m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Plytų pjovimas

Turite namo projektą, kur reikalingos skirtingų dydžių ir matmenų plytos? Norite, kad plytos tobulai tilptų aplink duris, langus ar sukurtų išskirtinį dizainą?

Plytų pjovimas padės Jums suformuoti plytas pagal pageidaujamą dydį ir formą, atitiktų jūsų keliamus reikalavimus. Darbus, kuriems reikalingas tikslumas, greitis ir dėmesys detalėms, geriausia patikėti profesionalams.

Plytų pjovimo paslauga atliekama Kaune – AKMI gamykloje – adresu Drobės g. 73b, Kaunas. Dėl užsakymų pateikimo ir išsamesnės konsultacijos susisiekite elektroniniu paštu info@akmi.lt arba telefonu (+370) 655 64 056.

Kokias plytas pjaustome?

Pjaustome visų formatų, storių ir medžiagų plytas:

– Klinkerio plytas;

– Keramikines (molines) plytas;

– Silikatines plytas;

– Betonines plytas;

– Akmens masės plyteles;

– Senovines plytas;

– Termoizoliacines plytas ir kt.

Pjauname plytas:

Kadangi plytos pjaunamos aušinant vandeniu, minimalizuojama sluoksniavimosi, skilimo ir įtrūkimo rizika - išgaunama maksimali produkto išeiga.

– Tiesiai;

– Kampu;

– Su nuolydžiu (lauko palangėms, karnizams, parapetams);

– Išorinio, vidinio kampo geometrijos;

– Apdailines fasado plyteles iš klinkerio plytų.

Plytų pjovimas skirtingoms paskirtims

Pagal individualią dizaino užklausą - galime supjauti plytas pagal nestandartinį užsakymą.

Plytos fasadui

Plonos, vienpusės, apdailai (fasadui) skirtos plytelės. Nuo plytos nupjaunamos dvi plokštumos ir gaunamos dvi apdailinės plytelės.

Įvairios plytos kraštams

Plytos su nuolydžiu, skirtos langų, durų, palangių kraštams.

Plytos kampo apdailai

Kampu pjautos plytos, kad sukurtų storos plytos namo kampe imitaciją.

Plytų pjaustymo privalumai AKMI gamykloje

Pjaustyti plytas statybų aikštelėje, rankiniu būdu, gali atrodyti, kaip pinigus taupantis sprendimas. Tačiau gražiai, lygiai supjaustytos ir tobulai suklijuotos plytos atspindi darbų kokybę ir kuria komfortišką atmosferą.

Akmi gali jums pasiūlyti:

1. Tikslius plytų pjūvius;
2. Daug mažesnę plytų skilimo tikimybę nei pjaustant rankiniu būdu;
3. Neperkaitintas ir nepažeistas plytas;
4. Švarias ir sausas plytas paruoštas montavimui – kas lemia klijavimo kokybę ir ilgaamžiškumą;
5. Nesuteršta statybų aplinka;
6. Už papildomą mokestį – sandėliavimą saugomoje aikštelėje;
7. Kad montuojant plytos gražiai susives ypač ten kur labiausiai matosi: išoriniuose ir vidiniuose kampuose, angokraščiuose, lauko palangių zonoje;
8. Sklandžią komunikaciją tarp užsakovo ir specialisto;
9. Pristatymą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Trumpi terminai

Kiekvienam klientui galime pasiūlyti individualias projektų įgyvendinimo galimybes. Tiek mažiems, tiek dideliems užsakymams galime supjauti plytas per itin trumpą laiką.

Savo gamykloje turime daug įrengimų, specialistų ir esant poreikiui galime dirbti net keliomis pamainomis. Darbai atliekami suderinus abiem pusėms tinkamus terminus.

Plytų pjaustymas pagal specialų projektą

Plytoms pjauti naudojami įvairūs metodai ir įrankiai, o jų pasirinkimas priklauso nuo projekto dydžio ir sudėtingumo. Viskas tam, kad atitiktų konkrečius projekte numatytus reikalavimus ir išpildytų kiekvieno kliento poreikius. Jums tereikia išsirinkti patinkančias plytas su norimu raštu ir spalva, o mes jas supjausime.

Populiaru: klinkerio plytelių pjaustymas

Dažnai užsakomas apdailinių klinkerio plytelių pjaustymas iš plytų, kuris skirtas namo fasadui klijuoti.

Kadangi plytelės pjaunamos gamykloje aušinant vandeniu, sukuriama mažesnė plytų skilimo, sluoksniavimosi tikimybė. Dėl šios priežasties patenkinti klientai sugrįžta, nes klinkerio plytelių pjaustymas atliekamas greitai, efektyviai ir kokybiškai.

Kodėl verta plytų pjaustymą atlikti su AKMI?

Profesionalūs darbuotojai

Mūsų įmonė turi daugiau nei 25-erių metų patirtį. Dėl mažos darbuotojų kaitos ir efektyvaus darbų organizavimo, galime užtikrinti atliekamų procesų kokybę. Užsakymus priima patyrę vadybininkai. Nuolat atnaujiname žinias apie rinką ir siūlome konkurencingą kainos ir kokybės santykį.

Tinkama įranga

Turime automatines ir skaitmeninio valdymo Prussiani ir Breton kietų medžiagų pjovimo stakles. Pagal reikiamą užsakymą kiekvienai plytai parenkame tinkamus Ital Diamand pjūklo tipus ir matmenis. Nustatomas optimalus apsukos ir pastūmos greitis. Visi įrankiai aušinami vandeniu, kad būtų išvengta įskilimų ir sluoksniavimosi.

Specialios pjovimo sąlygos ir metodai

Dirbame šildomose patalpose, kuriose plytelės po pjovimo yra nuplaunamos, išdžiovinamos, sutaruojamos ir paruošiamos atidavimui.

Bandomoji plyta - kokybei užtikrinti

Plytos pjaunamos pagal gamintojo instrukcijoje numatytus reikalavimus. Atliekamas pjovimo bandymas siekiant nustatyti efektyviausią pjovimo greitį. Po bandymo, patvirtinus ar viskas atlikta kokybiškai, darbai tęsiami su likusiomis plytomis.

Dviguba kokybės kontrolė

Kadangi įmonėje taikoma dviejų lygių kokybės kontrolė − meistro ir gamybos vadovo, taip išsaugome nepriekaištingą kokybę ir greitai reaguojame į iškilusias problemas.

Patogus sandėliavimas

Turime didelę teritoriją, kurioje už papildomą mokestį galime sandėliuoti Jūsų gaminius.

Svarbi informacija norint užsakyti

- Reikalingas gamybinis brėžinys, kuriame tiksliai pažymėta kiek kokių plytų reikia Jūsų projektui;

- Atsivežkite bandomąją plytą;

- Minimalus užsakymo mokestis 40 €;

- Atsiimdami gaminius išsivežkite likučius;

- Pirmą savaitę nuo užsakymo pagaminimo sandėliavimas yra nemokamas. Ilgesnės sandėliavimo paslaugos gali būti teikiamos už papildomą kainą;

- Pristatymas visoje Lietuvoje ir užsienyje.

Plytų pjovimo kaina

Pateikiame preliminarias plytų pjovimo kainas. Jos gali kisti priklausomai nuo pjūvio sudėtingumo ir paruošiamųjų darbų poreikio. Žemiau pateiktos preliminarios kainos taikomos plytoms kurių matmenys 215x100x65 mm. Didesnio gabarito plytoms taikomi didesni įkainiai. Kaina gali kisti priklausomai nuo darbo apimties.

• Fasadinė plytelė

0,15 €/vnt su PVM.

• Išorinio kampo plytelės pjovimas

0,40 €/vnt su PVM.

Kontaktai

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualius projektus – susisiekite su mumis. Prieš atvykstant būtinai susitarkite telefonu iš anksto.

Telefonas: (+370) 655 64056

El. paštas: info@akmi.lt

Adresas: Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas (iš anksto susitarus)

Darbo laikas: I – V 7:30 – 16:00

AKMI gamybiniai pajėgumai

AKMI sudetingas akmnens frezavimas

Didžiuojamės įmonei priklausančiais gamybiniais pajėgumais, kurie leidžia greitai ir kokybiškai įgyvendinti įvairaus sudėtingumo projektus. AKMI gamybinė bazė suteikia galimybę atlikti visus natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimo darbus vienoje vietoje.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę