m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top

Sienų apdaila iš akmens

Akmens sienų apdaila - unikalus dizaino išraiškos būdas, kuris transformuoja sienas į kūrinius ir tampa patraukliu akcentu. Tai itin tinka tiek komerciniuose objektuose, kaip SPA, baseinuose ar pirtyse, tiek gyvenamuose namuose.

Norint atlikti Jūsų norimus dizaino sprendimus - detales iš akmens pjaustome įvairiausiomis formomis, klijuojame mozaikas bei siūlome įvairius akmens paviršiaus apdirbimo būdus.
Siekiant užtikrinti geriausią rezultatą atliekame pilną sienų apdailos įrengimo darbų komplektą.

Standartiškai natūralaus akmens grindų, pjautų iš plokščių, storis – 20 arba 30 mm. Planuojant mažesnį detalių formatą (iki 0,25 m2) detalių storis gali būti ir mažesnis.

Kur tinka akmens grindys?

Akmens grindys puikiai tinka įvairiuose objektuose, kur reikalinga patvari ir aukštos klasės danga:

- Viešos paskirties pastatuose;

- Autobusų stotyse (degintas, neslidus granitas);
- Geležinkelio stotyse;
- Valstybinėse institucijose;
- Komercinės paskirties statiniuose;
- Namuose (vonioje, virtuvėje, tambūre, gyvenamojoje zonoje);
- Vilose;
- Restoranuose;
- Viešbučiuose ir pan.

Akmens grindys pagal paskirtį

Lauke

Geriausiai tinka šiurkštaus paviršiaus granitas. Gyvenant Lietuvoje, dėl metų laikų ir nuolat besikeičiančių oro sąlygų, grindų paviršius turi būti neslidus, atsparus drėgmei, atlaikyti šalčio/karščio ciklus.

Komercinės paskirties pastatuose

Erdvėse, kur didelis dėvėjimosi intensyvumas, siūlome rinktis kietesnes akmens rūšis: granitą, kvarcitą.

SPA, baseinuose, pirtyse

Rekomenduojame rinktis lengvai prižiūrimas akmens rūšis su faktūriniu paviršiaus apdirbimu (smėliuotas, bučarduotas) ir tinkama slidumo klase (dėl vaikščiojimo basomis kojomis);

Namuose

Siūlome rinktis marmuro, travertino ir kalkakmenio grindis. Dėl itin didelio natūralaus marmuro rūšių pasirinkimo, grindys gali būti pritaikytos tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus erdvėse.

Akmens grindų privalumai

1. Ilgaamžiškumas.

Akmuo yra viena iš stipriausių ir kokybiškiausių gamtos sukurtų medžiagų, tad galėsite ilgus metus džiaugtis atspariomis kasdieniam dėvėjimuisi grindimis.

2. Unikalumas.

Jūsų objekte panaudotas akmuo bus vienintelis, unikalus, taigi jokiame kitame objekte identiško nepamatysite.

3. Lengva priežiūra

Įrengtas grindis galima nušlifuoti arba nupoliruoti (nuoroda: grindų poliravimas). Peršlifuotas akmuo yra tampa lygus, siūlės tarp detalių tampa mažiau matomos, grindų priežiūra tampa paprastesnė.

4. Galimybė atnaujinti.

Jau sumontuotas grindis galima peršlifuoti ir išgauti “naujų grindų” efektą.

5. Atsparumas.

Pasirinkus tinkamą akmens rūšį, grindų dėvėjimasis bus minimalus.

6. Šilumos perdavimas.

Jei įrengiamos šildomos grindys, žiemą akmuo akumuliuos šilumą.

7. Vėsinimas.

Vasarą akmuo išlieka šaltas ir vaikščiodami basomis galite atsivėsinti.

8. Išskirtinė prabanga.

Įsirengę pastatą su akmens grindimis, neabejotinai sukursite išskirtinį ir aukštos kokybės dizainą.

Grindys iš standartinių akmens plytelių

Siūlome standartinių matmenų plyteles, kurias vežame iš patikimų tiekėjų. Preliminarūs marmuro ir granito plytelių matmenys (gali skirtis priklausomai nuo kiekvienos akmens rūšies):

- 300x300x12 mm;
- 600x300x15 mm.
- 600x600x20 mm.

Įvairiaus paviršiaus apdirbimo natūralaus akmens plytelės:

- Šlifuotos plytelės.
- Poliruotos plytelės.
- Antikuotos (leather) plytelės.
- Bučarduotos plytelės.
- Smėliuotos plytelės ir t.t.
- Gilaus faktūrinio apdirbimo plytelės.

Standartinių plytelių briaunos gali būti apdirbtos su nuožula – paprastesniam montavimui. Kadangi natūralaus akmens plytelės dažniausiai būna nedidelės, jas gali sumontuoti ir patyręs keramikinių, akmens masės, plytelių montuotojas (nebūtinos aukštos kvalifikacijos akmens gaminių montuotojų paslaugos).

Grindys Iš akmens plokščių pagal specialų užsakymą

Pjauname grindis iš natūralaus akmens plokščių, kurių preliminarūs matmenys 2800x1600x20 arba 30 mm. Kadangi grindų apdailai iš plokščių taikome griežtesnius geometrijos ir tikslumo standartus, siūlės tarp gaminių gali būti itin mažos - iki 1 mm.

Grindų detalės, pagal specialų užsakymą, bus vientiso rašto, nes pjaunama iš vieno vežimo plokščių. Gali būti gaminamos įvairių geometrinių formų (raštams bei kompozicijoms formuoti). Detales koduojame siekiant išlaikyti natūralaus akmens rašto tęstinumą patalpoje.

Grindų mozaikos, raštai

Grindų mozaikos – tai specialios, vienetinės, konkrečiai patalpai pritaikytos ornamentinės kompozicijos. Jas išgauname su naujausia, itin tikslia matavimo įranga ir akmens apdirbimo technika.

Rūšys

Gali būti naudojama viena ar kelios skirtingos natūralaus akmens rūšys. Rekomenduojame rinktis panašaus kietumo medžiagas, kad po mozaikos montavimo, paviršių būtų galima tolygiai nušlifuoti ir įrengtos grindys dėvėtųsi vienodai.

Ornamentai

Galime suformuoti ne tik paprastus, bet ir itin didelio tikslumo reikalaujančius užsakymus su augalų ar kitais motyvais.

Faktūros

Grindų mozaikos gali būti faktūrinės, skirtingų gylių.

Unikalus akmens grindų paviršius

Veidrodiškai blizgus

Nupoliruotas ir blizgantis akmens paviršius atrodo prabangiai, išgaunamas itin ryškus natūralaus akmens spindesys ir spalva.

Matinis

Moderniuose ir minimalistiniuose interjeruose, dažniausiai pasirenkamas šlifuotas akmens grindų apdirbimas. Matinės grindys atrodys jaukios ir šiltos, mažiau matosi smulkūs įbrėžimai.

Antikuotas, šukuotas

Visiems, kurie nori kuo natūralesnių akmens grindų, gali rinktis antikuotą, šukuotą natūralų akmenį. Šio akmens apdirbimo metu išryškinama natūrali akmens struktūra, išgaunamas gilus efektas.

Smėliuotas, bučardačiuotas

Slidžioms patalpoms (SPA, baseinai, pirčių zonos) galima rinktis faktūrinius apdirbimus, tokius kaip smėliavimas ir bučardavimas. Taip užtikrinsite saugumą padidinto slidumo zonose ir galėsite mėgautis komfortiška aplinka.

Akmens grindų šlifavimas ir poliravimas

Po natūralaus akmens grindų montavimo atlikus šlifavimą ir poliravimą su specialia įranga, išgaunamas vientiso paviršiaus efektas. Siūlės tarp akmens detalių tampa vienoje plokštumoje su akmens paviršiumi.

Natūralaus akmens grindų poliravimo privalumai:

Laminuotos dirbtinio akmens rūšys: Dekton, Laminam, Neolith

Šių dirbtinio akmens rūšių praustuvo funkcionalumas įgyvendinamas ``suverčiant`` dugną į pageidaujamą pusę ir vizualiai paslepiant ventilį.

- Plytelės ilgiau išlieka blizgios, kaip naujos.

- Siūlėse nesikaupia nešvarumai ir pelėsis.

- Kristalizacijos metu sukietinama akmens struktūra.

- Lengviau valyti ir prižiūrėti.

- Vienalyčio akmens efektas - estetiškai gražiau atrodo.

Akmens grindų paslaugos procesai

1. Užklausos gavimas.

Pirminis projekto aptarimas telefonu ar el. laišku dėl reikiamų paslaugų kiekio, tipo, reikalavimų.

2. Brėžinio pateikimas.

Prieš atvykimą pateikiate norimo gaminio brėžinį. Idealiu atveju brėžinys turėtų būti DWG arba DXF formato, galima ir PDF arba eskizas ranka. Jeigu nežinote konkrečios akmens rūšies – pasinaudokite mūsų galerija arba pasidalinkite Jums patikusių gaminių nuotraukomis.

3. Susitikimas gamykloje.

Iš anksto sutarus laiką ir datą, susitinkame mūsų gamykloje Kaune. Pirma konsultacija trunka apie valandą. Aptariame komercinį pasiūlymą bei darbų apimį. GALIMA KONSULTACIJA NUOTOLINIU BŪDU.

4. Pasirašome darbų sutartį.

5. Gamybinių brėžinių derinimas.

Pagal sutartį atsivežame akmenį skirtą užsakymui įgyvendinti. Projektuojame, deriname gamybinius brėžinius bei rašto tęstinumą.

6. Gamyba.

Atliekame gamybos darbus, vyksta pasiruošimas montavimo darbams.

7. Pridavimas arba montavimas.

Koduojame ir taruojame detales pagal suderintą sistemą, kad būtų patogu montuoti arba sumontuojame mes.

8. Papildomos paslaugos.

Suteikiame gaminių priežiūros paslaugas.

8. Gaminių priežiūros instrukcija.

Suteikiame raštišką instrukciją bei rekomenduojame tinkamiausias gaminių priežiūros priemones.

Svarbi informacija užsakant

1. Norint pasirinkti Jūsų atvejui tinkančią akmens rūšį ir apdirbimo būdą, kuo ankstesniame darbų vykdymo etape, pasikonsultuokite su specialistais.

2. Prieš atvažiuojant į gamyklą, būtina susitarti laiką iš anksto telefonu (+370) 655 64 056

3. Užsakant reikalingi detalūs brėžiniai bei informacija (šalis, miestas, klimato zona, montavimo aukštas ir specialios įnešimo, įvežimo sąlygos. Kuo pilnesnė informacija - tuo teisingesnė darbų sąmata ir darbų planavimas)

Atkreipiame dėmesį, kad visus gaminius iš natūralaus ar dirbtinio akmens privalu prižiūrėti pagal gaminių priežiūros instrukciją. Susitikus papasakosime Jums apie priežiūros reikalavimus, kad galėtumėte padaryti protingą sprendimą.

Susisiekite

Norėdami užsisakyti, sužinoti kainą bei aptarti Jūsų individualius projektus – susisiekite su mumis. Siųskite brėžinius el. paštu ir mes paskaičiuosime paslaugų kainą. Vertiname Jūsų laiką, tad prieš atvykstant būtinai susitarkite telefonu iš anksto.

KONTAKTAI

Siekdami užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą prašome vizitui susitarti iš anksto.

(+370) 655 64 056

I - V 7:30-16:00

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas