m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Plytelių pjovimas

Norite įsirengti vonią, virtuvę ar kitą erdvę ir ieškote, kas Jums kokybiškai supjaustys plyteles?

Profesionalus plytelių pjaustymas minimalizuoja plytelių trūkimo, įdaužų galimybę, užtikrina, kad pjovimas bus tikslus ir kad sumontavus jos gražiai atrodys. Todėl kviečiame pjovimo paslaugas patikėti AKMI specialistams.

Plytelių pjovimo paslauga atliekama Kaune – AKMI gamykloje – adresu Drobės g. 73b, Kaunas. Dėl užsakymų pateikimo ir išsamesnės konsultacijos susisiekite elektroniniu paštu info@akmi.lt arba telefonu (+370) 699 88 308.

AKMI pjaustymo paslaugos:

– Akmens masės plytelių pjaustymas;

– Keraminių plytelių pjaustymas;

– Glazūruotų plytelių pjaustymas;

– Mozaikinių plytelių pjaustymas;

– Natūralaus akmens (marmuro, granito) pjaustymas;

– Dirbtinio akmens (Silestone, Caesarstone, Technistone. Dekton, Lapitec, Neolith) pjaustymas.

Profesionaliai pjaustome įvairaus dydžio plyteles:

– Mažas (mozaikines);

– Dideles, didelio formato (XXL, 3000×1800 mm);

– Plonas (4-6 mm);

– Storas (20 mm).

Kokias formas galime išpjaustyti?

Kadangi turime didelius gamybinius pajėgumus, plytelių pjaustymas gali būti ne tik tiesinis. Galime išpjauti:

– Taisyklingas ir netaisyklingas formas (pjovimas vandeniu);

– Apvalias formas;

– Lenktas formas;

– Sudėtingas mozaikas (ne tik kvadratines), kur reikalingas itin didelis tikslumas;

– Galimas plytelių pjovimas ne tik stačiais kampais (45, 87 ir pan. laipsnių kampu).

Pjovimas vandeniu, pjovimas abrazyvine vandens srove

Pjaunant vandens srove yra prarandama mažai pjaunamos medžiagos ir galima greitai bei tiksliai išpjauti nestandartinės formos angas bei formas. Vandens srove galima išpjauti įvairius elementus: mozaikos detales, raides, logotipus, nestandartinių formų gaminius, angas kriauklėms/maišytuvams stalviršiuose. Priklausomai nuo kietųjų medžiagų reikalavimų parenkamas tinkamas srovės slėgis ir pjovimo greitis.

Kokybiškas plytelių pjovimas su AKMI

Plytelių pjaustymas mūsų gamykloje yra daug patikimesnis nei objekte, nes atliekamas ant stabilaus pagrindo, pjaunama didelio formato, stabiliais, specializuotais pjūklais, kurie yra aušinami vandeniu. Dėl to plytelės neperkaitinamos ir taip sumažinama mikrotrūkių tikimybė.

Profesionalus plytelių pjovimas prailgins gaminio eksploatavimo laiką. Savo laiką ir kokybišką rezultatą vertinantys Užsakovai bei statybų srities profesionalai grįžta ir pjauna plyteles AKMI, nes džiaugiasi spartesniu darbu ir kokybišku galutiniu rezultatu.

Plytelių pjaustymo terminai

Gamyba vyksta greitai, užtikrintai ir profesionaliai. Galime pasiūlyti itin trumpus plytelių pjaustymo terminus, nes turime net 6 pjovimo stakles ir galimybę dirbti keliomis pamainomis. Darbai atliekami suderinus abiem pusėms tinkamus terminus.

Patogios pridavimo galimybės

Vykdant itin didelės apimties užsakymus, plytelių pjovimas gali būti atliekamas dalimis ir tam tikru eiliškumu, kad būtų užtikrintas reikalingas kiekis montavimo pradžiai. Paruoštos plytelės sukoduojamos pagal sutartą sistemą, kad montuotojams būtų aišku, kur, kuria kryptimi ir kaip montuoti detalę.

Vadovai užtikrina, kad darbai būtų atliekami pagal suderintą darbų vykdymo planą. O procesą nuolat tobulina inovacijų ieškantys technologai. Dirbsite su įgudusia komanda, tad komunikacija bus lengva ir sklandi.

Esame įgyvendinę daug įvairaus sudėtingumo projektų, todėl priimame geriausius sprendimus numatytiems darbams atlikti. Projektai atliekami kokybiškai ir iš pirmo karto – šis požiūris taupo jūsų laiką ir pinigus.

Dviejų lygių kontrolė

Kadangi įmonėje taikoma dviejų lygių kokybės kontrolė − meistro ir gamybos vadovo, taip išsaugome nepriekaištingą kokybę ir greitai reaguojame į iškilusias problemas.

Kodėl verta rinktis AKMI plytelių pjovimui?

Moderni plytelių pjaustymo įranga

Plyteles pjaustome moderniomis pramoninėmis, rankiniu arba kompiuteriniu (CNC) būdu valdomomis staklėmis. Taip užtikriname kokybišką pjovimo paslaugą.

Pavyzdžiui, keramikinių plytelių pjaustymas aušinamas vandeniu, kad plytelės neperkaistų ir neįtrūktų. Akmens masės plytelių pjaustymas taip pat atliekamas specialiais įrankiais kad būtų išvengta įdaužų, kurios atrodo neestetiškai ir trumpina gaminio eksploatacijos laiką.

Dviejų lygių kontrolė

Kadangi įmonėje taikoma dviejų lygių kokybės kontrolė − meistro ir gamybos vadovo, taip išsaugome nepriekaištingą kokybę ir greitai reaguojame į iškilusias problemas.

Testinė plytelė - kokybiškam pjovimui užtikrinti

Siekiant išvengti trūkių, atšerpetojimų, pjovimo greitį ir pastūmą patikriname bandomojo pjūvio metu. Po bandomojo pjūvio, patvirtinus kad pjūvis yra lygus, paviršius – netrūkinėja ir rezultatas tenkina Užsakovą, atliekamas likusių plytelių pjovimas.

Pjauname pagal gamintojų reikalavimus

Plytelės pjaunamos pagal gamintojo instrukcijoje numatytus reikalavimus. Todėl plytelių pjaustymas atliekamas kokybiškai ir greitai. Jau po pirmojo įvykdyto užsakymo, meistrai ir klientai sugrįžta.

Svarbi informacija norint užsakyti

- Brėžinius galime paruošti ir patys pagal Jūsų užsakymą, tačiau norint sutaupyti tiek savo tiek specialisto laiką, atsivežkite aiškų brėžinį su matmenimis. Nebraižykite ant plytelių;

- Reikalinga bandomoji plytelė;

- Minimalus užsakymo mokestis 30 €;

- Atsiimdami plyteles išsivežkite likučius.

Plytelių pjovimo kaina

Pateikiame preliminarias plytelių pjovimo kainas. Jis gali kisti priklausomai nuo pjūvio sudėtingumo ir paruošiamųjų darbų poreikio. Žemiau pateiktos kainos taikomos plytelėms iki 1200 mm ilgio. Itin didelio formato plytelėms taikomi didesni įkainiai.

• Tiesus pjūvis

8 €/m su PVM.

• Pjūvis 45 laipsnių kampu

15 €/m su PVM.

Pjūvis vandens srove

27 €/m su PVM + programos ruošimas.

Kontaktai

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualius projektus – susisiekite su mumis. Prieš atvykstant būtinai susitarkite telefonu iš anksto.

Telefonas: (+370) 699 88 308

El. paštas: info@akmi.lt

Adresas: Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas (iš anksto susitarus)

Darbo laikas: I – V 7:30 – 16:00

Darbų pavyzdžiai

AKMI gamybiniai pajėgumai

AKMI sudetingas akmnens frezavimas

Didžiuojamės įmonei priklausančiais gamybiniais pajėgumais, kurie leidžia greitai ir kokybiškai įgyvendinti įvairaus sudėtingumo projektus. AKMI gamybinė bazė suteikia galimybę atlikti visus natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimo darbus vienoje vietoje.