m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Akmens montavimas

Kaip patikimas akmens gaminių rangovas, AKMI ne tik gamina aukščiausios kokybės akmens gaminius, bet ir profesionaliai juos montuoja.

Prieš atliekant darbus paruošiame darbų vykdymo planą - taip užtikriname kokybišką ir tikslų akmens gaminių montavimo procesą. Saugiai transportuojame tiek Lietuvoje, tiek į užsienyje esančius objektus.

Akmens gaminių montavimas - ko tikėtis?

Užtikriname saugumą logistikoje

- Saugiai pakraunami ir pritvirtinti gaminiai transporto priemonėje.
- Saugus transportavimas ir gaminių iškrovimas.
- Saugus gaminių vežimas ir nešimas į montavimo vietą.

Kruopščiai pasiruošiame montavimui

- Montavimo vietos paruošimas esant baigtiniam statybų etapui.
- Patikriname, kad paruoštas pagrindas būtų tinkamas: stabilus, lygus ir tvirtas.

Parenkame specialias priemones

- Ypač svarbus etapas - montavimo medžiagų parinkimas bei tinkamas jų panaudojimas. Netinkamai parinkti klijai ar hermetikai natūraliam akmeniui gali padaryti nepataisomą žalą ir jie praras savo grožį.
- Detalių montavimas pagal brėžinius išsaugant projekte suderintą rašto tęstinumą, jeigu toks numatytas.
- Montuotojai naudoja kokybiškus ir specializuotus montavimo įrankius. Nuolat domimės naujovėmis, kurios padėtų kokybiškai ir tiksliai sumontuoti akmens gaminius.

Stalviršių montavimas

Stalviršių montavimas dažniausiai atliekamas baigtiniame statybų/remonto etape, todėl tvarka ir montavimo komandos profesionalumas yra ypatingai svarbūs.

Stalviršių montavimo metu meistrai sumontuoja akmens gaminius, priklijuoja kriaukles, praustuvus bei atlieka siūlių hermetizavimo darbus.

Akmens grindų montavimas, poliravimas

Montuojame tiek standartinių matmenų natūralaus akmens plyteles (600x300x15; 1200x600x20 mm), tiek didelio formato grindų plokštes iš akmens išsaugant projekte numatytą rašto tęstinumą.

Galime sumontuoti sudėtingas ornamentines mozaikas ir grindų raštus su specialiomis geometrinėmis formomis ir raštais.

Atlikus grindų montavimą rekomenduojame atlikti grindų poliravimą.

Akmens sienų apdaila ir montavimas

Montuojame standartinių matmenų natūralaus akmens plyteles (600x300x15; 1200x600x20 mm) bei didelio formato sienų plokštes iš akmens išsaugant projekte numatytą rašto tęstinumą.

Profesionaliai sumontuojame erdvinius, reljefinius natūralaus akmens elementus, apvadus, karnizus. Suderinus su apšvietimo dizainu, atliekame peršviečiamo akmens sienų apdailą.

Ventiliuojamų fasadų montavimas

Montuojame ventiliuojamų fasadų apdailą iš natūralaus ir dirbtinio akmens. Atliekame darbus tiek klijavimo, tiek mechaninio tvirtinimo į akmens briauną ar nugarinę plokštumą būdais.

Esame atlikę ypatingos svarbos pastatų ventiliuojamų fasadų apdailą, kurią galite apžiūrėti fasadų projektų galerijoje.

Ventiliuojamas fasadas viesbutis (1)

Įmonės įvykdytų eksterjero darbų sąraše ne vienas ventiliuojamų fasadų projektas. AKMI vykdomų darbų kokybe, bei profesionalumu jau spėjo įsitikinti daugumos Europos valstybių Užsakovai, kuriose mūsų įmonė įvykdė ne tik valstybinių objektų užsakymus, bet ir individualių namų ventiliuojamų fasadų projektus.

Ventiliuojamas fasadas viesbutis (7)

Visų akmens gaminių montavimas

Visus interjero ir eksterjero gaminius, kuriuos gaminame, arba medžiagas, kurias paruošiame atliekant įvairias paslaugas, galime taruoti, paruošti ir sumontuoti numatytoje vietoje pagal darbų projektą.

Reikalinga montavimo paslauga?

Siekiate įrengti projektą iš natūralaus ar dirbtinio akmens? Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualų projektą – susisiekite su mumis. Vertiname Jūsų laiką, taigi prieš atvykstant būtinai susitarkite telefonu iš anksto.

Telefonas: (+370) 655 64056

El. paštas: info@akmi.lt

Adresas: Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas (iš anksto susitarus)

Darbo laikas: I – V 7:30 – 16:00