m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Palangės iš akmens

Palangės iš akmens yra geras pasirinkimas dėl daugelio priežasčių. Pirmiausia, akmuo yra viena patvariausių, ilgaamžiškiausių ir atsparesnių aplinkos veiksniams medžiagų, ypač lyginant su medžiu, plastiku ar metalu. Užsakant vidaus ir lauko palanges, svarbu išsirinkti patvarų natūralų ar dirbtinį akmenį. Konsultacija su mūsų ekspertais padės pasirinkti tinkamą akmenį, spalvas ir dizainą bei supažindins su tinkama gaminių priežiūra.

Akmi specializuojasi akmens stalų gamyboje, įskaitant vienetinių stalų kūrimą, naudojant įvairias akmens rūšis ir apdirbimo technikas. Apdirbame gaminį UV technologija apsaugai nuo rūgščių, kas užtikrina gaminių ilgaamžiškumą, lengvą eksploataciją bei paprastą priežiūrą.

Briaunų apdirbimas

AKMI gamina įvairaus sudėtingumo palanges su frezuotomis, apvalintomis briaunomis. Standartinės ir pigiausios palangės yra stačia briauna su nuožulomis iš viršaus ir apačios. Galime gaminti ne tik tiesias, bet ir lenktas palanges tiek stačia, tiek profiliuota briauna. Visada rekomenduojame šiek tiek iškišti palangę nuo mūro, kad tekantis vanduo nepažeistų pagrindo. AKMI gamybinių pajėgumų dėka galime gaminti stalviršius, instaliuojamus į palangės nišą. Tuo atveju palangėje galima įrengti praustuvą. Taip pat galime išpjaustyti įvairaus dydžio angas palangėse.

Koks akmuo tinkamiausias?

Akmuo vidaus palangėms

Nors vidaus palangės yra labiau dekoro nei funkcinis elementas - svarbu įvertinti kokia palangės vieta namuose. Pavyzdžiui, ant palangės laikant gėles, gali persilieti vanduo ir atsirasti kalkių sankaupos. Natūralaus marmuro palangių negalima valyti intensyviais valikliais, kurie gali pažeisti natūralaus akmens struktūrą. Įvertinus situaciją, galima parinkti tinkamesnę natūralaus akmens rūšį. Itin populiaru yra dirbtinio akmens - kvarco palangės. Jos yra ne tik labai praktiškos, bet ir įsilieja interjere dėl paprastų ir subtilių raštų. Kvarco palangės gali būti tiek išraiškingos, tiek vienspalvės bei įvairių paviršiaus apdirbimų.

Akmuo lauko palangėms

Šiaurės klimato šalių zonoje lauko palangėms tinkamiausias akmuo yra granitas, nes jis geriausiai atlaiko drėgmės ir temperatūros pokyčius. Granitas yra lengvai valomas ir prižiūrimas bei tinka įvairaus stiliaus pastatų eksterjere. Itin modernaus stiliaus pastatuose taip pat tinka sterilių spalvų dirbtinis akmuo Dekton arba Lapitec.

Svarbu: lauko palangėms rekomenduojame apačioje įrengti lašalinę, kuri neleis drėgmei patekti ant pastato fasado.

Konsultacija apie palanges iš akmens

Mūsų ekspertai yra sukaupę didelę patirtį šioje srityje ir esame pasirengę padėti jums realizuoti Jūsų akmens palangių viziją viduje ar lauke.

Per konsultaciją aptarsime Jūsų poreikius, stilių, skonį bei biudžetą. Patarsime dėl tinkamiausios akmens rūšies, spalvų, tekstūros ir dizaino sprendimų.

Papasakosime apie akmens privalumus, priežiūros reikalavimus ir galimus interjero ar eksterjero derinimo variantus.

Kodėl verta rinktis AKMI?

Ilgametė patirtis

Per daugiau nei 25 metus sukaupėme patirtį, kad suteiktume kokybiškiausias paslaugas.

Gamybiniai pajėgumai

Turime rankinius ir automatizuotus įrenginius, todėl galime kokybiškai ir greitai atlikti didelį užsakymą.

Kokybiškas akmuo

Tiekiame aukščiausios kokybės natūralų akmenį iš karjerų bei dirbame su pasaulinio lygio dirbtinio akmens tiekėjais.

Gamybos terminai

Mažus užsakymus atliekame per dvi savaites, o didesnius – pagal poreikį.

Susisiekite

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualų projektą – susisiekite su mumis. Vertiname Jūsų laiką, taigi prieš atvykstant būtinai susitarkite telefonu iš anksto.
0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę