m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Pagrindinis » Akmuo » Caesarstone » Caesarstone Cloudburst Concrete 4011

Caesarstone Cloudburst Concrete 4011

Caesarstone - Metropolitan kolekcija

Galimi paviršiaus apdirbimai

-Poliruota (veidrodiškai blizgi)

Storis

20 mm

Plokštės matmenys

3340 x 1640 mm

Kas yra Caesarstone?

Caesarstone kvarcas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patvarios, universalios ir estetiškos paviršiaus medžiagos. Dėl plataus dizaino, išskirtinio patvarumo ir mažų priežiūros reikalavimų Caesarstone kvarcas suteikia neribotas galimybes kurti nuostabias ir funkcionalias erdves. Nesvarbu, ar tai būtų laikui nepavaldi Calacatta Nuvo elegancija, ar šiuolaikiškas Concrete patrauklumas, Caesarstone kvarcas yra patikimas ir stilingas pasirinkimas bet kokiam interjero dizaino projektui.

Metropolitan kolekcija

Caesarstone Metropolitan kolekcija yra paremta pramoninės architektūros faktūromis, kur dizainai šiurkštūs, tvirti ir nešlifuoti. Tai, kas dominuoja pramoniniuose pastatuose, dabar atsikartoja ir gyvenamosiose, ir komercinėse patalpose. Tai lėmė pažangiausios technologijos, leidžiančios sukurti išvaizdos įvairovę, kurioje viskas detalu, unikalu, dinamiška bei kontrastinga. Šioje kolekcijoje labiausiai dominuoja šviesios spalvos.

Plokštės vaizdas

caesarstone privalumai

Estetiškas

Caesarstone kvarcas garsėja išskirtine estetika, imituojančia natūralaus akmens išvaizdą ir prabangą.

Universalus

Caesarstone kvarcas tinka tiek modernioms, tiek klasikinio stiliaus erdvėms.

Ilgaamžiškas

Caesarstone kvarcas sukurtas taip, kad būtų labai atsparus įbrėžimams, dėmėms ir karščiui.

Lengvai prižiūrimas

Skirtingai nei natūralus akmuo, kurį reikia reguliariai impregnuoti ir valyti - Caesarstone kvarcas yra neporėtas ir nereikalauja jokio specialaus apdirbimo. Jį lengva valyti ir prižiūrėti, todėl Užsakovai sutaupo laiko ir pastangų.

ATLIKTI DARBAI

AKMI atlikti darbai iš kvarco. Nuo idėjos iki montavimo.
Silestone stalvirsiai (5)

Dirbtinis akmuo – tai kietoji medžiaga, kuri savo techninėmis charakteristikomis nenusileidžia, o kai kuriomis savybėmis netgi pranoksta natūralaus akmens gaminius. Rinkoje dirbtinis akmuo dar vadinamas kvarcu arba anglomeruotu akmeniu. AKMI dirba tik su aukščiausios kokybės, itin gerų techninių charakteristikų, kietosiomis […]

Silestone stalvirsiai (2)
0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę