m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Akmens tiekimas

Natūralaus akmens tiekimas yra procesas, kai natūralus akmuo yra nuperkamas, supakuojamas ir pristatomas Užsakovui arba tolimesniam apdirbimui.

Iš pažiūros paprasta paslauga, tačiau iš tiesų tai sudėtingas procesas kuris reikalauja išskirtinio dėmesingumo ir srities išmanymo siekiant jį išpildyti kokybiškai.

Akmens parinkimo konsultacija atliekama Kaune – AKMI gamykloje – adresu Drobės g. 73b, Kaunas. Dėl užklausos pateikimo ir išsamesnės konsultacijos susisiekite elektroniniu paštu info@akmi.lt arba telefonu (+370) 655 64 056.

Natūralaus akmens plokščių ir blokų tiekimas

AKMENS TIPO PARINKIMAS

Viskas prasideda nuo kliento poreikių išsiaiškinimo ir būsimos gaminio paskirties. Virtuvės stalviršiams labiau tinkamas granitas ir kvarcitas, nes marmuras jautrus rūgštims ir dažančioms medžiagoms (burokėliai, raudonas vynas ir pan.). Sienų apdailai ir dekoro elementams galima rinktis marmurą, oniksą travertiną. Akmuo lauko gaminiams turi atitikti jiems keliamus techninių savybių reikalavimus.

AKMENS RŪŠIES PARINKIMAS

Padedame Užsakovams ir dizaineriams pasirinkti akmens rūšį. Esame sukaupę didelę akmens pavyzdžių kolekciją bei nuolat stebime tiekėjų asortimentą. Žaliavai pasitvirtinti užsakomas aktualus akmens pavyzdys. Susipažįstame su projektu tam, kad rekomenduotume geriausią žaliavą kuri išpildys dizainerio viziją ir kliento poreikius.

AKMENS PLOKŠČIŲ IR BLOKŲ PARINKIMAS

Pasitvirtinus akmens rūšį siūlome galimus plokščių ir blokų variantus. Klientui pateikiama išsami informacija bei geros kokybės vizualinė medžiaga: nuotraukos ir video. Ilgamečiai AKMI tiekėjai informuoja apie galimus natūralaus akmens defektus.

AKMENS TRANSPORTAVIMAS

PriklauSomai nuo akmens formato (blokai, plokštės, natūralaus akmens standartinės plytelės) organizuojame tinkamą gaminių taravimą, pakrovimą, atvežimą ir iškrovimą.

AKMENS DEKLARACIJOS IR SERTIFIKAVIMAS

Natūralaus akmens tiekimas taip pat gali apimti kokybės kontrolę ir sertifikavimą, kad būtų užtikrinta, jog tiekiami akmenys atitinka tam tikrus standartus ir kokybės reikalavimus.

Natūralaus akmens plytelių tiekimas

Standartinių matmenų natūralaus akmens plytelės tai puikus pasirinkimas norintiems įrengti natūralaus akmens apdailą už patrauklią kainą. Visos natūralaus akmens plytelės žymimos CE ženklinimu bei atitinka gaminiams keliamus reikalavimus pagal EN 12057:2015 Gamtinio akmens gaminiai. Modulinės plytelės. Reikalavimai.

Preliminarūs marmuro ir granito plytelių matmenys (gali skirtis priklausomai nuo akmens): 300x300x12 mm, 600x300x15, 600x600x20 mm ir pan.
Standartinių matmenų akmens plytelės yra mažesnių matmenų nei gaminiai iš didelio formato akmens plokščių. Šio tipo akmens gaminius gali sumontuoto patyrę plytelių montuotojai.

Standartines natūralaus akmens plyteles galima naudoti vidaus ir lauko sienų apdailai, ventiliuojamam fasadui, lauko laiptams ir panašiems gaminiams.

Dirbtinio akmens plokščių tiekimas

Atstovaujame patikimiausius dirbtinio akmens gamintojus rinkoje. Šių prekinių ženklų gaminiai džiugina AKMI užsakovus jau daugiau nei 10 metų.

Galerija

AKMI gamybiniai pajėgumai

AKMI sudetingas akmnens frezavimas

Didžiuojamės įmonei priklausančiais gamybiniais pajėgumais, kurie leidžia greitai ir kokybiškai įgyvendinti įvairaus sudėtingumo projektus. AKMI gamybinė bazė suteikia galimybę atlikti visus natūralaus ir dirbtinio akmens apdirbimo darbus vienoje vietoje.