Supra židiniai ir krosnelės

 

„Supra“ savo veiklą pradėjo 1878 metais ir nuo pat pirmų dienų pirmenybę teikė savo gaminių aukštai kokybei. „Supra“ skiria ypatingai daug lėšų ir laiko moksliniams tyrimams, kad gaminami produktai užtikrintų šildymo komfortą, būtų efektyvūs, nereikalautų daug priežiūros ir būtų draugiški aplinkai. „Supra“ pirma pradėjo gaminti „metalas + ketus” konstrukcijos kapsules, kurios pasižymi dar didesniu saugumu ir aukštesniu našumo koeficientu. Naujos kartos kapsulės bei krosnelės gaminamos pagal APS (Activ Power System) technologiją, kuri užtikrina efektyvų energijos taupymą ir tausoja aplinką.

Mūsų žiniomis „Supra“ yra vienintelis židinių gamintojas, kuris testuoja visą pagamintą produkciją prieš ją išsiunčiant iš gamyklos. Kiekviena pagaminta kapsulė ir krosnelė yra testuojama ir tik sėkmingai atlikus visus testus iškeliauja pas pirkėjus.

Ilgalaikės patirties ir gamybos tradicijų dėka „Supra“ židiniai yra vieni iš patikimiausių ir populiariausių Europoje. „Supra“ - tai numeris vienas Europoje pagal eksportą, lyderis pagal pardavimus Rusijoje ir Prancūzijoje.

Daugiau informacijos: http://www.supra.fr/