m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Pagrindinis » Akmuo » Granitas » Granitas Silver Cloud Bagnara

Granitas Silver Cloud

Bagnara selekcija virtuvių stalviršiams.
Kaip galima suprasti iš pavadinimo, Silver Cloud granitas primena sidabrinį debesį. Ryškus pagrindinis atspalvis ir sidabriniai, smarkiai dinamiški granito raštai, priklausomai nuo pjovimo krypties, atrodo debesuoti arba išilgai tekantys. Jos struktūra ir spalva daro plokštę patrauklią ir nekasdienišką. Dėl puikių techninių savybių šis kietas akmuo tinka įvairiems vidaus ir lauko darbams. Kadangi yra atsparus rūgštims ir yra kietas, Silver Cloud taip pat puikiai tinka virtuvės stalviršiui. Pastovus pagrindinis atspalvis ir nepastebimas spalvos bei struktūros skirtumas tarp atskirų plokščių, leidžia šį granitą naudoti dideliems plotams, pavyzdžiui, fasadams ir grindims.

Galimi paviršiaus apdirbimai

-Poliruotas (veidrodiškai blizgus)
-Šlifuotas (matinis)
-Antikuotas (išryškinama natūrali akmens struktūra)

Preliminarūs plokštės matmenys

3000 x 1800 mm. Standartiniai storiai: 20 mm | 30 mm.
AKMI specializuojasi natūralaus ir dirbtinio akmens tiekime bei siūlo platų įvairių matmenų ir storių akmens asortimentą. Nesvarbu, ar Jums reikia akmens plytelių, stalviršio ar sienų apdailos - mes rasime Jums tinkamą sprendimą.

Tiekimas

Mūsų natūralus akmuo atitinka aukštus selekcijos standartus. Dirbame su patikimais akmens karjerais ir tiekėjais, kurie užtikrina, kad mūsų klientai gautų kokybiškus produktus.

Natūralaus akmens privalumai

UNIKALUS

Kiekviena natūralaus akmens plokštė yra unikalus ir vienintelis gamtos kūrinys, turintis savo spalvą, struktūrą ir gyslas. Ši natūrali įvairovė, derinama su įvairia paviršiaus apdaila, sukuria unikalius ir išskirtinius interjero ir eksterjero gaminius.

NATŪRALUS

Akmenį sukūrė gamta ir, skirtingai nei dirbtiniai akmenys, jis nėra pramoninio proceso, kuriam reikia daug energijos ir cheminių medžiagų, rezultatas. Kadangi juose nėra kenksmingų medžiagų, natūralūs akmenys gali saugiai liestis su maistu.

UNIVERSALUS

Natūralus akmuo yra tvirtas ir plačiai pritaikomas. Kadangi tai nėra masinės gamybos, standartizuotas produktas, jis gali būti tiekiamas įvairių matmenų, storio ir formos.