m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top
Image Alt

Gamykla

Gamykla

UAB AKMI savo veiklą pradėjo 1995 metais nuo nedidelių interjero-eksterjero detalių gamybos bei montavimo – tai stalviršiailaiptaipalangės, židinio apdailos iš granito, marmurooniksotravertino. Bėgant laikui veiklos apimtys augo: pradėta gaminti vis sudėtingesnius akmens gaminius – dekoratyvinius, bei funkcinius elementus iš natūralaus akmens – tai kapiteliaikolonosbaliustradospiliastraikarnizai ir t.t.

moderni įranga

Šiuo metu įmonėje vykdomi įvairaus sudėtingumo užsakymai naudojant ir tradicinius akmens apdirbimo būdus ir CNC programinio valdymo įrengimus. Siekdama klientui pateikti kokybišką, ES standartus atitinkančią produkciją, kurios kokybė ir sudėtingumas atitiktų kainą, įmonė nuolat investuoja į pažangiausias technologijas bei geriausias akmens priežiūros bei apdirbimo priemones.

ILGAMETĖ PATIRTIS

Mes sukaupėme daugiau nei 25 metų patirtį tam, kad AKMI teikiamos paslaugos Jums būtų atliktos kokybiškai ir iš pirmo karto. Dirbsite su įgudusia komanda, tad komunikacija bus lengva ir sklandi.

Patyrę vadovai užtikrina, kad darbai būtų atliekami pagal suderintą darbų vykdymo planą. Ypatingą dėmesį skiriame naujų kolektyvo narių apmokymui.

INOVATYVUMAS

Įmonės veiklą nuolat tobulina inovacijų ieškantys technologai. Stebime interjero bei eksterjero tendencijas ir ieškome būdų kaip technologiškai įgyvendinti netradicinius natūralaus bei dirbtinio akmens gaminius.

 

Category:
Date: