m

Interjero – eksterjero sprendimai

Drobės g. 73b, LT-45183 Kaunas

I-V: 7:30-16:00

Top
Image Alt

Akmi

  |  Parodos   |  Marmomacc’22
Akmens parodos akimirkos

Akmens paroda Marmomacc’22 yra ypatingas įvykis architektūros ir dizaino pasaulyje. Šioje prestižinėje parodoje pristatomos naujausios akmens pramonės tendencijos ir inovacijos. Tarp daugybės eksponatų Akmens parodos išsiskiria kaip nepaprasta natūralaus akmens grožio ir universalumo demonstracija. Šiame straipsnyje panagrinėsime keletą įsimintinų akimirkų iš parodos.

Marmomacc’22 užbūrė natūralaus akmens meninių galimybių demonstravimu. Šioje parodoje buvo demonstruojami įvairūs laikui nepavaldžios medžiagos pritaikymo būdai – nuo sudėtingų skulptūrų iki stulbinančių architektūrinių instaliacijų. Toliau straipsnyje gilinamasi į keletą išskirtinių momentų, kurie lankytojams paliko neišdildomą įspūdį.

 1. Skulptūrų šedevrai:
  Vienas svarbiausių parodos akcentų buvo skulptūros šedevrų kolekcija. Garsūs menininkai iš viso pasaulio demonstravo savo talentą paversdami akmens blokus baimę keliančiomis kaukėmis – meno kūriniais. Pavyzdžiui, subtilios Mikelandželo šiuolaikinio kolegos Luca Buvoli marmurinės skulptūros kreivės ir įmantrios detalės privertė žiūrovus apstulbti. Įgūdžiai ir tikslumas, kurio reikėjo tokiems sudėtingiems kūriniams sukurti, buvo išties nepaprasti.
 2. Architektūros stebuklai:
  Parodoje taip pat buvo eksponuojami architektūriniai objektai, demonstruojantys natūralaus akmens universalumą. Vienas ryškus pavyzdys – žymaus architekto Santiago Calatravos suprojektuotas paviljonas. Šis paviljonas pademonstravo sklandų akmens integravimą į šiuolaikinės architektūros dizainą. Elegantiškų linijų ir natūralaus akmens grožio derinys sukūrė vizualiai stulbinančią struktūrą, kuri sužavėjo lankytojus.
 3. Inovacijų pritaikymas:
  Be tradicinių panaudojimo būdų, buvo demonstruojami ir inovatyvūs natūralaus akmens panaudojimo būdai. Pavyzdžiui, įmonė, kuri specializuojasi akmens priežiūros priemonių ir klijų srityje, pristatė sistemą, kuri apsaugo natūralų marmurą nuo rūgščių poveikio. Ši inovacija atveria naujas galimybes įtraukti akmenį į interjero dizainą. Šis novatoriškas požiūris į akmens medžiagas parodė, kad ši pramonė yra pasiryžusi plėsti ribas ir ieškoti naujų galimybių.

Akmens paroda Marmomacc’22 yra natūralaus akmens patrauklumo ir universalumo įrodymas. Ši paroda atskleidžia neribotas šios amžinosios medžiagos galimybes – nuo skulptūros šedevrų iki architektūros stebuklų ir naujoviškų panaudojimo būdų. Parodos lankytojams paliko neišdildomą įspūdį ir įkvėpė juos tyrinėti akmens menines ir funkcines galimybes savo projektuose. Akmens pramonei toliau vystantis, tokie renginiai neabejotinai atliks lemiamą vaidmenį formuojant akmens dizaino ir inovacijų ateitį.

0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę