m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Židinių apdaila

AKMI suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti židiniai jau daugelį metų šildo šimtus Lietuvos, bei kaimyninių valstybių namų. Kuriame tradicinių ir modernių židinių projektus, padedame skoningai ir tikslingai išsirinkti žaliavą.

Kartu sprendžiame dizaino pasirinkimo klausimus arba išpildome Jūsų architekto ar dizainerio sumanymą. Pasitikėdami mumis, renkatės pasaulinio lygio natūralaus akmens apdirbimo paslaugas.

Dėl užsakymų pateikimo ir išsamesnės konsultacijos susisiekite telefonu − (+370) 655 64 056 arba el. paštu info@akmi.lt

Populiaru: Marmuro židinio apdaila

Marmuro židinio apdaila yra populiarus pasirinkimas ieškantiems unikalaus ir nesenstančio grožio, ypač klasikinio stiliaus erdvėje. Marmuras gerai toleruoja karštį, todėl yra tinkamas skirtingų tipų židiniams, įskaitant dujinius, kieto kuro, degaus skysčio ar elektrinius. Verta pažymėti, kad šviesesnio atspalvio marmurinis židinys reikalauja didesnės priežiūros ir reguliaraus valymo.

Židinio apdailos stilius

Klasikinis

Klasikinio stiliaus židiniai būna itin puošnūs ir detaliai išdirbti: galima frezuota apdaila iš akmens masyvo naudojant CNC įrenginius, profiliuota apdaila ir dekoro elementai.

Modernus

Modernus stilius dažnai pasižymi švariomis linijomis, neutraliomis spalvomis ir minimalistinėmis formomis. Galima naudoti įvairių raštų plokštes - tuomet dominuoja natūrali ir unikali medžiaga.

Židinio apdaila iš akmens

UAB AKMI pagamintų ir sumontuotų gaminių galerija.

Akmuo židiniui

Židinys iš natūralaus akmens

Židiniams tinkami bene visi natūralūs akmenys - kiekvienas iš jų yra unikalus raštais ir spalvomis. Visi akmenys turi savų savybių: privalumus, būdingus plokščių dydžius, priežiūros reikalavimus ir dizaino galimybes, kurias reikėtų išmanyti ir įvertinti renkantis.

Židinys iš dirbtinio akmens

Tam tikras dirbtinis akmuo, pavyzdžiui, Dekton ir Lapitec, tinka židiniams ir pasižymi kitomis tinkamomis savybėmis kaip plokščių dydis, raštai ir dekorai. Privalumai - lengva priežiūra ir valymas bei atsparumas karščiui. Tokie židiniai nereikalauja impregnavimo ir lengvai nuvalomi net esant dideliam nešvarumų kiekiui.

Konsultacija apie židinių apdailą

Mūsų ekspertai yra sukaupę didelę patirtį šioje srityje ir esame pasirengę padėti jums realizuoti Jūsų židinio apdailos akmeniu viziją viduje ar lauke.

Konsultacijos metu aptarsime Jūsų poreikius, stilių, skonį bei biudžetą. Patarsime dėl tinkamiausios akmens rūšies, spalvų, tekstūros ir dizaino sprendimų.

Papasakosime apie akmens privalumus, priežiūros reikalavimus ir galimus interjero ar eksterjero derinimo variantus.

Susisiekite

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualų projektą – susisiekite su mumis. Vertiname Jūsų laiką, taigi prieš atvykstant būtinai susitarkite telefonu iš anksto.

Akmens židinio privalumai

Saugumas

Akmens židiniai išsiskiria aukštu saugumo lygiu ir atsparumu karščiui, taip užtikrindami saugų naudojimą.

Ilgaamžiškumas

Židiniai iš akmens pasižymi ilgaamžiškumu ir atsparumu išorės įtakai bei mechaniniams pažeidimams. Tai užtikrina ilgaamžiškumą.

Lengva priežiūra

Dekoratyvinė akmens plokščių apdaila paprastai turi lygų paviršių, kurį lengva valyti.

Kokybiškas montavimas

Patikėkite montavimą specialistams, kad būtų užtikrintas medžiagos patvarumas ir optimalus rezultatas.