m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Akmens grindys

Akmens grindys yra išskirtinis interjero ir eksterjero elementas. Siekiant įgyvendinti grindų projektą, grindų detales iš akmens pjaustome įvairiausiomis formomis, klijuojame mozaikas bei atliekame įvairius akmens paviršiaus apdirbimo būdus.
Norėdami užtikrinti geriausią rezultatą atliekame pilną grindų įrengimo darbų komplektą. Konsultuojame, matuojame, projektuojame, gaminame, taruojame, pristatome į objektą, montuojame bei pateikiame gaminių priežiūros instrukcijas. Visus su akmens grindimis susijusius darbus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Kur tinka akmens grindys?

Akmens grindys puikiai tinka įvairiuose objektuose, kur reikalinga patvari ir aukštos klasės danga:

- Viešos paskirties pastatuose;
- Autobusų stotyse (degintas, neslidus granitas
- Geležinkelio stotyse;
- Valstybinėse institucijose;
- Komercinės paskirties statiniuose;
- Namuose (vonioje, virtuvėje, tambūre, gyvenamojoje zonoje);
- Vilose;
- Restoranuose;
- Viešbučiuose ir pan.

Standartiškai natūralaus akmens grindų, pjautų iš plokščių, storis – 20 arba 30 mm. Planuojant mažesnį detalių formatą (iki 0,25 m2) detalių storis gali būti ir mažesnis.

Grindys Iš akmens plokščių pagal specialų užsakymą

Pjauname grindis iš natūralaus akmens plokščių, kurių preliminarūs matmenys 2800x1600x20 arba 30 mm. Kadangi grindų apdailai iš plokščių taikome griežtesnius geometrijos ir tikslumo standartus, siūlės tarp gaminių gali būti itin mažos - iki 1 mm. Grindų detalės, pagal specialų užsakymą, bus vientiso rašto, nes pjaunama iš vieno vežimo plokščių. Gali būti gaminamos įvairių geometrinių formų (raštams bei kompozicijoms formuoti). Detales koduojame siekiant išlaikyti natūralaus akmens rašto tęstinumą patalpoje.

Akmuo grindims pagal paskirtį

Lauke

Geriausiai tinka šiurkštaus paviršiaus granitas. Gyvenant Lietuvoje, dėl metų laikų ir nuolat besikeičiančių oro sąlygų, grindų paviršius turi būti neslidus, atsparus drėgmei, atlaikyti šalčio/karščio ciklus.

Komercinės paskirties pastatuose

Erdvėse, kur didelis dėvėjimosi intensyvumas, siūlome rinktis kietesnes akmens rūšis: granitą, kvarcitą.

SPA, baseinuose, pirtyse

Rekomenduojame rinktis lengvai prižiūrimas akmens rūšis su faktūriniu paviršiaus apdirbimu (smėliuotas, bučarduotas) ir tinkama slidumo klase (dėl vaikščiojimo basomis kojomis);

Namuose

Siūlome rinktis marmuro, travertino ir kalkakmenio grindis. Dėl itin didelio natūralaus marmuro rūšių pasirinkimo, grindys gali būti pritaikytos tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus erdvėse.

Akmens grindų privalumai

Ilgaamžiškumas

Akmuo yra viena iš stipriausių ir kokybiškiausių gamtos sukurtų medžiagų, tad galėsite ilgus metus džiaugtis atspariomis kasdieniam dėvėjimuisi grindimis.

Unikalumas

Jūsų objekte panaudotas akmuo bus vienintelis, unikalus, taigi jokiame kitame objekte identiško nepamatysite.

Paprasta priežiūra

įrengtas grindis galima nušlifuoti arba nupoliruoti (nuoroda: grindų poliravimas). Peršlifuotas akmuo yra tampa lygus, siūlės tarp detalių tampa mažiau matomos, grindų priežiūra tampa paprastesnė.

Atsparumas

Pasirinkus tinkamą akmens rūšį, grindų dėvėjimasis bus minimalus.

Laidumas

Jei įrengiamos šildomos grindys, žiemą akmuo akumuliuos šilumą. Vasarą akmuo išlieka šaltas ir vaikščiodami basomis galite atsivėsinti.

Kokybės pojūtis

Įsirengę pastatą su akmens grindimis, neabejotinai sukursite išskirtinį ir aukštos kokybės dizainą.

Grindys iš standartinių akmens plytelių

Įvairūs formatai

Siūlome standartinių matmenų plyteles, kurias vežame iš patikimų tiekėjų. Preliminarūs marmuro ir granito plytelių matmenys (gali skirtis priklausomai nuo akmens):
- 300x300x12 mm
- 600x300x15 mm
- 600x600x20 mm

Paprastas montavimas

Standartinių plytelių briaunos gali būti apdirbtos su nuožula – paprastesniam montavimui. Kadangi natūralaus akmens plytelės dažniausiai būna nedidelės, jas gali sumontuoti ir patyręs keramikinių, akmens masės, plytelių montuotojas (nebūtinos aukštos kvalifikacijos akmens gaminių montuotojų paslaugos).

Patraukli kaina

Akmens grindys iš standartinių natūralaus akmens plytelių yra puikus sprendimas norintiems natūralaus akmens grindų teikiamų privalumų už patrauklią kainą. Mažesnio formato plytelės pjaunamos iš mažesnių blokų, joms taikomi mažesni tikslumo reikalavimai nei gaminiams iš didelio formato plokščių.

Unikalus akmens grindų paviršius

ŠLIFUOTAS

Moderniuose ir minimalistiniuose interjeruose, dažniausiai pasirenkamas šlifuotas akmens grindų apdirbimas. Matinės grindys atrodys jaukios ir šiltos, mažiau matosi smulkūs įbrėžimai.

POLIRUOTAS

Nupoliruotas ir blizgantis akmens paviršius atrodo prabangiai, išgaunamas itin ryškus natūralaus akmens spindesys ir spalva.

ANTIKUOTAS

Visiems, kurie nori kuo natūralesnių akmens grindų, gali rinktis antikuotą, šukuotą natūralų akmenį. Šio akmens apdirbimo metu išryškinama natūrali akmens struktūra, išgaunamas gilus efektas.

Smėliuotas

Slidžioms patalpoms (SPA, baseinai, pirčių zonos) galima rinktis faktūrinius apdirbimus, tokius kaip smėliavimas ir bučardavimas. Taip užtikrinsite saugumą padidinto slidumo zonose ir galėsite mėgautis komfortiška aplinka.

Grindų mozaikos, raštai

Grindų mozaikos – tai specialios, vienetinės, konkrečiai patalpai pritaikytos ornamentinės kompozicijos. Jas išgauname su naujausia, itin tikslia matavimo įranga ir akmens apdirbimo technika.

Akmens rūšys

Kompozicijoms gali būti naudojama viena ar kelios skirtingos natūralaus akmens rūšys. Rekomenduojame rinktis panašaus kietumo medžiagas, kad po mozaikos montavimo, paviršių būtų galima tolygiai nušlifuoti ir įrengtos grindys dėvėtųsi vienodai.

Ornamentai

Galime suformuoti ne tik paprastus, bet ir itin didelio tikslumo reikalaujančius užsakymus su augalų ar kitais motyvais.

Faktūros

Grindų mozaikos gali būti faktūrinės, skirtingų gylių.

Akmens grindų poliravimas

Po natūralaus akmens grindų montavimo atlikus šlifavimą ir poliravimą su specialia įranga, išgaunamas vientiso paviršiaus efektas. Siūlės tarp akmens detalių tampa vienoje plokštumoje su akmens paviršiumi.

Natūralaus akmens grindų poliravimo privalumai:

- Siūlėse nesikaupia nešvarumai ir pelėsis;
- Kristalizacijos metu sukietinama akmens struktūra;
- Lengviau valyti ir prižiūrėti;
- Vienalyčio akmens efektas - estetiškai gražiau atrodo;
- Plytelės ilgiau išlieka blizgios, kaip naujos.

Konsultacija apie grindis iš akmens

Mūsų ekspertai yra sukaupę didelę patirtį šioje srityje ir esame pasirengę padėti jums realizuoti Jūsų akmens palangių viziją viduje ar lauke.

Per konsultaciją aptarsime Jūsų poreikius, stilių, skonį bei biudžetą. Patarsime dėl tinkamiausios akmens rūšies, spalvų, tekstūros ir dizaino sprendimų.

Papasakosime apie akmens privalumus, priežiūros reikalavimus ir galimus interjero ar eksterjero derinimo variantus.

Svarbi informacija užsakant

Norint pasirinkti Jūsų atvejui tinkančią akmens rūšį ir apdirbimo būdą, kuo ankstesniame darbų vykdymo etape, pasikonsultuokite su specialistais.

Užsakant reikalingi detalūs brėžiniai bei informacija (šalis, miestas, klimato zona, montavimo aukštas ir specialios įnešimo, įvežimo sąlygos. Kuo pilnesnė informacija - tuo teisingesnė darbų sąmata ir darbų planavimas)

Kodėl verta rinktis AKMI?

Ilgametė patirtis

Per daugiau nei 25 metus sukaupėme patirtį, kad suteiktume kokybiškiausias paslaugas.

Gamybiniai pajėgumai

Turime rankinius ir automatizuotus įrenginius, todėl galime kokybiškai ir greitai atlikti didelį užsakymą.

Kokybiškas akmuo

Tiekiame aukščiausios kokybės natūralų akmenį iš karjerų bei dirbame su pasaulinio lygio dirbtinio akmens tiekėjais.

Gamybos terminai

Mažus užsakymus atliekame per dvi savaites, o didesnius – pagal poreikį.

Susisiekite

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualų projektą – susisiekite su mumis. Vertiname Jūsų laiką, taigi prieš atvykstant būtinai susitarkite telefonu iš anksto.