m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top
m

Ginčų sprendimo taisyklės

ALTERNATYVUS GINČŲ SPRENDIMAS

1. Visi nesutarimai, kilę iš ar susiję su paslaugų ar gaminių teikimu tarp pardavėjo ir kliento, yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

2. Įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą Nr. 2013/11/ES dėl alternatyvaus vartotojų ginčų sprendimo (toliau – AGS) bei Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą Nr. 524/2013 dėl elektroninio vartotojų ginčų sprendimo (toliau – EGS), Europos Komisija sukūrė elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformą – http://ec.europa.eu/odr/.

3. EGS – tai elektroninis įrankis, kurio pagalba vartotojai gali pateikti pretenziją pardavėjui ar paslaugos teikėjui, kai prekės ar paslaugos yra įsigyjamos internetu.

4. Lietuvoje EGS platforma leidžia nepriklausomai, nešališkai, skaidriai, efektyviai, greitai ir teisingai internetu spręsti nacionalinius ir Europos Sąjungos vidaus rinkoje kylančius tarpvalstybinius vartotojų ir el. prekybą vykdančių verslininkų ginčus.

5. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba yra paskirta šios EGS platformos kontaktiniu centru Lietuvoje, kuris teikia pagalbą visoms ginčo šalims bet kuriame ginčo sprendimo etape.

6. Kiekvienas UAB „AKMI“ klientas gali pateikti skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos prekės tiesiogiai siųsdamas elektroniniu paštu info@akmi.lt

7. Jeigu UAB „AKMI“ klientas nėra patenkintas galutiniu UAB „AKMI“ atsakymu, jis gali kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainė www.vvtat.lt), taip pat Valstybinės vartotojų teisių pasaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/. UAB „AKMI“ kontaktinis el. pašto adresas nurodymui minėtoje platformoje: info@akmi.lt.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę