m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Briaunų apdirbimas

Ieškote kas kokybiškai atliktų kietų medžiagų briaunų apdirbimo paslaugą mažos ar didelės apimties užsakymui? Galbūt Jus domina plytelių pjovimas ir jų briaunų apdirbimas ar turimo gaminio restauracija?

AKMI – daugiau nei 25 metų patirtis, meistrų įgūdžiai ir profesionali įranga užtikrina aukštos kokybės kietų medžiagų (akmens masės ar keramikinių plytelių, marmuro, granito, Dekton, Silestone ir kitų kietų medžiagų) briaunų apdirbimą ir papildomas paslaugas individualiems ir komerciniams projektams.

Briaunų apdirbimas vyksta Kaune – mūsų gamykloje – adresu Drobės g. 73b, Kaunas. Dėl užsakymų pateikimo ir išsamesnės konsultacijos susisiekite elektroniniu paštu info@akmi.lt arba telefonu (+370) 655 64 056.

Kokias briaunų apdirbimo paslaugas atliekame?

Briaunų poliravimas

Briaunų klijavimas

Briaunų frezavimas - profiliai

Papildomai:

Galime nupoliruoti mechaniškai arba nušlifuoti ir impregnuoti spalvą ryškinančiu impregnantu.

Baldų fasadams iš plytelių siūlome plytelių pjovimą, kantų apdirbimą, klijavimą ant baldų.

Kokias medžiagas apdirbame

AKMI apdirba įvairias kietąsias medžiagas:

Natūralios kilmės kietąsias medžiagas: granitą, marmurą, travertiną, oniksą, kvarcitą, kalkakmenį, smiltainį, travertiną

Dirbtines, specializuotas kietąsias medžiagas: Dekton, Silestone, Lapitec, Technistone, Caesarstone, Neolith, Laminam ir kt.

Apdailoje naudojamas kietąsias medžiagas: akmens masės plyteles, keramikines plyteles, didelio formato, XXL dydžio plyteles ir plokštes

Briaunų apdirbimo Akmi gamykloje privalumai

1. Kokybiškai atliekame paslaugą, kuriai reikia specialių įrankių bei įgūdžių.

2. Išgaunamas tikslesnis apdirbimas, t.y. mažiau paklaidų, defektų, įdaužų.

3. Galime įgyvendinti įvairaus sudėtingumo – tiek paprastus, tiek išskirtinius projektus, nes turime specializuotą įrangą, profesionalius meistrus ir ilgametę patirtį.

4. Dirbame ne tik su plytelių apdirbimu, bet galime padėti ir su interjero gaminiais: virtuvės stalviršiais, praustuvais ir kiti.

5. Suteikiame papildomas apdirbimo paslaugas: plytelių pjovimą, detalių kodavimą, taravimą, transportavimą, montavimą.

Briaunų poliravimas

Mechaniniu būdu atliekame kietų medžiagų pjautų briaunų poliravimą, šlifavimą, impregnavimą spalvą ryškinančiu impregnantu. Atlikus briaunų poliravimo darbus gaminiai tampa estetiški ir saugūs naudoti.

Dideliems kiekiams briaunų apdirbti naudojami automatizuoti įrengimai, lenktoms briaunoms apdirbti pasitelkiamos CNC kompiuterizuoto valdymo staklės. Darbams atlikti naudojami profesionalūs įrankiai, klijai, deimantiniai frezavimo ir poliravimo įrankiai.

Tiek sudėtingus, tiek paprastus užsakymus atliekame kokybiškai, sutartu laiku, pagal Užsakovo poreikius bei gaminiui keliamus reikalavimus.

Briaunų klijavimas

Atlikdami briaunų klijavimą galime pastorinti matomas gaminio briaunas (klijavimas 45 laipsnių kampu). Taip pat galime suklijuoti plyteles, akmenį ant baldinių, lengvasvorių aliuminio ,,Honeycomb’’ plokščių, metalinio konstruktyvo. Padėsime Jums sutvirtinti, palengvinti medžiagą ar sukonstruoti baldus.

Briaunų klijavimo Akmi gamykloje privalumai:

Bendradarbiaujame su profesionalių vokiškų klijų gamintoju „AKEMI” bei suteikiame 2 metų garantiją gamybos darbams. Profesionalaus naudojimo klijai turi aiškius aprašymus ir griežtas apdirbimo instrukcijas, kurių laikomės. Tai užtikrina kokybišką rezultatą.

Briaunų klijavimo Akmi gamykloje privalumai:

Specialios patalpos – Turime įsirengę klijavimo patalpą su kalibruotais stalais tam, kad medžiagos pagrindą tolygiai padengtume klijais, būtų išlaikoma užduota gaminių geometrija ir kampai.

Jokių dulkių – Prieš atliekant klijavimo darbus detalės yra nuvalomos nuo dulkių – taip užtikrinamas tinkamas klijų sukibimas su gaminiu. Neprofesionaliai klijuojant ant dulkėto paviršiaus klijai gali atlipti nuo pagrindo.

Tinkami klijai – parenkame tinkamus klijus pagal gaminio panaudojimo vietą (pvz., laukas, UV spindulių veikiamas paviršius, karštis, šaltis ir pan.) ir klijuodami laikomės klijų gamintojo instrukcijų. Klijus parenkame pagal medžiagos spalvą arba Užsakovo pageidavimą.

Dirba specialistai – Išmanome klijų sudėtis, todėl Jūsų medžiagos ne tik bus suklijuotos tvirtai, bet eksploatacijos metu neatsiras defektų.

Briaunų frezavimas - profiliai

Norite aštrias briaunas paversti apvalintomis, pusapvalėmis, su nuožula ar sudėtingo profilio? Frezuojame kietų medžiagų briaunas, kad iš stačių jos taptų pageidaujamo dizaino.

Briaunų frezavimo galimybės:

Gaminio briauną išgauname apvalintą iš viršaus, pusapvalę, su nuožula

Frezuojame tiek klasikinio stiliaus, tiek modernius profilius (ogee, double bullnose, full bulnose, pencil, shark nose) ir kitokius profilius

Išgauname įvairius dizaino sprendimus atlikdami sudėtingo profilio frezavimą

Apdirbame ne tik tiesias, bet ir lenktas kietų medžiagų briaunas

Specialūs frezavimo įrengimai

Frezuodami gaminius parenkame medžiagai tinkamus įrankius, greičius. Taip išvengiame gaminio pažeidimų – skilimų, įdaužų. Frezuojame linijiniais ir CNC įrengimais, naudojame deimantinius frezavimo, šlifavimo ir poliravimo įrankius. Kokybiškai galime apdirbti didelį kiekį gaminių.

Profesionali briaunas apdirbanti komanda

Mes sukaupėme daugiau nei 25 metų patirtį tam, kad briaunų apdirbimo AKMI paslaugos Jums būtų atliktos kokybiškai ir iš pirmo karto.

Vadovai užtikrina, kad darbai būtų atliekami pagal suderintą darbų vykdymo planą. O procesą nuolat tobulina inovacijų ieškantys technologai. Dirbsite su įgudusia komanda, tad komunikacija bus lengva ir sklandi.

Esame įgyvendinę daug įvairaus sudėtingumo projektų, todėl priimame geriausius sprendimus numatytiems darbams atlikti. Projektai atliekami kokybiškai ir iš pirmo karto – šis požiūris taupo Jūsų laiką ir pinigus.

Dviejų lygių kontrolė

išsaugome nepriekaištingą kokybę ir greitai reaguojame į iškilusias problemas.

Paslaugos briaunų apdirbimas procesai

1. Užsakymo priėmimas. Išsiaiškiname Jūsų poreikius, suderiname norimo rezultato brėžinius.

2. Žaliavos priėmimas. Žaliavą iškrauname automatizuota technika. Galime iškrauti didelio formato plytelių dėžes.

3. Medžiagos gamintojo reikalavimų analizė. Išsiaiškiname, kokiais greičiais ir įrankiais žaliavos gamintojas nurodo apdirbti konkrečią Jūsų medžiagą.

4. Bandymas. Atliekame bandymą ant Jūsų testinio pavyzdžio. Taip išsiaiškiname, ar galima technologiškai atlikti darbą ant konkrečios žaliavos ir ar rezultatas tenkina Jūsų lūkesčius.

5. Gamyba. Apdirbame, poliruojame, klijuojame Jūsų gaminį. Esant poreikiui impregnuojame už papildomą įkainį.

6. Gaminio pakavimas, taravimas. Supakuojame bei pakrauname gaminius į Jūsų transportą arba pristatome bei sumontuojame.

Kodėl verta rinktis AKMI briaunų apdirbimui?

Ilgametė patirtis. Per daugiau nei 25 metus sukaupėme patirtį, kad suteiktume kokybiškas paslaugas.

Dideli gamybiniai pajėgumai. Turime rankinius ir automatizuotus įrenginius, todėl galime kokybiškai ir greitai atlikti tiek paprastą, tiek sudėtingą užsakymą.

Profesionalios priemonės. Esame pažangaus akmens klijų gamintojo „AKEMI” atstovai.

Patrauklūs gamybos terminai. Mažus, nesudėtingus užsakymus atliekame per 3 darbo dienas, o didesnius – pagal susitarimą.

Norite užsakyti paslaugą briaunų apdirbimas?

Minimali užsakymo kaina – 30 Eur.

Esant galimybei pateikite žaliavos apdribimo instrukcijas, pavyzdžiui: kokiais greičiais ir įrankiais rekomenduoja apdirbti medžiagas

Turėkite papildomą medžiagą bandymui.

Atvykstant paruoškite brėžinį/eskizą su norimų gaminių matmenimis.

Gamybos terminas – 3 darbo dienos (mažos apimties užsakymams) ir dideliems projektams pagal susitarimą.

Susisiekite

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualius projektus – susisiekite su mumis. Prieš atvykstant būtinai susitarkite telefonu iš anksto.

Telefonas (+370) 65564056
El. paštas info@akmi.lt

Adresas Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

Darbo laikas I-V 7:30-16:00

AKMI gamybiniai pajėgumai

AKMI sudetingas akmnens frezavimas

Didžiuojamės įmonei priklausančiais gamybiniais pajėgumais, kurie leidžia greitai ir kokybiškai įgyvendinti įvairaus sudėtingumo projektus. AKMI gamybinė bazė suteikia galimybę atlikti visus natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimo darbus vienoje vietoje.