m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Silestone

Kas yra silestone?

Paviršius, sukurtas gyvenimui. Silestone® yra anglomeruotas kvarco akmuo, pagamintas iš aukščiausios kokybės natūralių mineralų ir perdirbtų medžiagų. Šis kvarcas gaminamas naudojant išskirtinę ir novatorišką HybriQ® technologiją. Silestone deklaruoja tvaresnį požiūrį į architektūrinius paviršius.

silestone priežiūra

Džiaukitės savo namais nesirūpindami paviršių priežiūra. Kasdien naudojantis jie gali būti sutepti aliejumi, pomidorais, šokoladu, muilu ar dantų pasta. Išvalyti šias ir kitas paprastas, šviežias dėmes labai paprasta:
1. Užtepkite neutralaus muilo ant pažeistos vietos ir švelniais sukamaisiais judesiais patrinkite drėgna mikropluošto šluoste.
2. Palikite veikti porą minučių. Tada šluoste nuvalykite muilo likučius. Nuplaukite vandeniu ir nusausinkite virtuviniu popieriumi.

Silestone spalvos

Silestone plokščių formatas

Thickness

KVARCO PLOKŠČIŲ DYDŽIAI:

Jumbo formatas: 3270 x 1590 mm
Standard formatas: 3060 x 1410 mm

STORIAI:

12 mm | 20 mm | 30 mm

SILESTONE PRIVALUMAI

Silestone Integrity virtuvės plautuvės

„Silestone Integrity“ virtuvės kriauklė yra vientisa kriauklė, pagaminta iš aukštos kokybės kvarco medžiagos „Silestone“. Ji suprojektuota taip, kad būtų integruota į stalviršį ir sukurtų elegantišką ir modernią išvaizdą. Kriauklę galima įsigyti įvairių dydžių ir konfigūracijų, todėl ją galima pritaikyti prie bet kokio virtuvės išplanavimo. Dėl savo patvarumo ir atsparumo dėmėms, įbrėžimams ir karščiui ji yra praktiškas pasirinkimas kasdieniam naudojimui. Be to, „Silestone Integrity“ plautuvę lengva valyti ir prižiūrėti, todėl ji yra labai praktiškas pasirinkimas.

atsparumas braižymuisi

didelis spalvų pasirinkimas

lengvai pritaikoma

mažai matomos jungtys

mažas įgeriamumas

Minimalistinis dizainas

Vienas iš išskirtinių „Silestone Integrity“ plautuvės bruožų - minimalistinis dizainas. Skirtingai nuo tradicinių plautuvių su matomomis siūlėmis ir kraštais, „Silestone Integrity“ plautuvė yra vientisa ir vientisai susilieja su stalviršiu. Tai sukuria švarią ir modernią estetiką, įsiliejančią į bet kurio stiliaus virtuvės dizainą. Siūlių nebuvimas labai supaprastina gaminių priežiūrą. Tokius gaminius lengviau valyti, nes nėra plyšių, kuriuose kauptųsi purvas ir nešvarumai.

Patvarumas

„Silestone Integrity“ plautuvė pagaminta iš itin patvarios kvarco medžiagos „Silestone“ . Ji atspari įbrėžimams, dėmėms ir karščiui, todėl daugelį metų išlaikys nepriekaištingą išvaizdą. Kriauklės ilgaamžiškumas taip pat reiškia, kad ji gali atlaikyti intensyvų naudojimą be nusidėvėjimo požymių. Nesvarbu, ar plaunate indus, ar ruošiate maistą, „Silestone Integrity“ kriauklė ilgus metus atrodys kaip nauja.

Lengva priežiūra

„Silestone Integrity“ plautuvę valyti ir prižiūrėti yra paprasta. Jos mažai porėtas paviršius neleidžia susigerti skysčiams, todėl ji atspari dėmėms ir kvapams. Kad kriauklė atrodytų švari ir gaivi, pakanka ją tiesiog nuvalyti švelniu šarminiu plovikliu ir vandeniu. Kriauklės atsparumas įbrėžimams taip pat reiškia, kad laikui bėgant ji nenusidažo ir nepraranda blizgesio. Dedant minimalias pastangas „Silestone Integrity“ kriauklė gali išlaikyti savo pirminį grožį.

Silestone vonios praustuvai

Pagal užsakymą pagamintos „Silestone“ vonios praustuvai - tai unikalus ir lengvai pritaikomas vonios kambario dizaino sprendimas. Dėl savo patvarumo, universalumo ir estetinio patrauklumo šios kriauklės yra puikus pasirinkimas bet kokiam vonios kambario renovacijos ar naujos statybos projektui. Nesvarbu, ar norite įrengti nedidelį ir funkcionalų WC kambarį, ar prabangų pagrindinį vonios kambarį - pagal užsakymą pagamintas „Silestone“ praustuvas gali būti pritaikytas pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus. Dėl savo nesenstančio grožio ir praktiškų savybių „Silestone“ yra puiki medžiaga nuostabiai ir funkcionaliai plautuvei sukurti.

Armony

Marie Top

Reflection S

Silence S

Simplicity

Patvarumas

Silestone yra labai patvari medžiaga, todėl tai puikus pasirinkimas praustuvams. Ji atspari dėmėms, įbrėžimams ir karščiui, todėl kriauklė ilgus metus išlaikys nepriekaištingą išvaizdą. Šis patvarumas ypač svarbus vonios kambaryje, kur kriauklė kasdien susiduria su vandeniu, kosmetika ir kitomis potencialiai žalingomis medžiagomis. Naudodami pagal užsakymą pagaminto dydžio praustuvą iš „Silestone“ , namų savininkai gali džiaugtis kriaukle, kuri ne tik gražiai atrodo, bet ir atlaiko kasdieninius išbandymus.

Universalumas

Galimybė pritaikyti praustuvo dydį suteikia universalumo vonios kambario dizainui. Nesvarbu, ar įrenginėjate mažą svečių kambarį, ar erdvų pagrindinį vonios kambarį, pagal užsakymą pagaminta „Silestone“ kriauklė gali būti pritaikyta taip, kad puikiai tiktų. Toks lankstumas užtikrina, kad kriauklė neužgoš erdvės ir neatrodys per maža. Be to, „Silestone“ siūlo įvairių stilių kriaukles, įskaitant įmontuojamas, įleidžiamąsias ir indų kriaukles, todėl namų savininkai gali pasirinkti geriausiai jų poreikius ir pageidavimus atitinkantį variantą.

Estetinis patrauklumas

„Silestone`` siūlo platų spalvų ir apdailos variantų asortimentą, todėl namų savininkai gali susikurti praustuvą, kuris papildytų bendrą vonios kambario dizainą. Nesvarbu, ar pageidaujate klasikinės baltos kriauklės, ar ryškios spalvos elemento, „Silestone“ turi variantų, tinkančių kiekvienam stiliui. Natūralus medžiagos grožis ir blizgi apdaila suteikia elegancijos ir rafinuotumo bet kuriam vonios kambariui.

SILESTONE PAVIRŠIAUS APDIRBIMAI

Silestone polished

POLIRUOTAS

Blizgi ir glotni faktūra. Intensyvesnės spalvos ir atspindžiai.

Silestone-suede

MATINIS

Suede. Matinis apdirbimas suteikia nepaprastai švelnų ir malonų pojūtį

Silestone-Volcano

VOLCANO

Gili, bet švelni ir maloni faktūra.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę