm | 30 mm

Plokštės matmenys

3040 x 1440 mm

Kas yra Caesarstone?

Caesarstone kvarcas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patvarios, universalios ir estetiškos paviršiaus medžiagos. Dėl plataus dizaino, išskirtinio patvarumo ir mažų priežiūros reikalavimų Caesarstone kvarcas suteikia neribotas galimybes kurti nuostabias ir funkcionalias erdves. Nesvarbu, ar tai būtų laikui nepavaldi Calacatta Nuvo elegancija, ar šiuolaikiškas Concrete patrauklumas, Caesarstone kvarcas yra patikimas ir stilingas pasirinkimas bet kokiam interjero dizaino projektui.

Classico kolekcija

Classico įvairiaspalvėje kolekcijoje gyvuoja klasikiniai deriniai, kur dizainuose dera nuo smulkiagrūdžių, monotoniškų raštų iki ryškių spalvų derinių. Šios kolekcijos spalvos gali būti poliruotos ir matinės, puikiai tinkančios gyvenamosioms ir komercinėms patalpoms. Kiekviena Caesarstone Classico kolekcijos spalvų - tai puiki galimybė klientams, norintiems atnaujinti savo erdvę. Kvarciniai paviršiai atrodo ne tik nepakartojamai, bet taip pat yra lengvai valomi bei išlaiko savo išvaizdą be sudėtingos priežiūros.

Plokštės vaizdas

caesarstone privalumai

Estetiškas

Caesarstone kvarcas garsėja išskirtine estetika, imituojančia natūralaus akmens išvaizdą ir prabangą.

Universalus

Caesarstone kvarcas tinka tiek modernioms, tiek klasikinio stiliaus erdvėms.

Ilgaamžiškas

Caesarstone kvarcas sukurtas taip, kad būtų labai atsparus įbrėžimams, dėmėms ir karščiui.

Lengvai prižiūrimas

Skirtingai nei natūralus akmuo, kurį reikia reguliariai impregnuoti ir valyti - Caesarstone kvarcas yra neporėtas ir nereikalauja jokio specialaus apdirbimo. Jį lengva valyti ir prižiūrėti, todėl Užsakovai sutaupo laiko ir pastangų.

ATLIKTI DARBAI

AKMI atlikti darbai iš kvarco. Nuo idėjos iki montavimo.
Silestone stalvirsiai (5)

Dirbtinis akmuo – tai kietoji medžiaga, kuri savo techninėmis charakteristikomis nenusileidžia, o kai kuriomis savybėmis netgi pranoksta natūralaus akmens gaminius. Rinkoje dirbtinis akmuo dar vadinamas kvarcu arba anglomeruotu akmeniu. AKMI dirba tik su aukščiausios kokybės, itin gerų techninių charakteristikų, kietosiomis […]

Silestone stalvirsiai (2)
0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę