m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Ventiliuojami fasadai

Ventiliuojami fasadai tampa vis populiaresnis pasirinkimas tiek komercinės paskirties, tiek privatiems pastatams dėl daugybės privalumų. Tarp jų - energinis efektyvumas, ilgaamžiškumas, estetinė vertė ir garso izoliacija.

Akmi įgyvendins Jūsų ventiliuojamų fasadų idėją Lietuvoje ar užsienyje. Įmonėje turime įgudusius meistrus bei technines galimybes sėkmingam projekto įgyvendinimui.

Kas yra ventiliuojamas fasadas?

Ventiliuojamas fasadas - fasado apdaila su oro tarpu tarp apšildančio sluoksnio ir fasado apdailos. Šis tarpas yra atviras nuo fasado apačios iki viršaus ir natūraliai ventiliuoja fasadą.

Kokios akmens rūšys tinkamos fasadui?

Aukščiausios klasės medžiagos tinkamos ventiliuojamo fasado apdailai ar rekonstrukcijai yra:

Akmens fasadai komerciniams pastatams

Pastaruosius kelerius metus ventiliuojami fasadai ir toliau populiarėja statybų sektoriuje, ypač siekiant atnaujinti nusidėvėjusių pastatų išvaizdą. Ventiliuojamo fasado privalumai yra: geresnis pastato energinio efektyvumas, lengva prižiūra, patvarumas ir taupūs statybos kaštai.

Nuo seniausių laikų dažniausiai naudojama medžiaga (ypač rekonstrukcijos metu) yra natūralus akmuo, nes jis yra nedegus, patvarus ir sukuria reprezentatyvią išvaizdą. Dėl ventiliuojamųjų fasadų paklausos atsirado keletas kitų, išorės apdailai skirtų medžiagų, kaip Laminam, Lapitec, Dekton.

Renkantis medžiagą fasado apdailai AKMI komanda įvertina keliamus reikalavimus pagal pastato lokaciją: atsparumas šalčiui, šalimo/atšilimo ciklai, UV spinduliai, oro druskingumas ir kita bei pataria kuris akmuo Jūsų situacijai tinka labiausiai.

Akmens fasadai privatiems pastatams

Individualūs pastatai su įrengtu ventiliuojamu fasadu yra išskirtinės architektūros ir neabejotinai sukuria komfortiškas gyvenimo sąlygas. Kokybiškai įrengtas ventiliuojamas fasadas yra lengvai prižiūrimas bei išlaiko pastato vertę ilgus metus.

Renkantis ventiliuojamo fasado sprendinius, Jūsų architektai yra įgalinti kurti švarias formas bei linijas, būdingas modernaus minimalistinio dizaino architektūrai. Taip pat galimos sudėtingų architektūrinių elementų kompozicijos, būdingos klasikinio stiliaus architektūrai.

Ventiliuojamo fasado iš natūralaus akmens privalumai

Jūsu nekilnojamas turtas, įrengtas su ventiliuojamu fasadu iš natūralaus akmens ne tik įgyja didelių privalumų, bet ir atitinka visas technines ir estetines funkcionalumo sąlygas.

1. Pagerina energijos suvartojimą 20-30%

Ventiliuojamo fasado sistema, kurioje naudojamas natūralus akmuo, yra ypatingai efektyvi, nes ji užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją tarp fasado ir pastato vidinės sienos. Tai padeda sumažinti šilumos nuostolius ir pagerina pastato energinį efektyvumą. Apskaičiuota, kad natūralaus akmens ventiliuojamas fasadas sutaupo mažiausiai 20-30% energijos. Taip pat ventiliacijos efektas padeda sumažinti drėgmės kaupimąsi, kondensaciją ir pelėsio bei grybelio atsiradimą pastato vidaus erdvėse.

2. Natūralus akmuo yra patvarus ir stiprus

Natūralus akmuo yra ilgaamžis ir atsparus aplinkos sąlygoms. Jis gali atlaikyti temperatūros pokyčius, ultravioletinį spinduliavimą, lietų, sniegą ir kitus atmosferos veiksnius. Todėl ventiliuojamas fasadas gali tarnauti ilgą laiką be didelių pokyčių.

3. Garso izoliacija ir akustikos kontrolė

Ventiliuojamas fasadas veikia kaip barjeras garsui. Tai gali sumažinti garsų laidumą ir slopinti garso perdavimą iš išorės į vidaus patalpas bei atvirkščiai. Toks sprendimas puikiai tinka, jei siekiate išvengti lauko garsų, pvz.: transporto ir gatvės triukšmas.

Tinkamai parinkus fasado sluoksnius ir oro tarpą, galima pasiekti norimą garso izoliacijos arba garso absorbcijos lygį, užtikrinant patalpose tinkamą akustiką ir garsų kontrolę.

4. Unikalios ir estetiškai patrauklios architektūros kūrimas

spalvos leidžia kurti įvairias fasado dizaino ir stiliaus galimybes, pritaikytas prie bet kokio pastato architektūros. Pavyzdžiui, gan populiarios yra granito ar kalkakmenio plytelės. Rinkoje yra daug natūralaus akmens rūšių su laikui nepavaldžiomis spalvomis bei faktūromis.

5. Atsparus ugniai

Natūralus akmuo įrengiamas nedegiomis medžiagomis. Natūralus akmuo yra neužsidegantis ir gali padėti sumažinti ugnies plitimo riziką pastate. Tai tarnauja kaip papildoma pastato saugumo priemonė nuo gaisro.

Ventiliuojamų fasadų paslaugos procesai

1. Užklausos gavimas.

Pirminis projekto aptarimas telefonu ar el. laišku dėl reikiamų paslaugų kiekio, tipo, reikalavimų.

2. Brėžinio pateikimas

Prieš atvykimą pateikiate norimo gaminio brėžinį. Idealiu atveju brėžinys turėtų būti DWG arba DXF formato, galima ir PDF arba eskizas ranka. Jeigu nežinote konkrečios akmens rūšies – pasinaudokite mūsų galerija arba pasidalinkite Jums patikusių gaminių nuotraukomis.

3. Susitikimas gamykloje.

Iš anksto sutarus laiką ir datą, susitinkame mūsų gamykloje Kaune. Pirma konsultacija trunka apie valandą. Aptariame komercinį pasiūlymą bei darbų apimtį. Galima konsultacija nuotoliniu būdu.

4. Pasirašome darbų sutartį.

5. Gamybinių brėžinių derinimas.

Pagal sutartį atsivežame akmenį skirtą užsakymui įgyvendinti. Projektuojame, deriname gamybinius brėžinius.

6. Gamyba.

Atliekame gamybos darbus, vyksta pasiruošimas montavimo darbams.

7. Pridavimas arba montavimas.

Koduojame ir taruojame detales pagal suderintą sistemą, kad būtų patogu montuoti arba sumontuojame mes.

8. Gaminių priežiūros instrukcija.

Suteikiame raštišką instrukciją bei rekomenduojame tinkamiausias gaminių priežiūros priemones.

9. Papildomos paslaugos.

Suteikiame gaminių priežiūros paslaugas.

Ventiliuojamo fasado įrengimas

Ventiliuojamui fasadui įrengti naudojame pasaulyje žinomų ir sertifikuotų ventiliuojamo fasado konstrukcijų gamintojų sistemomis. Fasado įrengimas galimas pagal šiuos tvirtinimo būdus:

Įvorės nugarinėje apdailos plokštėje tvirtinimo sistemą

Įpjovos briaunoje tvirtinimo sistemą

Klijuojamo fasado sistemą

Apdailos įrėminimo sistemą

Ventiliuojamo fasado apdailos tvirtinimo sprendinius lemia Jūsų pasirinktos apdailos medžiagos ir architektūriniai sprendiniai.

Susisiekite

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualų projektą – susisiekite su mumis. Siųskite brėžinius el. paštu ir mes paskaičiuosime paslaugų kaštus. Vertiname Jūsų laiką, taigi prieš atvykstant būtinai susitarkite telefonu iš anksto.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę