m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Architektūros elementai iš akmens

Gaminame įvairius architektūros elementus ir individualius gaminius iš natūralaus akmens - granito, marmuro, travertino ir kalkakmenio. Dėka ilgametės patirties bei puikių gamybinių pajėgumų galime įgyvendinti plataus spektro dizaino sprendimus.

AKMI komanda gali realizuoti Jūsų norimus architektūrinius apdailos elementus: kolonas ir piliastrus, baliustras, baliustradas, karnizus, rozetes, turėklus, fontanus ir kitus elementus. Rinkitės iš standartinių dizaino variantų arba užsakykite pagal individualius brėžinius.

Architektūros elementai yra gaminami mūsų gamykloje Kaune. Tačiau gali būti eksportuojami į užsienio šalis. Dėl užsakymų pateikimo ir išsamesnės konsultacijos susisiekite telefonu − (+370) 655 64 056 arba el. paštu info@akmi.lt.

AKMI architektūros elementų darbai

Kolonos ir piliastrai

Kolonos yra atramos konstrukcijos, o piliastrai - dekoratyvios sienos atramos, kurios suteikia pastatui prabangos ir išskirtinumo. Kolonos ir piliastrai iš natūralaus akmens yra naudojami tiek naujų, tiek renovuojamų pastatų apdailai.

Kolonos ir piliastrai yra įkvėpti Senovės Romos ir Graikijos architektūros. Mūsų įspūdingas kolonų asortimentas apima klasikinių korintinių, dorėninių, jonėninių ir Toskanos orderių fliutuotus bei paprastus stilius. Galime įgyvendinti tiek klasikines, tiek modernaus stiliaus kolonų, piliastrų apdailas.

Kolonos ir piliastrai su AKMI

- Gaminame vientisas, segmentines bei tuščiavidures kolonas iš natūralaus akmens masyvo;
- Standartinis kolonų asortimentas ir individualus dizainas;
- Galimi įvairūs kolonų aukščiai;
- Galimos puskolonės ir piliastrai;
- Deriname su kitais architektūriniais elementais - bazėmis bei kapiteliais;
- Gaminame pagal individualius užsakymus.

Karnizai

Karnizas yra architektūros elementas, montuojamas ties pastato išorinėmis sienomis, dažniausiai virš langų, durų, pastogėje arba juosia pastato perimetrą. Karnizas sukuria iškiliai išpuoštą rėmą arba gali būti naudojamas kaip dekoratyvinė detalė. Tai suteikia pastatui stilistinį išskirtinumą ir sukuria įspūdingą architektūrinį grožį.

Apvadai

Akmens apvadai yra apdailos detalės pastatų išorėje, naudojami fasadų, rėmų, palangių ar kitų pastato dalių kontūrams sukurti. Akmens apvadai kuria išskirtinį estetinį vaizdą, prisitaikantį prie konkretaus pastato dizaino.

Baliustrados

Baliustrados yra vertikalūs stulpeliai, sujungti horizontalia konstrukcija. Jos yra naudojamos terasoms, balkonams ar laiptams, siekiant sukurti saugumą arba tiesiog kaip dekoratyvinės detalės pastato fasade. Akmeninės baliustrados gali būti įvairių formų, aukščių ir storių. Joms būdingi unikalūs dizaino elementai, atitinkantys architektūros stilių ir viso pastato dizainą.

Kapiteliai

Kapiteliai yra dekoratyvinės architektūros detalės, kurios yra dažniausiai montuojamos ant kolonų, stulpų arba kitų atraminių ar dekoratyvių konstrukcijų viršaus. Kapiteliai, pagaminti iš natūralaus akmens, gali būti įvairių formų ir turėti unikalių dizaino elementų.

Architektūriniai elementai iš natūralaus akmens

Gaminame architektūros elementus iš natūralaus akmens, kaip granitas, marmuras, travertinas ir kalkakmenis. Tai yra populiariausios akmenų rūšys, puikiai tinkamos dėl jų natūralaus grožio, didelės spalvų įvairovės ir galimybės kurti unikalų reljefinį raštą, įvairias formas ir detales.

Architektūrinių elementų paslaugos procesai

Užklausos gavimas

Pirminis projekto aptarimas telefonu ar el. laišku dėl reikiamų paslaugų kiekio, tipo, reikalavimų.

Brėžinio pateikimas

Prieš atvykimą pateikiate norimo gaminio brėžinį. Idealiu atveju brėžinys turėtų būti DWG arba DXF formato, galima ir PDF arba eskizas ranka. Jeigu nežinote konkrečios akmens rūšies – pasinaudokite mūsų galerija arba pasidalinkite Jums patikusių gaminių nuotraukomis.

Susitikimas gamykloje

Iš anksto sutarus laiką ir datą, susitinkame mūsų gamykloje Kaune. Pirma konsultacija trunka apie valandą. Aptariame komercinį pasiūlymą bei darbų apimtį. Galima konsultacija nuotoliniu būdu.

Gamybinių brėžinių derinimas

Pagal sutartį atsivežame akmenį skirtą užsakymui įgyvendinti. Projektuojame, deriname gamybinius brėžinius.

Gamyba

Atliekame gamybos darbus, vyksta pasiruošimas montavimo darbams.

Pridavimas arba montavimas

Koduojame ir taruojame detales pagal suderintą sistemą, kad būtų patogu montuoti arba sumontuojame mes.

Gaminių priežiūros instrukcija

Suteikiame raštišką instrukciją bei rekomenduojame tinkamiausias gaminių priežiūros priemones. Suteikiame gaminių priežiūros paslaugas.

Susisiekite

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualų projektą – susisiekite su mumis. Vertiname Jūsų laiką, taigi prieš atvykstant būtinai susitarkite telefonu iš anksto.
Architektūros elementai yra gaminami mūsų gamykloje Kaune. Gaminiai gali būti eksportuojami į užsienio šalis. Dėl užsakymų pateikimo ir išsamesnės konsultacijos susisiekite telefonu − (+370) 655 64 056 arba el. paštu info@akmi.lt
0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę