m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Pagrindinis » Akmuo » Kvarcitas » Kvarcitas Brown Silk Bagnara

Kvarcitas Brown Silk

Brown Silk - tai Brazilijos kvarcitas, turintis tolygų rusvą atspalvį ir išskirtinę išilginę struktūrą. Jis per milijonus metų susidarė iš įvairių mineralų sankaupų, veikiant milžiniškam slėgiui ir karščiui, suploninant akmenis ir spaudžiant juos išilgai. Šios medžiagos struktūra ir sudėtis yra unikali ir kelia nuostabą kiekvienam petrografui ir geologui. Kvarcito paviršius yra tolygus, elegantiškas, švelnus ir šiek tiek primenantis medieną.
Dėl pastovaus pagrindinio atspalvio ir nedidelio spalvos pokyčio tarp atskirų akmens blokų ši plokštė ypač tinka dideliems plotams, pavyzdžiui, sienoms ar grindims dengti. Brown Silk dera ir modernioje, ir elegantiškoje aplinkoje.

Galimi paviršiaus apdirbimai

-Poliruotas (veidrodiškai blizgus)
-Šlifuotas (matinis)
-Antikuotas (išryškinama natūrali akmens struktūra)

Preliminarūs plokštės matmenys

3000 x 1800 mm. Standartiniai storiai: 20 mm | 30 mm.
AKMI specializuojasi natūralaus ir dirbtinio akmens tiekime bei siūlo platų įvairių matmenų ir storių akmens asortimentą. Nesvarbu, ar Jums reikia akmens plytelių, stalviršio ar sienų apdailos - mes rasime Jums tinkamą sprendimą.

Tiekimas

Mūsų natūralus akmuo atitinka aukštus selekcijos standartus. Dirbame su patikimais akmens karjerais ir tiekėjais, kurie užtikrina, kad mūsų klientai gautų kokybiškus produktus.

Natūralaus akmens privalumai

UNIKALUS

Kiekviena natūralaus akmens plokštė yra unikalus ir vienintelis gamtos kūrinys, turintis savo spalvą, struktūrą ir gyslas. Ši natūrali įvairovė, derinama su įvairia paviršiaus apdaila, sukuria unikalius ir išskirtinius interjero ir eksterjero gaminius.

NATŪRALUS

Akmenį sukūrė gamta ir, skirtingai nei dirbtiniai akmenys, jis nėra pramoninio proceso, kuriam reikia daug energijos ir cheminių medžiagų, rezultatas. Kadangi juose nėra kenksmingų medžiagų, natūralūs akmenys gali saugiai liestis su maistu.

UNIVERSALUS

Natūralus akmuo yra tvirtas ir plačiai pritaikomas. Kadangi tai nėra masinės gamybos, standartizuotas produktas, jis gali būti tiekiamas įvairių matmenų, storio ir formos.

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę