m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

AKMI – patikimas akmens darbų rangovas

UAB „AKMI” užsitarnavo gerą vardą dėl aukštos gaminių kokybės ir įgyvendintų žymių projektų. Tiekiame ir montuojame stilingus, kokybiškus, vienetinius ir estetiškai nepriekaištingus akmens gaminius. Glaudžiai bendradarbiaujame su statytojais, dizaineriais bei architektais, kad įgyvendintume Jūsų idėjas.

Interjero gaminiai iš akmens

Eksterjero gaminiai iš akmens

ATLIKTI DARBAI

Nuo idėjos iki montavimo Lietuvoje ir užsienyje Jūsų projektui: viskas iš natūralaus ir dirbtinio akmens.
Ventiliuojamas fasadas viesbutis (1)

Įmonės įvykdytų eksterjero darbų sąraše ne vienas ventiliuojamų fasadų projektas. AKMI vykdomų darbų kokybe, bei profesionalumu jau spėjo įsitikinti daugumos Europos valstybių Užsakovai, kuriose mūsų įmonė įvykdė ne tik valstybinių objektų užsakymus, bet ir individualių namų ventiliuojamų fasadų projektus.

Ventiliuojamas fasadas viesbutis (7)

KOMERCINIAI

AUKŠČIAUSIA KLASĖ IR UNIKALUMAS.

Salonai, biurai, parduotuvės, SPA ir viešbučiai. Kai Užsakovai pageidauja, kad jų erdvės spindėtų prabanga ir išskirtinumu, pasitelkę interjero ir eksterjero idėjas iš akmens sėkmingai sukuriame šį įvaizdį.

GYVENAMIEJI

GYVENIMAS APSUPTAS NATŪRALUMO IR KOKYBIŠKŲ MEDŽIAGŲ.

Namai su akmens apdaila - tai vieta, kur persipina estetika, praktiškumas ir komfortas. Pagal individualaus Užsakovo norą elementai iš akmens tapo pagrindiniu interjero akcentu arba nedominavo ir sukūrė jaukią atmosferą. Apgalvojame kiekvieną detalę bendradarbiaujant su dizaineriais.

FASADAI

ILGALAIKĖ INVESTICIJA IR NATŪRALIŲ MEDŽIAGŲ HARMONIJA.

Įmonės įvykdytų eksterjero darbų sąraše ne vienas ventiliuojamų fasadų projektas. AKMI darbų kokybe bei profesionalumu jau spėjo įsitikinti daugumos Europos valstybių Užsakovai, kuriose įvykdėme tiek valstybinių objektų, tiek individualių namų ventiliuojamų fasadų projektus.

LAIVAI

INOVATYVIOS AKMENS APDIRBIMO BEI IŠLENVINIMO TECHNOLOGIJOS.

Vonios, virtuvės, erdvių apdaila ir kajučių interjeras. Suprantame, kad akmens gaminių svoris laivuose turi didžiulę įtaką, tad pasitelkiame akmens išlengvinimo procedūrą. Gaminant laivams naudojame įvairias sumanias idėjas, kad užtikrintume saugumą ir paprastą gaminių priežiūrą.

PAMINKLAI

FORMOS PAIEŠKA, ESTETIKA IR KOKYBĖ.

Bendradarbiaujame su Lietuvoje ir pasaulyje pripažintais skulptoriais, architektais bei menininkais kurdami išskirtinius paminklus, skulptūras, meno instaliacijas, apdailą bažnyčiai ir kitus ypatingus elementus iš akmens. Kai norima įamžinti svarbų žmogų, įvykį ar vietą, Užsakovai pasitiki 30 metų patirtį turinčia AKMI komanda.

Nuo paslaugos iki pilno projekto įgyvendinimo

Patikėkite mums akmens apdirbimo darbą ar visą projekto įgyvendinimą. Turėdami pažangiausią kompiuterizuotą projektavimo ir gamybos įrangą, ilgametę patirtį, kvalifikuotus darbininkus ir administracinį-techninį personalą įgyvendiname sudėtingiausius projektus bei galime operatyviai suteikti Jums reikiamą paslaugą.

    Sorry, no posts matched your criteria.

Bendradarbiaujame

Su statytojais, dizaineriais, architektais ir privačiais Užsakovais. Pradedantiesiems ar norintiems panaudoti akmenį savo projektuose, mielai suteiksime konsultaciją: supažindinsime su natūraliais ir dirbtiniais akmenimis, jų savybėmis, priežiūros ypatumais ir atsakysime į kylančius klausimus.

Akmens projektai Lietuvoje ir užsienyje

Siekiate įgyvendinti projektą iš natūralaus ar dirbtinio akmens? Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualų projektą – susisiekite su mumis.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę