m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Akmens apdirbimas

Ieškote, kas kokybiškai įgyvendins Jūsų projektą iš natūralaus ar dirbtinio akmens?

AKMI realizuos Jūsų idėją: ruošiame projektus, padedame išsirinkti tinkamą akmenį, kokybiškai gaminame gaminius pagal iš anksto suderintus gamybinius brėžinius. Gaminius montuojame bei suteikiame priežiūros instrukcijas. Galime atlikti gaminių priežiūrą. Projektus vykdome Lietuvoje ir užsienyje.

Visi AKMI gaminiai atitinka jiems keliamus LST EN 12058 „Gamtinio akmens gaminiai. Grindų ir laiptų plokštės“ bei LST EN 15388 „Aglomeruotas akmuo - plokštės ir pagal dydį supjaustyti gaminiai, skirti kosmetiniams ir virtuvės stalviršiams“ reikalavimus.

Kas yra akmens apdirbimas?

Akmens apdirbimas tai procesas, kurio metu kietąsias medžiagas (natūralias ar dirbtines) paverčiame į akmens gaminius pagal suderintą techninę užduotį bei gamybinius brėžinius.

Dideli projektai ir vienetiniai užsakymai

Dirbame tiek su statybų srities profesionalais (statybininkai, baldininkai, architektai, dizaineriai), tiek su Užsakovais, norinčiais užsisakyti vienetinius akmens gaminius.

Turime ilgametę patirtį su:

PRIVAČIOS PASKIRTIES OBJEKTAIS: individualūs namai, butai, vilos, sodybos, poilsio namai;

Komercinės paskirties objektais: biurai, restoranai, kavinės, kruiziniai laivai, jachtos, viešbučiai, vandens parkai;

Viešosios paskirties objektams: muziejai, bibliotekos, baseinai, sanatorijos, švietimo ir gydymo paskirties įstaigos;

Administracinės paskirties objektams: bankai, valstybės ir savivaldybės įstaigos, ambasados, teismai, kiti įstaigų ir organizacijų administraciniai pastatai.

Natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimas

Natūralaus akmens apdirbimas galimas iš granito, marmuro, kvarcito, travertino, onikso, gneiso, kalkalmenio, smiltainio ir kito natūralios kilmės akmens.

Dirbtinio, anglomeruoto akmens apdirbimas galimas su kvarco - Silestone, Caesarstone, Dekton, Lapitec, Neolith – žinomiausių kietųjų medžiagų gamintojų produkcija.

AKMI sudetingas akmnens frezavimas

Didžiuojamės įmonei priklausančiais gamybiniais pajėgumais, kurie leidžia greitai ir kokybiškai įgyvendinti įvairaus sudėtingumo projektus. AKMI gamybinė bazė suteikia galimybę atlikti visus natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimo darbus vienoje vietoje.

Akmens apdirbimo galimybės

Apdirbame akmens plokštes ir blokus

Dirbame tiek su didelio gabarito natūralaus akmens blokais, tiek su plokštėmis. Esame sukaupę pilną gamybinę akmens įrengimų bazę, ko dėka galime visus akmens apdirbimo darbus atlikti AKMI gamykloje.

Akmens klijavimas

Klijuodami akmenį parenkame tinkamas darbo priemones bei laikomės gamintojo nurodytų naudojimosi instrukcijų.
Kiekvienas rodiklis – priemonių maišymo santykis, džiūvimo laikas ir džiūvimo temperatūra – lemia kokybišką rezultatą.

Klijuojame akmenį pagal gaminio paskirtį ir eksploatacijos sąlygas.
Lauko gaminius veikia UV spinduliai, klimato sąlygos, todėl parenkami specialūs klijai. Virtuvės stalviršiai apdirbami su chemija, kuri tinkama sąlyčiui su maistu ir nedaro žalos sveikatai.

Atsižvelgiame į klijuojamo akmens rūšį bei savybes.
Pavyzdžiui, baltos spalvos marmurui klijų parinkimas yra ypač atsakingas procesas, kad klijavimo vietose neatsirastų dėmių dėl netinkamos klijų cheminės sudėties.

Akmens klijavimas vykdomas pagal akmens gaminių klijavimo reikalavimus.
Užtikriname, kad gaminiai yra sausi, nuvalyti nuo dulkių. AKMI darbo stalai kalibruoti, kad būtų išlaikoma tinkama ir tiksli gaminių geometrija.

Edge milling

Akmens frezavimas

Galime įgyvendinti itin didelio sudėtingumo ir apimties objektus, nes turime įsidiegę 3 ir 5 ašių kompiuterizuoto valdymo akmens apdirbimo centrus (CNC stakles).

Akmens frezavimo galimybės:

Erdviniai elementai iš natūralaus akmens – kolonų kapiteliai, kartušai, rozetės, mozaikos ir panašiai.

Modernūs ir klasikiniai akmens gaminiai – stalviršiai su vienoje plokštumoje įfrezuotomis kaitlentėmis, kriauklės, praustuvai, vonios, stalai, interjero ir eksterjero objektai iš natūralaus akmens.

Interjero apdailos elementai – grindjuostės su frezuota briauna, angokraščiai, durų apvadai.

Eksterjero apdailos elementai – karnizai, dekoratyvūs elementai eksterjero apdailai.

Skulptūros, paminklai, ruošiniai skulptoriams.

Akmens frezavimas ir atlikti projektai

Akmens tekinimas

Akmi atlieka akmens tekinimą su specialia įranga, programuojamais CNC įrengimais. Jų dėka galime ištekinti įvairaus profilio ir matmenų gaminius:

Kolonas

Apvalias stalų kojas

Pjedestalus

Baliustras

Skulptūros elementus

Ruošinius

Akmens poliravimas

Akmi gamykloje galime atlikti įvairius natūralaus akmens paviršiaus apdirbimus, pasitelkdami tiek rankinius, tiek automatizuotus apdirbimo būdus:

Standartiniai akmens paviršiaus apdirbimai: poliravimas, šlifavimas, bučardavimas, smėliavimas.

Apdirbime šepečiais. Proceso metu natūralus akmuo įgauna relijefinį, odos efektą „leather finish“.

Įgyvendiname įvairių raštų smėliavimą natūralaus ir dirbtinio akmens paviršiuje.

Šiuo metu rinkoje itin populiarūs faktūriniai akmens apdirbimai išryškinant akmens natūralią struktūrą.

Papildomos paslaugos Jūsų projektui

PROJEKTAVIMAS IR 3D MODELIAVIMAS
Turime itin didelę patirtį akmens gaminių projektavime ir planavime. Erdvinius gaminius modeliuojame 3D erdvėje. Atliekame plokščių fotografavimą siekiant idealiai suvesti natūralaus akmens raštą – taip užtikriname geriausią rašto tęstinumą gaminyje.

GAMINIŲ STIPRINIMAS, IMPREGNAVIMAS
Domimės ir taikome natūralaus akmens chemijos industrijos naujovėmis. Išmanome natūralaus akmens stiprinimo būdus naudojant specialius kietintojus, glaistus. Parenkame tinkamiausius natūralaus akmens impregnantus bei supažindiname Užsakovus su natūralaus akmens gaminių priežiūra.

AKMENS IŠLENGVINIMAS LAIVAMS
Kai kuriuose objektuose, pavyzdžiui laivų industrijoje, labai svarbus gaminių svoris. Esame įsisavinę akmens išlengvinimo būdus ir galime sumažinti gaminių svorį daugiau nei 50%.

Akmens apdirbimo paslaugos procesai

1. Užklausos gavimas. Pirminis projekto aptarimas telefonu ar el. laišku dėl reikiamų paslaugų kiekio, tipo, reikalavimų.

2. Brėžinio pateikimas. Užsakovas pateikia norimo gaminio brėžinį.

3. Susitikimas gamykloje. Iš anksto sutarus laiką ir datą, susitinkame mūsų gamykloje Kaune. Aptariame Jūsų užsakymą, apskaičuojame gaminių kainą. Galimas užsakymo derinimas nuotoliniu būdu.

4. Pasirašoma sutartis. Pasirašome sutartį, kurioje nurodyta iš anksto suderinta darbų apimtis, terminai ir kaina.

5. Matavimas, projektavimas, gamybinių brėžinių derinimas. Matuojame 3D skanavimo prietaisais, kas garantuoja patį tiksliausią galutinį rezultatą.

6. Gamybos darbai. Pagal sutartį atsivežame akmenį skirtą užsakymui įgyvendinti arba naudojame AKMI sandėlyje esančias medžiagas. Pagaminame gaminius pagal suderintą techninę užduotį bei gamybinius brėžinius.

7. Pridavimas, eksportas ir montavimas. Koduojame ir taruojame detales pagal suderintą sistemą, kad būtų patogu montuoti. Jeigu reikia, saugiai taruojame į eksportui skirtas dėžes. Atliekame gaminių pristatymą ir montavimą objekte.

8. Gaminių priežiūros instrukcija. Supažindiname Užsakovą su natūralaus ar dirbtinio akmens gaminių priežiūra, pateikiame instrukciją.

Akmens apdirbimo privalumai

Ilgametė patirtis
Per ilgus darbo metus AKMI komanda įgyvendino daug įvairaus sudėtingumo projektų ir gaminių.

Inovatyviausi sprendimai
Nuolat domimės naujienomis akmens apdirbimo srityje ir gamyboje bei montavime, todėl taikome inovatyvius sprendimus.

Visos paslaugos vienoje vietoje
Turime pilną gamybinę bazę vienoje vietoje, todėl galime atlikti visus procesus vienoje vietoje.

Aukštos kvalifikacijos darbuotojai ir vadovai
Įgudę vadovai ir meistrai užtikrina, kad darbai būtų atliekami pagal suderintus brėžinius ir atitiktų jiems keliamus reikalavimus. Dviejų lygių kontrolė leidžia išsaugoti kokybę ir greitai reaguoti į iškilusias problemas.

Lengva komunikacija
Dirbate su įgudusia komanda, turinčią 25 metus patirties, tad komunikacija yra lengva ir sklandi.

Svarbi informacija užsakant

1. Prieš atvažiuojant į gamyklą, būtina susitarti laiką iš anksto telefonu (+370) 655 64 056

2. Užsakant reikalingi kuo tikslesni brėžiniai bei informacija (šalis, miestas, montavimo aukštas ir specialios įnešimo, įvežimo sąlygos. Kuo pilnesnė informacija – tuo teisingesnė darbų sąmata ir darbų planavimas)

Susisiekite

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualius projektus – susisiekite su mumis. Siųskite brėžinius el. paštu ir mes paskaičiuosime paslaugų kainą. Jeigu neturite brėžinių, juos padėsime sukurti. Vertiname Jūsų laiką, tad prieš atvykstant būtinai susitarkite telefonu iš anksto.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę