m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Akmens pjovimas

Norite atnaujinti interjerą gražiomis akmens detalėmis, bet nežinote kaip tai padaryti? Turite išskirtinę laiptų ar sienų viziją, tačiau ieškote specialaus formato, apdirbtų ir estetiškų akmens gaminių klijavimui?

AKMI gamykloje atliktas akmens pjovimas yra patikimiausias, nes specialistai puikiai išmano savo darbą ir gali užtikrinti aukštą gaminių kokybę taikydami dviejų lygių - meistro bei gamybos vadovo - kontrolę.

Natūralaus ir dirbtinio akmens pjovimo paslauga atliekama Kaune – AKMI gamykloje – adresu Drobės g. 73b, Kaunas. Dėl užsakymų pateikimo ir išsamesnės konsultacijos susisiekite elektroniniu paštu info@akmi.lt arba telefonu (+370) 655 64 056.

Kokį akmenį pjaustome?

Pjaustome visų rūšių natūralų akmenį:

Šiuo metu rinkoje itin populiarios dirbtinės kietosios medžiagos skirtos interjero ir eksterjero apdailai: kvarcas Lapitec, Dekton, Silestone, Caesarstone, Technistone, Quarella bei kitos įvairių gamintojų kietos apdailos medžiagos. Pjaunant šias medžiagas mes vadovaujamės gamintojo nurodytais reikalavimais bei puikiai išmanydami techniką užtikriname, kad atiduodami gaminiai būtų aukščiausios kokybės ir džiugintų ilgus metus.

Akmens pjovimo su AKMI privalumai:

1. Užtikriname nepakeistą spalvą ir struktūrą;
2. Išsaugome ilgai išliekančias akmens technines savybes;
3. Sukuriame tinkamas pjovimo sąlygas - naudojame aukščiausios klasės deimantinius įrankius, kurie yra aušinami vandeniu;
4. Minkštoms ir trupančioms akmens rūšims pritaikome specialius sprendinius;
5. Atliekame pjūvį, kuris yra lygus ir tikslus.

Profesionalūs įrankiai ir tikslumas

AKMI gamyboje yra įrengta pilna gamybinių įrengimų bazė. Priklausomai nuo gaminio tipo, parenkamas efektyviausias pjovimo būdas ir įrenginys. Mūsų gamyboje pagaminti gaminiai atitinka specialius akmens gaminių standartus, kurie galioja visoje Europoje (LST EN 12058:2015; LST EN 12058:2015; LST EN 1468:2023.

AKMI atsižvelgdami į užsakymo dydį ir akmens tipą, pjovimui naudoja skirtingų tipų modernias pramonines stakles:
1. Prussiani ir Breton pjovimo staklės valdomos rankiniu arba kompiuteriniu (CNC) būdu;
2. Pjūklinės staklės;
3. ,,Šniūrinės“ Graniroc masyvo pjovimo staklės.

Akmens pjovimas AKMI gamykloje

Gamyba vyksta greitai, užtikrintai ir profesionaliai, nes rinkoje esame jau 25-erius metus. Siūlome itin greitus akmens pjaustymo terminus nes turime daug staklių ir ilgametę patirtį sukaupusių specialistų.

Dviguba kokybės kontrolė

Kadangi įmonėje taikoma dviejų lygių kokybės kontrolė − meistro ir gamybos vadovo, taip išsaugome nepriekaištingą kokybę ir greitai reaguojame į iškilusias problemas.

AKMI gamybiniai pajėgumai

AKMI sudetingas akmnens frezavimas

Didžiuojamės įmonei priklausančiais gamybiniais pajėgumais, kurie leidžia greitai ir kokybiškai įgyvendinti įvairaus sudėtingumo projektus. AKMI gamybinė bazė suteikia galimybę atlikti visus natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimo darbus vienoje vietoje.

Blokų pjaustymas

Akmens karjeruose natūralus akmuo kasamas blokais. Iš masyvo ruošiami paminklai, masyvios eksterjero apdailos detalės, skulptūros elementai ir panašiai.

Esant poreikiui, gamybos metu blokai pjaustomi į plokštes (20, 30 mm) arba į storesnius ruošinius.

Blokai gali būti itin dideli ir siekti 3000x1600x1600 mm. Pjovimo liniją parenkame pagal užsakovo poreikius:
• Tiesi;
• Profiliuota;
• Lenkta.

Plokščių pjaustymas

Natūralaus akmens plokštės (apie 3000x1800x20, 30 mm storio) pjaustomos į gaminius pagal reikiamus matmenis. Planuojant gaminių pjovimą įvertinami žaliavos matmenys ir būsimi gaminiai. Priklausomai nuo natūralaus akmens rūšies, rašto intensyvumo paruošiama plokštės pjovimo schema (plokštės nufotografuojamos), išpjautos detalės gali būti koduojamos taip, kad montavimo metu būtų išlaikomas rašto tęstinumas.

Dirbtinių medžiagų plokštės dažniausiai gaunamos: 12, 20, 30 mm storio (kai kurios 4-6 mm), kurių matmenys gali būti iki 3350x1550 mm. Pjaustant dirbtines medžiagas itin svarbu vadovautis gamintojo rekomendacijomis. Kai kurios plokštės turi būti apipjaunamos (nuimamos įtampos, kad nesuskiltų), svarbus gaminių pozicionavimas, specialūs pjovimo įrankiai, apsukos, pastūmos greičiai, aušinimas vandeniu.

Plokštės gali būti pjaustomos į įvairias formas

• Taisyklingas;
• Netaisyklingas;
• Lenktas;
• Apvalias.

Reikalingos papildomos paslaugos?

Matavimas

Pagal poreikį galime atlikti matavimo darbus su profesionalia Leica 3D skenavimo įranga. Duomenys gali būti perkeliami tiesiai į CNC kompiuterizuoto valdymo įrengimus - sutaupomas laikas ir kaštai, užtikrinamas tikslumas.

Sandėliavimas

Galime sandėliuoti Jūsų gaminius už papildomą mokestį. Savaitę nuo gaminių pagaminimo datos papildomai už sandėliavimą mokėti nereikia.

Akmens tiekimas

Tiekiame akmens žaliavą ir gaminius iš viso pasaulio specialiai Jūsų užsakymui.

Klijavimas

Klijuojame profesionaliais klijais pagal gaminio panaudojimo vietą ir specialius poreikius. Išmanome specifinius natūralių medžiagų reikalavimus.

Frezavimas

Apdorojame žaliavą ir išgauname įvairaus profilio dizainą.

Impregnavimas

Apdirbame žaliavą ir papildomai impregnuojame, jei norima išgauti ryškesnę spalvą, sumažinti natūralaus akmens įgeriamumą nekeičiant spalvos, apsaugoti nuo aplinkos poveikio, rūgščių.

Taravimas

Saugiai sutaruojame gaminius į dėžes, kurios yra skirtos eksportuoti gaminius.

Kodavimas

Gaminius pažymime remiantis brėžiniais, kad būtų patogiau montuoti ir organizuoti montavimo darbus.

Montavimas

Galime atlikti montavimo darbus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Susisiekite

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualius projektus – susisiekite su mumis. Prieš atvykstant būtinai susitarkite telefonu iš anksto.

Telefonas: (+370) 655 64056

El. paštas: info@akmi.lt

Adresas: Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas (iš anksto susitarus)

Darbo laikas: I – V 7:30 – 16:00